Cheeki – Austrālijas tērauda kvalitāte

Cheeki ir viens no pasaulē zināmākajiem ūdens pudeļu zīmoliem. Cheeki “mājas” atrodas tālajā Austrālijā. Viņu ražotie produkti ir nopērkami arī Latvijā – gan fiziskos veikalos, gan interneta veikalos, tostarp UdensPudele.lv

Austrālijā Cheeki ir kļuvuši par līderiem nerūsējošā tērauda pudeļu ražošanā. Mūsdienīgs dizains, nekaitīgi materiāli un dabai draudzīgāki risinājumi ir šī zīmola pamatā.

Tās ir lietas, ko novērtē arī ŪdensPudele veikals, tāpēc ar prieku iekļaujam tos mūsu preču klāstā un vēlamies, lai arī jūs tuvāk iepazītos ar Cheeki zīmolu.

Cheeki pudeļu stāsts – numur viens Austrālijā

Cheeki pirmsākumi meklējami nedaudz vairāk kā dekādi atpakaļ – zīmols tika dibināts 2009. gadā. Cheeki izveidoja trīs cilvēki – Simon Karlik, Larry un Robyne Dimant. Viņu mērķis bija radīt alternatīvu plastmasas iepakojumiem, kas būtu videi draudzīgāka, organismam – saudzīgāka un pieejamāka cenu ziņā.

Tas viņiem izdevās, turklāt ar uzviju. Savā dzimtenē viņi ir ilgtspējīgu pārtikas konteineru kustības pionieri.

Laika gaitā viņi ir kļuvuši par Austrālijas līderiem nerūsējošā tērauda pudeļu ražošanā, uzņēmuma produkti tiek dizainēti un ražoti gan Austrālijā, gan Ķīnā. Cheeki ir paplašinājusi savu sortimentu, iekļaujot klāstā arī krūzes, šeikerus, blašķes, termosus un ēdienu termosus. Tāpat ir padomāts par dažādiem veidiem, kā sasniegt klientus. Cheeki produkti ir atrodami veikalos, aptiekās un speciālos veselības veikalos.

Kāpēc klienti izvēlas Cheeki pudeles

  • Augsta kvalitāte –  Cheeki saviem produktiem nodrošina mūža garantiju. Produkti tiek ražoti no Premium klases nerūsējoša tērauda. Nerūsējošais tērauds ir plaši izmantojams materiāls – to izmanto sākot ar celtniecību, beidzot, kā šajā gadījumā, ar pudeļu ražošanu. Tas ir izturīgs un viegls, turklāt ļoti noturīgs pret koroziju, tātad produkti ir piemēroti biežai mazgāšanai.
  • Nekaitīgi materiāli – produkcija nesatur ne BPA jeb bisfenolu A, ne toksīnus, tāpēc pudeles var izmantot, neuztraucoties par to, vai netiks nodarīts kaitējums organismam. Pudeles ir klātas ar ekoloģiskām krāsām.
  • Mūsdienīgs dizains – daudzveidīgi modeļi un plaša krāsu izvēle. Cilvēki ar dažādām gaumēm un vēlmēm  var bez problēmām atrast sev saistošāko pudeli vai krūzi no Cheeki sortimenta.

Tiem, kuri labprāt dodas pārgājienos vai garās pastaigās pie dabas, lieti noderēs liela tilpuma termopudeles ar rokturi. Vasarīgai atpūtai piestāvēs termoglāzes ar salmiņu, no kurām baudīt atspirdzinošus dzērienus.

Cheeki ir sagatavojušies dažādām dzīves situācijām – izcila temperatūras noturība noderēs gan siltā laikā – piepildot pudeli ar atvēsinošiem dzērieniem, gan aukstajā sezonā –  nodrošinoties ar kādu siltu dzērienu.

  • Inovatīva pieeja – lai arī Cheeki Austrālijā ir kļuvuši par līderiem un ir pierādījuši sevi arī globāli, viņi “neguļ uz veciem lauriem”, bet turpina pilnveidot savu zīmolu. Jaunu produktu izstrādē ir ieguldīti jau 250 000 dolāru.
  • Ilgtspējīgs risinājums – Cheeki iestājas pret vienreizlietojamo plastmasu. Metāla pudeles ir izturīgas un tās paredzētas ilgai lietošanai, šāda izvēle ļauj ietaupīt resursus un samazināt apkārtējās vides piesārņojumu.

Zīmola veiksmes atslēga meklējama tajā, ka viņi ir spējīgi klientiem piedāvāt to, kas tiem ir nepieciešams.

Daudzveidīgs piedāvājuma klāsts

Izturīgas pudeles ikdienai

Klienti ir īpaši iemīļojuši Cheeki tērauda pudeles ar tilpumiem: 750ml, 1L, 1,6L. Tās atvieglo ikdienu, jo sniedz iespēju ilgāku laiku baudīt dzērienus. Tās ir komfortabli lietot gan mājās, gan nododoties dažādām aktivitātēm ārpus tās.

Pudelēm ir ērts rokturis, kas ļauj tās viegli paņemt līdzi ikdienas gaitās. Lielā tilpuma pudeles ir labs veids, kā ikdienā pārliecināties, ka tiek izdzerts pietiekami daudz ūdens.

Termopudeles ikdienai

Vidēja tilpuma Cheeki termopudeles, kuras ērti izmantot ikdienas gaitās. Pudeles ir aprīkotas ar hermētiskiem vāciņiem, kas nozīmē, ka tie ir droši pret noplūdi. Tā ir svarīga īpašība, jo ļauj pudeles bez liekām raizēm pārnēsāt somā. Dažādas krāsas – gan piesātinātas, gan neitrālākas.

Termopudeles pārgājieniem

Lielā izmēra Cheeki termopudeles, kuras var piepildīt ar veselu litru sildoša vai atvēsinoša dzēriena. Tās noder dodoties pārgājienos, garākos izbraucienos vai vienkārši esot mājās – lielais izmērs ļauj ilgāku laiku baudīt dzērienu bez nepieciešamības pudeli atkārtoti uzpildīt. Dzēriens saglabāsies silts līdz pat 12 stundām – veselas dienas garumā, bet atvēsinošs – 48 stundas.

Termoglāzes brīvajam laikam

Piedāvājuma klāstā ir atraktīvas Cheeki termoglāzes, kas aprīkotas ar metāla salmiņiem. Tā ir laba izvēle vasarīgām mājas ballītēm. Šajās glāzēs var baudīt gan atspirdzinošus kokteiļus, gan veselīgus smūtijus un uzmundrinošas ledus kafijas.

Tās ir paredzētas aukstiem dzērieniem, nodrošinot patīkamu vēsumu sešu stundu garumā. Termoglāzes ir dizainētas tā, lai salmiņš cieši turētos savā vietā un nekristu ārā, tāpēc nav jāuztraucas, ka dzēriens izšļakstīsies uz drēbēm vai automašīnas salonā.