REDZAMIE KRĀJUMI IR UZ VIETAS. BEZMAKSAS PIEGĀDE NO 50 EIRO.

Bērniem piemērotas termopudeles svaigam ūdenim

termopudeles bērniem

Ir būtiski jau bērnībā izprast ūdens vērtību un to, cik svarīgi ir dienas laikā regulāri padzerties. Viens no veidiem, kā bērnam to iemācīt, ir sarūpēt viņam pašam savu ūdens pudelīti. Laba izvēle ir kāda izturīga un skaista termopudele, kas bērna dzēriena temperatūru varēs saglabāt patīkami vēsu.

Mūsu veikala sadaļā Pudeles bērniem vari apskatīt visas pieejamās pudelītes, kas piemērotas dažādu vecumu bērniem. Šajā rakstā izcelsim tieši labākās termopudeles bērniem, kā arī pudeles visai ģimenei, kas īpaši piemērotas maziem bērniem.

Savukārt šajā rakstā uzzini vairāk tieši par termopudeles galvenajām priekšrocībām un atrodi savam bērnam piemērotāko termopudeli.

Termopudeles svarīgākās īpašības

Termopudelēm var tikt sniegta priekšroka vairāku iemeslu dēļ. Galvenie no tiem ir spēja saglabāt dzēriena temperatūru, kā arī triecienizturība.

Ūdens ilgstoši saglabājas svaigs un vēss

No parastām ūdens pudelēm termopudeles izceļas ar savu temperatūras noturēšanas spēju. Tajās īpaši izstrādātā vakuuma izolācija parūpējas par to, ka dzēriens ilgstoši saglabā savu temperatūru – gan karstu, gan aukstu.

Tā kā bērniem karstu dzērienu lietošana nav piemērota drošības apsvērumu dēļ, šajā rakstā vairāk uzsvaru liekam uz termopudeles spēju saglabāt ūdeni vēsu. Karstās vasaras dienās un garos izbraucienos šī termopudeļu funkcija ir īpaši noderīga. Ūdens pudelē nesasils ne karstajās pludmales smiltīs, ne atstājot to svelmīgā auto salonā.

Tās ir izturīgas pret triecieniem

Vēl viens svarīgs termopudeļu pluss ir to triecienizturība. Termopudeles tiek ražotas no kvalitatīviem un izturīgiem materiāliem. Meklējot ūdens pudeli bērnam, ir īpaši svarīgi atrast tādu, kas pēc pirmās nejaušās nomešanas zemē nesaplīsīs.

Vairums termopudeļu tiek ražotas no nerūsējošā tērauda, kas ir viens no izturīgākajiem materiāliem pasaulē. Arī zemāk esam apkopojuši labākās un piemērotākās termopudeles no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda.

Bērnu termopudeles

Šīs ir mazas termopudeles, ar bērniem piemērotu padzeršanās risinājumu un uzrunājošiem dizainiem.

Izturīga Camelbak termopudele ar lapsiņām

Termopudele bērnam Camelbak Eddy+ Kids Camping Foxes 350ml
35.00 €

Šī ir kvalitatīva termopudele ar silikona salmiņu no Camelbak zīmola.

Pudele izgatavota no kvalitatīva tērauda, kas ir izturīgs un arī viegls. Materiāli neizdala nekādas garšas vai aromātus. Vecākiem šī pudelīte patiks, jo tā ir droša pret noplūdēm.

Šai termopudelei piemīt īpaši inovatīvs risinājums, lai būtu ļoti ērti padzerties. Lai noslēgtu pudeli, ir vienkārši jānoliec silikona snīpis.

Camelbak termopudele ar draudzīgo sliņķi

Termopudele bērnam Camelbak Eddy+ Kids Flowerchild Sloth 350ml
35.00 €

Tāda pati Camelback bērnu pudelīte ar vairām meitenēm piemērotu dizainu.

Pudele ar vadarīgu noskaņojumu, kur ziedi miksējas ar sliņku ģimeni, kas spēlējas koku zaros. Pūs īpaši piemērota, lai bērnam sniegtu vēsu ūdens malku, kad kopā pavadat laiku karstā pludmalē.

MEPAL termopudele ar Ķepu Patruļas varoņiem

Termopudele bērnam Mepal Paw Patrol 350ml
26.00 €

Šī ir izturīga bērnu termopudele ar “Ķepu Patruļas” varoņiem, kas patiks maziem bērniem. Tā dzērienu spēj saglabāt aukstu līdz pat 12 stundām.

Pudele ir droša pret izlīšanu un aizvērtā veidā to var nēsāt līdzi somā. Ērtākai pārnēsāšanai ir pievienots arī rokturītis.

Padzeršanās risinājums ir ar cieto salmiņu. Pudele noslēdzas noliecot snīpi. Visu pudeli iespējams ērti izjaukt, lai kārtīgi iztīrītu.

MEPAL termopudele ar safari dzīvnieciņiem

Termopudele bērnam Mepal Animal Friends 350ml
26.00 €

Līdzīga MEPAL termopudele ar jauku un sirsnīgu dizainu. Uz pudeles visapkārt ir dažādi safari dzīvnieciņi.

Pudeles salmiņš ir no cieta materiāla. Daudzi izvēlas šādu materiālu, jo mīkstos salmiņus bērniem patīk grauzt ar zobiem un tie visai ātri sabojājas. Šādos gadījumos šī MEPAL pudele kalpos ilgāk.

Šai pudelei ir vēl viens dizaina variants ar dinozauriem, kas varētu patikt puišiem vecimā no 4 līdz 7 gadiem.

Droša un izturīga Klean Kanteen termopudele

Termopudele bērniem Klean Kanteen Pool 355ml
31.95 €

Šo Klean Kanteen termopudeli raksturo vienkāršs, taču pamanāms dizains apvienojumā ar augstas kvalitātes izturību.

Termopudelei ir lieliska termperatūras noturība, jo dzēriens spēj saglabāties auksts līdz pat 40 stundām. Tai ir ērts padzeršanās risinājums, kas ierasts sporta un velo pudelēm.

Pudeles korpusam ir matēts pārklājums, tāpēc to ir patīkami turēt rokās. Pudelei ir arī Klean Coat™ pārklājums, kas ir četras reizes noturīgāks pret bojājumiem.

 

Maigi rozā Klean Kanteen termopudele

Termopudele Klean Kanteen Ballerina 355ml
31.95 €

Klean Katnteen termopudele, kas būs piemērota kādai mazai meitenei.

Vienkārša, kvalitatīva un uzticama termopudele ar ļoti labu termoizturību.

Krāšņa ASOBU termopudele ikdienai

Termopudele ASOBU Urban gaiši zaļa 460ml
27.50 €

Termopudele patiks bērniem, jo tā ir košā krāsā, viegli skrūvējama un tā ir ērta izmēra, lai varētu pārnēsāt somā.

Termopudeles košās krāsas piesaistīs bērna uzmanību, tādējādi aicinot viņu regulāri padzerties. Pieejama arī melnā un rozā krāsā.

Termopudele dzērienus saglabās karstus 12 stundas, bet aukstus 24 stundas.

Mīļa un vienkārša termopudele no Aladdin

Termopudele bērnam Aladdin Zoo Lauva 430ml
22.00 €

Šī ir Aladdin zīmola ūdens pudele ar piemīlīgu lauvas seju un austiņām. Tā ir termopudele, kas bērniem ļoti patiks un motivēs ikdienā vairāk dzert ūdeni.

Šī termopudele ir no kvalitatīva tērauda ar dubultajām sienām, kas nodrošina dzēriena termo noturību. Pudelē iepildītais ūdens saglabāsies patīkami vēss 7 stundas.

Vāciņš noslēdzas hermētiski, nodrošinot ciešu pudeles aizvēršanu. Padzeršanās notiek vienkārši atskrūvējot vāciņu.

Pūcītes termopudele no Aladdin

Termopudele bērnam Aladdin Zoo Pūce 430ml
22.00 €

Pudele ar mīļu pucīti, kas patiks gan zēniem, gan meitenēm.

Bērniem ļoti patīk pudeles austiņas, kas ir izgatavotas no krāsaina silikona materiāla. Tās ir izturīgas un patīkami turēt rokā. Ja bērnam patīk savu pudeli nēsāt līdzi, tad tā ir garantija, ka ūdens tam vienmēr būs pa rokai, kad būs pienācis laiks padzerties.

Šajā sērijā ir arī gaiši rožā zaķīša termopudele, kas īpaši varētu patikt meitenēm.

Universālas termopudeles, kas piemērotas bērniem

Esam apkopojuši arī vairākas termopudeles, kas nav īsti bērnu pudeles, bet tās ir aprīkotas ar padzeršanās risinājumu, kas piemērots bērniem.

Šīs termopudeles būs piemērotas jaunajiem vecākiem, lai vienmēr līdzi būtu vēss ūdens ar ko padalīties ar savām jaunajām atvasēm. Tik pat labi tās būs piemērotas lielākiem bērniem, kas jau iet skolā, un novērtē ērtu padzeršanos.

Būtībā atlasītas ir vidēja izmēra termopudeles, kas aprīkotas ar ērtu padzeršanās risinājumu un rokturīti. Tādas, ko būs ērti ikdienā nēsāt līdzi un patīkami padzerties.

Stanley termopudele ar salmiņu

Termopudele Stanley The IceFlow zila 650ml
32.00 €

Izturīga Stanley termopudele, kas ražota no augstākās kvalitātes nerūsējoša tērauda, ar vakuuma izolāciju un dubulto sienu. Uztur dzērienu aukstu līdz 12 stundām, aukstu dzērienu ar ledu – līdz 48 stundām.

Šī termopudele patiks tiem, kas iecienījuši padzeršanos ar salmiņu. Bērni parasti dod priešroku šādam padzeršanās risinājumam. To arī ir ērti un ātri attaisīt ar vienu roku, ja ora roka ir aizņemta.

Pudele aprīkota ar rokturīti vienkāršai pārnēsāšanai.

Ērta Aladdin termopudele aktīvai ikdienai

Aladdin Active Hydration metāla zaļa 600ml
26.00 €

Šī Aladdin ērtā termopudele ir piemērota tiem, kas visu laiku ir kustībā. Tā viegli atveras piespiežot pogu. Rokturītis ērtākai pārnēsāšanai. Pudeles dzeršanas atvere ir piemērotā izmērā, lai no tās varētu padzerties arī mazāki bērni.

Termopudeles dzēriena temperatūra saglabāsies auksta līdz pat 10 stundām, savukārt ar ledu līdz pat 35 stundām.

Vāciņš ir hermētisks, līdz ar to dzēriens neizlīs.

Camelbak termopudele ar dubulto vāciņu

Termopudele Camelbak Chute® Larkspur 600ml
35.00 €

Šī ir izturīgā un gaumīgā Camelbak termopudele. Tā spēj saglabāt dzērienu aukstu līdz pat 24 stundām.

Šai pudelei ir dubultais vāciņš ar atsevišķu atveri, lai padzertos. Mazais vāciņš ir piestiprināts pie lielā, lai tas nekad nepazustu.

Pudele ir izturīga pret triecieniem, jo ražota no kvalitatīva tērauda materiāla, bet citas detaļas no izturīgas plastmasas. Vāciņam ir rokturis, tāpēc pudeli ir komfortabli pārnēsāt.

Vienkārša un ērta GESSI termopudele

Termopudele GESSI zila 590ml
29.00 €

Šī ir iepriekšējās termopudeles vienkāršotākā versija. Arī šai termopudelei ir divkāršā atveres sistēma. Tā nodrošina vieglu pudeles uzpildīšanu un kopšanu, kā arī ātru un patīkamu lietošanu.

GESSI termopudele nodrošina lielisku dzēriena temperatūru, jo dzēriens saglabāsies atsvaidzinoši vēss veselas 48 stundas.

Pudele aprīkota ar ērtu rokturīti.

Vidēja izmēra termopudele ar stilīgu dizainu

Termopudele Kambukka Reno Neon Mint 500ml
29.40 €

Šī ir termopudele, kuru raksturo augsta kvalitāte un skaists dizains. Dzēriens šajā pudelē saglabājas vēss 20 stundas.

Vidēja izmēra mūsdienīga termopudele, kas lieliski piemērota ikdienas lietošanai. Tā ir droša pret ūdens noplūdi, viegla un izturīga – ikdienā to var nēsāt līdzi somā.

Pudelei ir ērts skrūvējams vāciņš – pagrieziet vāka augšējo daļu, lai padzertos un noņemiet apakšējo daļu, lai viegli iztīrītu pudeli.

Patīkama un ērta SIGG termopudele

Termopudele SIGG H&C One Dzeltena 500ml
31.00 €

Šī ir ļoti patīkama, ērti atverama termopudele, kas ir droša pret noplūdēm.

Šai SIGG termopudelei ir rokturītis ērtākai pārnēsāšanai, kā arī sietiņš, lai visi biezumi paliktu pudelē. Tas gadījumā, ja ūdenim patīk pievienot garšaugus, augļus un ogas. Pudelei ir arī mīksta pamatne, kas ļaus pudeli novietot uz virsmas bez skaņas.

Ūdens termopudelē saglabāsies patīkami vēss līdz pat 18 stundām.

Skaista un kvalitatīva Aladdin termopudele

Termopudele Aladdin Chilled Riverside Indigo 550ml
27.30 €

Šo Aladdin termopudeli raksturo pievilcīgs dizains un pārbaudīta kvalitāte.

Šī ir vidēja izmēra nerūsējoša tērauda termopudele ar dubultajām sienām. Pudelē ielietais dzēriens saglabāsies auksts līdz 9 stundām. Tās vāciņš ir skrūvējams un noslēdzas hermētiski, nodrošinot ciešu pudeles aizvēršanu.

Termopudele aprīkota ar silikona rokturīti ērtākai pārnēsāšanai.

Termopudeles ģimenei, lai ūdens pietiek visiem

Dodoties izbraucienos ar auto vai pārgājienos dabā, ir svarīgi, lai līdzi tiek paņemts ūdens pietiekošā apjomā. Karstās vasaras dienās vai ziemas aukstumā noderēs lielas termopudeles, kas sniegs patīkami vēsu vai tieši pretēji, patīkami siltu ūdens malku visai ģimenei.

Šādas pudeles būs īpaši aktuālas vasarā dodoties uz pludmali. Šādas pudeles var stāvēt karstā saulē vairākas stundas, bet ūdens tajās saglabāsies patīkami vēss.

Zemāk esam apkopojuši dažas kvalitatīvas termopudeles, kas ir vismaz 1L izmērā.

Izturīga Camelback termopudele

Termopudele Camelbak Chute® Black 1L
42.50 €

Šī ir Camelbak termopudele, kas ir ietilpīga un izturīga. Dzēriens pudelē saglabājas auksts līdz pat 32 stundām.

Pudele ir lieliski piemērota aktīvai atpūtai, ko ģimene var baudīt kopā. Šī termopudele būs labs sabiedrotais atpūtai pie dabas.

Pudele ir izturīga pret triecieniem, jo ražota no kvalitatīva tērauda materiāla. Citas tās daļas ražotas no izturīgas plastmasas. Vāciņam ir rokturis ērtākai pudeles pārnēsāšanai.

Praktiska Esbit termopudele

Termopudele Esbit Sculptor melna 1000ml
32.50 €

Ši Esbit termopudele ir praktiska, ietilpīga un izturīga. Tā ražota no nerūsējošā tērauda.

Pudeles dubulto sieniņu vakuuma uzbūve nodrošina izcilu siltumizolāciju, kas saglabā dzērienu aukstu vai karstu ilgu laiku.

Šai termopudelei ir arī pret izlīšanu drošs korķis ar praktisku cilpu ērtai transportēšanai un atvēršanai. To ērti varēs lietot arī bērni.

Kvalitatīva Cheeki tērauda termopudele

Cheeki tērauda termopudele zila 1L
33.00 €

Šī ir ērta un liela izmēra pudele, kas gatavota no Premium klases nerūsējoša tērauda. Tā ir ietilpīga, izturīga un kvalitatīva. Ne velti Cheeki ūdens pudelēm ir mūža garantija.

Lieliskā Cheeki termopudele spēs dzērienu saglabāt karstu līdz 12, bet patīkami vēsu līdz 24 stundām. Arī šai pudelei ir ērts vāciņš, kas atvieglo pudeles pārnēsāšanu.

Tā būs lielisks sabiedrotais kopīgos ģimenes pārgājienos un vasarīgos braucienos uz jūru.

Ceram, ka tev ir izdevies atrast piemērotu termopudeli bērnam.

Ja vēlies apskatīt vēl citas ūdens pudeles, ieskaties mūsu rakstā Ūdens pudele bērniem. Visas pudeles, kuras var padzerties ar salmiņu skatīt veikala sadaļā Ūdens pudele ar salmiņu.