Contigo ūdens pudeles – uz detaļām vērsts dizains

Contigo zīmols saistās ar eleganci un pārdomātu dizainu. Tā produkti ir inovatīvi, skaisti un ērti lietojami gan ikdienā, gan sporta treniņos, gan ceļojumos. Produkcijas klāstā ir ērtas ikdienas ūdens pudeles, elegantas termokrūzes atpūtai dabā, kā arī skaistas ūdens pudeles bērniem.

Šajā rakstā iepazīstināsim ar Contigo zīmolu šādās sadaļās:

Contigo produkciju var atrast gan fiziskos veikalos, gan vairākos interneta veikalos, tajā skaitā arī ŪdensPudele.lv. Esam lepni savā ūdens pudeļu piedāvājumā iekļaut labākās Contigo ūdens pudeles un termokrūzes.

Contigo pudeļu stāsts

Katram zīmolam ir savs veiksmes stāsts un galvenās vērtības, kas ir nozīmīgas katram zīmola atbalstītājam. Lai labāk iepazītos ar Contigo stāstu, esam apkopojuši interesantāko un svarīgāko informāciju par zīmolu.

Vērtības, kas vērstas uz pievienoto vērtību

Zīmola Contigo mērķis ir radīt produktus, kas atrisina kādu nozīmīgu problēmu. Tādēļ zīmols pastāvīgi meklē problēmas, lai būtu, ko atrisināt – arī potenciālas problēmas, kas pircējiem varētu rasties ikdienas preču lietošanā.

Zīmols ieklausās savos klientos, draugos un sociālajos tīklos esošajos domubiedros. 

Viss vienkāršais ir sarežģīts

Lai uzlabotu savu produkciju, zīmols pastāvīgi izsūta aptaujas un tiecas uz neko mazāku par izcilību. Pirmā problēma, kas pievērsa zīmola uzmanību, bija kāds komentārs – kaut būtu krūze, ko varētu ielikt somā un neuztraukties par tās satura izlīšanu. Contigo termokrūzes ir drošas pret noplūdēm.

Zīmols apzinās, ka pircēji vēlas produktus, kas izstaro inovativitāti – ko jaunu, efektīvu un funkcionālu. Zīmola dizaineru ofisā ir savs moto – viss vienkāršais ir sarežģīts. Contigo savus produktus dizainē Amerikā, taču ražošanas process norisinās Ķīnā. 

Kāpēc klienti izvēlas Contigo pudeles

contigo udens pudeles

Ir vairāki iemesli, kāpēc tik daudzi cilvēki ir uzticējušies Contigo, nevis kādam citam zīmolam.

Uz detaļām vērsti dizaini

Ja tev šķiet, ka tu pievērs uzmanību detaļām, pagaidi, kad satiksi zīmola Contigo inženierus. Pirms produkta dizaina izstrādāšanas fāze ir pabeigta, inženieri sniedz savu profesionālo viedokli un nerimstas, līdz produkts ir izstrādāts līdz pilnībai. Vismazākā uzmanība tiek veltīta katrai detaļai, kas potenciāli varētu atvieglot pircēju dzīvesveidu. 

Contigo produktu inženieri sev uzdod tādus jautājumus, kā – Vai šis ir ērti lietojams? Vai šī funkcija prasa pārāk daudz laika un rūpības? Vai šis ir pietiekami vienkārši un efektīvi?

Zīmola komanda uzskata, ka tikai paskatoties no malas uz savu padarīto un pašam to izvērtējot, izdodas radīt patiešām lielisku produktu, kas ne tikai izskatās mūsdienīgs, bet ir drošs.

Augsta ilgtspējīgu produktu kvalitāte

Visi produkti, pirms palaisti sabiedrībā, tiek izmēģināti un pārbaudīti. Izstrādātie produkti tiek izkratīti, nomesti zemē un pakļauti parastas lietošanas fāzēm, lai redzētu ne vien produkta kvalitāti, bet arī tā izturību pret laiku. Šis tiek darīts ar mērķi, lai garantētu saviem klientiem, ka Contigo produkti kalpos visa mūža garumā. 

Zīmola piedāvātie produkti tiek ražoti no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda, jo tas ir materiāls, kas ir gan izturīgs, gan videi draudzīgs. Liela daļa ūdens pudeļu ikdienai ir radītas arī no ilgtspējīgās plastmasas – īpaši bērniem draudzīgās ūdens pudeles. Tās ir bez pievienota BPA.

Contigo piedāvājuma klāsts

Contigo piedāvājums ir sadalīts 3 galvenajās kategorijās – ūdens pudeles, ceļojuma krūzes un bērnu pudeles. Piedāvājums ir ļoti daudzveidīgs – piemērots dažādām gaumēm un notikumiem.

Ūdens pudeles ikdienai un sportam

contigo udens pudeles ikdienai

Zīmola Contigo radītās ūdens pudeles ir multifunkcionālas un efektīvas. Daļa no tām ražotas no nerūsējošā tērauda, daļa no stikla un daļa no tām radīta no ilgtspējīgās plastmasas bez pievienota BPA.  Šajā kategorijā iekļautās ūdens pudeles ir ļoti dažādas, tāpēc katrs spēs atrast sev piemērotu ikdienas sabiedroto. 

Nerūsējošā tērauda ūdens pudeles pieejamas ar termonoturību, kas saglabās ūdens temperatūru karstu līdz 10 stundām, bet aukstu līdz pat 20. Šīm pudelēm ir plats kakliņš, kas nodrošina ērtu pieeju ūdenim, sniedz vietu ledus gabaliņiem, kā arī atvieglo produktu tīrīšanu.

Stikla pudeles ir smalkas un stilīgas. Tās veidotas ar silikona apsegu, kas padara pudeles lietošanu ērtāku un drošāku. Šīm stikla pudelēm pievienotais vāciņš ir radīts no nerūsējoša tērauda. 

Plastmasas ūdens pudeles ir vieglas un pieejamas dažādās krāsās. Tajās iebūvēts salmiņš, kas nozīmē, ka šīs pudeles piemērotas sporta treniņiem un vajadzības gadījumā iespējams ērti padzerties arī esot kustībā. Viens no interesantākajiem Contigo produktiem ir plastmasas smūtiju pudeles. Tās piemērotas dzērieniem, ko ērti nepieciešams sakratītpirms lietošanas – smūtiji, proteīna dzērieni utt. Šis ir lielisks produkts sportistiem.

Termokrūzes

contigo termokruzes

Termokrūzes ir veidotas ērtai lietošanai, tās ir ar klik korķi, kas ļauj pudeli viegli atvērt ar vienu roku, piemēram, Contigo West Loop. Izmantotajos materiālos nav pievienots BPA. Dzēriena temperatūra tiek ilgstoši saglabāta – karsta līdz 5 stundām, auksta līdz 12 stundām. 

Plašajā piedāvājuma klāstā ir pieejami arī ietilpīgi un stilīgi termosi, termokrūzes un arī atsevišķi pievienojami tējas filtra uzgaļi tējas biezumiem. Contigo termokrūzes izstaro eleganci un skaistu, pārdomātu dizainu. Visu ražotāju Termokrūzes variet apskatīt mūsu veikala sadaļā.

Ūdens pudeles bērniem

contigo ūdens pudeles

Contigo ūdens pudeles, kas paredzētas bērniem, ir skaistas un rotaļīgas, piemēram, Contigo Gizmo SIP. Pieejamas dažādos tilpumos un stilos – gan pavisam maziem, gan arī pieaugušākiem bērniem. Tās paredz padzeršanos ar vienas rokas palīdzību, ir drošas pret izlīšanu un gatavotas no materiāliem, kas neastur BPA.

Tuvāk iepazīties ar praktisko un eleganto Contigo pudeļu klāstu un iegādāties sev piemērotāko ūdens pudeli iespējams mūsu veikalā.

Ne visi aprakstītie produkti ir pieejami ŪdensPudele.lv Contigo klāstā, bet ar laiku papildināsim to, lai varam saviem klientiem piedāvāt labāko no šī lieliskā zīmola piedāvājuma.