Dāvana Jānim vārda dienā

dāvana jānim

Jāņi un Līgo svētki ir vieni no gaidītākajiem svētkiem Latvijā. Un jāatceras, ka Jāni varētu palutināt ne tikai ar kopīgu Līgo ballīti, bet arī ar vārda dienas apsveikuma dāvanu. Piemēram, ar kādu udens pudeli vai termosu, ko mēs piedāvājam personalizēt ar gravēšanas iespēju.

Laba vārda dienas dāvanas ideja Jānim varētu būt ūdens pudele, kas noteikti noderēs Jāņu rītā. Mūsu veikala piedāvājumā ir arī citi vērtīgi produkti, ko Jānis novērtēs sava vārda dienas svinībās. Turklāt viss, kas redzams interneta veikalā, ir pieejams arī veikalā uz vietas Brīvības ielā 170, Rīgā.

Dāvanu idejas esam apkopojuši sekojošās kategorijās:

Ja grūti izvēlēties pašam, vienmēr laba opcija ir arī dāvanu karte. Savukārt jau par konkrētiem piedāvājumiem, kas varētu būt laba dāvana Jānim vārda dienā, skatīsimies uzreiz raksta turpinājumā.

Ērta un stilīga ūdens pudele

Ūdens pudele ir vērtīgs gadžets, kas ikdienā atgādinās regulāri padzerties. Ja Jānim vēl nav pašam sava ilgtspējīgā ūdens pudele, tad laiks viņu ar to palutināt.

Šeit apkopotas ērtas un stilīgas ūdens pudeles, ko vari izvēlēties, balstoties uz jubilāra gaumi un dzīvesveidu.

Krāšņa Camelbak Chute pudele

Ūdens pudele Camelbak Chute® Olive 750ml
25.85 €

Apjomīga ūdens pudele, kas pateicoties vieglajam un izturīgajam materiālam būs piemērota ikdienas pudele. Vāciņam ir rokturis, tāpēc pudeli ir komfortabli pārnēsāt.

Pudeles vāciņš nostiprinās ar magnētu un tas nevar nokrist, radot neērtas situācijas. Droša pret noplūdēm, tāpēc var pārnēsāt somā.

Nesatur BPA, BPS un BPF.

Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

Klasiska stikla pudele ikdienai

Stikla pudele EQUA MISMATCH Graphite 750ml
25.93 €

Šī ir kvalitatīva zīmola EQUA stikla pudele, kas ievietota mākslīgās ādas apvalkā. Pudele ir karstumizturīga. Tās apvalks palīdz ūdenim ilgāk saglabāties siltam vai aukstam un novērš kondensāta rašanos uz pudeles sieniņām.

Pudeles apvalks nodrošina pudeles patīkamu turēšanu rokā, kad tajā ir ieliets karsts vai auksts dzēriens.

Šī pudele ir eleganta un tā ir lieliski piemērota ikdienai ofisā vai mājās. Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

Viegla pudele ar ūdens izsmidzināšanas funkciju

Plastmasas pudele OTEM izsmidzināma, pelēka 650ml
16.48 €

Vidēja izmēra 650ml ūdens pudele, kas, pateicoties vieglajam un izturīgajam materiālam, būs piemērota ikdienai. Pudeles vāciņš atveras pavisam vienkārši un ātri.

Pudelei nāk klāt arī rokturis, lai būtu ērtāk to pārnēsāt pie rokas vai piestiprināt pie somas.

Pudeles unikālā īpašība ir tās izsmidzināšanas funkcija. Papildus padzeršanās, no pudeles var arī izsmidzināt ūdeni un tādā veidā atveldzēties karstās vasaras dienās vai sportojot. Perfekta dāvana Jānim karstai vasarai!

Modernā Hydro Flask pudele ar salmiņu

Termopudele Hydro Flask Wide Mouth Flex salmiņš Agave 710 ml
44.80 €

Kvalitatīva, vidēja izmēra 710ml termopudele vilinoši zaļā krāsā. Piemērota ikdienas lietošanai, kā arī aktīvai atpūtai.

Ūdens pudele aprīkota ar parocīgu rokturi. Pudels vāciņā ir iebūvēts salmiņš. Pudeles kakliņš ir plats, tas īpaši noderīgs cilvēkiem, kas vēlās baudīt savus dzērienus ar ledu.

Dzērienu saglabās vēsu līdz 24 stundām, bet karstu līdz 12 stundām. Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

Viegla tērauda pudele, kuru vienmēr nēsāt līdzi

Tērauda pudele 24Bottles Urban Country Red Stone 500ml
28.85 €

Mūsdienīga vidēja tilpuma tērauda ūdens pudele no 24Bottles zīmola, kas piemērota lietošanai ikdienā. Tās tilpums ir 0.5L, tāpēc tā nav pārāk smaga – lieliski piemērota, ja ikdienā nepieciešams daudz pārvietoties.

Aprīkota ar vāciņu no nerūsējošā tērauda ar hermētisku silikona izolāciju. Platais kakliņš ļauj viegli izmazgāt pudeli un arī piepildīt to ar ledu. Var ienest lidostā rokas bagāžā.

24Bottles ir zīmols, kas rada patiesi stilīgas un praktiskas ūdens pudeles. Ja Jānim ir svarīgs dizains, šis ir īstais variants, ko izvēlēties. Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

Ērta ūdens pudele kārtīgam ūdens dzērājam

Termopudele Camelbak Chute® Moss 1L
45.25 €

Ietilpīga termopudele aktīviem cilvēkiem. Pudeles dubultais vāciņš nodrošina ērtu pudeles uzpildīšanu un padzeršanos. Dzeršanas vāciņš ir piestiprināts pie pudeles, tāpēc nekad nepazudīs.

Pudele ir ērta ikdienas lietošanā, jo to var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.

Pudele ir izturīga pret triecieniem, jo ražota no kvalitatīva tērauda materiāla, bet citas detaļas no izturīgas plastmasas. Vāciņam ir rokturis, tāpēc pudeli ir komfortabli pārnēsāt.

Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

Kvalitatīva Stanley The Aerolight IceFlow termopudele

Termopudele The Aerolight IceFlow gaiši zaļa 600ml
39.85 €

Kvalitatīva un skaista Stanley zīmola termopudele gaiši zaļā krāsā. Divkāršā atveres sistēma nodrošina vieglu pudeles uzpildīšanu un kopšanu, kā arī ātru un patīkamu lietošanu.

Pudele ir izturīga pret triecieniem, jo ražota no kvalitatīva metāla. Vāciņam ir rokturis, tāpēc pudeli ir komfortabli pārnēsāt. Dzērieni saglabājas atvēsinoši auksti 15 stundu garumā, ar ledu saglabājas auksti 3 dienas.

Labs pirkums tiem, kam patīk ikdienas gaitās līdzi paņemt siltu tēju vai tieši otrādi – atvēsinošu dzērienu karstā vasaras dienā. Lieliska dāvana Jānim svētkos!

Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

Termoglāzes vai alus kauss, lai ballīte noritētu veiksmīgi

Musu piedāvājumā ir arī foršas termoglāzes un alus kausi, kas var īpaši noderēt Jāņos. Termoglāzes ir lielisks produkts, jo tās varēs ilgstoši saglabāt alu aukstu. Varbūt alus kauss būs Jāņa mīļākā dāvana vēl gadiem ilgi.

Stanley alus kauss svaigam un vēsam dzērienam

Alus kauss Stanley Adventure zaļš 700ml
31.98 €

Šis ir kvalitatīvs un ilgtspējīgs alus kauss no zīmola Stanley. Tas dzēriena temperatūru noturēs ilgstošu laiku. Kauss spēj dzērienu uzturēt karstu līdz 1h un aukstu līdz 7h, bet aukstu ar ledu līdz pat 30 stundām.

Jebkurš alus cienītājs būs priecīgs saņemt šo alus kausu kā dāvanu, galvenokārt tā ilgstošās temperatūras noturības dēļ.

Alus kauss aprīkots ar ērtu rokturīti. Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

Bundžas dzesētājs karstām vasaras dārza ballītēm

Bundžas dzesētājs Camelbak Moss 500ml
25.69 €

Camelbak zīmola bundžas atdzesētājs. Paredzēts 0.33ml bundžiņu ievietošanai šajā traukā. Dzēriena temperatūru aukstu saglabās 2 stundas.

Pirms bundžas ievietošanas šajā tvertnē, labi atdzesējiet dzērienu, lai tas ilgāk noturētu savu temperatūru. Noderēs karstās vasaras dienās, kad dodoties pie dabas vēlaties paņemt līdzi aukstu dzērienu.

Dzērienu drīkst arī baudīt pa taisno no bundžai paredzētā trauka.

Stilīga dizaina termoglāze ar salmiņu

Liela termokrūze ar salmiņu Hydro Flask Birch 946ml
38.98 €

Liela termokrūze no Hydro Flask zīmola, kas nodrošina ērtu pieeju lielam ūdens daudzumam. Lielais 946ml tilpums parūpēsies arī par to, ka krūze nebūs bieži jāuzpilda.

Šī termokrūze ir piemērota dažādiem dzērieniem, saglabājot tos aukstus vai karstus stundām ilgi. Cieši aizveramais vāciņš ir stingri aizverams, lai pasargātu no noplūdēm. Termoglāzi ir ļoti ērti turēt rokās, viegli piepildīt, malkot un baudīt.

Lokanais salmiņš ļauj padzerties lokot to uz jebkuru pusi – ērti, ātri un vienkārši.

Alus glāze pārgājienam

Alus glāze Stanley Adventure zaļa 470ml
24.81 €

Stanley alus glāze ar izturīgu korpusu, kas uztur dzērienu karstu līdz 45 minūtēm un aukstu līdz 4h, aukstu ar ledu līdz pat 15 stundām.

Alus glāzi varēs paņemt līdzi, dodoties atpūtā pie dabas, jo tā ilgstoši saglabās atspirdzinošā dzēriena temperatūru, kā arī tā somā aizņems mazāk vietas nekā alus kauss.

Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

Krūze no Camelbak kafijas malkošanai visa rīta garumā

Krūze Camelbak Camp Mug melna 350ml
28.39 €

Vidēja izmēra nerūsējošā tērauda termokrūze, kas ikdienā noderēs gan mājās, gan pārgājienā.

Krūze, kas piemērota gan pārgājieniem, gan ofisam, jo tai ir vāciņš, kas pasargās no izlīšanas un mīksta pamatne, lai krūzi varētu novietot bez skaņas, kā arī tā neslīdēs.

Lieliska dāvana Jānim Jāņos, jo rīta kafiju varēs dzert visa rīta garumā – arī pie jūras, laukos vai jebkur citur dabā.

Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

Krūze atpūtai pie dabas

Krūze Stanley The Legendary Classic Camp zaļa 350ml
26.65 €

Izturīga krūze ar uzliekamu vāciņu, kas izgatavota no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda ar vakuuma izolāciju un dubulto sienu ilgākai temperatūras noturībai.

Krūze ar vāciņu piemērota lietošanai dabā.

Siltu dzērienu uztur līdz 1.5 stundām, aukstu – līdz 3 stundām, aukstu dzērienu ar ledu – līdz 15 stundām.

Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

Termokrūze patīkamai ikdienai

Termokrūze būs noderīga dāvana kādam, kas nevar savu ikdienu iedomāties bez tējas, kafijas vai jebkāda cita karstā dzēriena.

Turpinājumā apkopotas labākās termokrūzes no mūsu piedāvājuma klāsta.

Ērta Camelbak termokrūze melnā krāsā

Termokrūze Camelbak Forge Flow Black 500ml
33.85 €

Melna Camelbak zīmola termokrūze ar parocīgu rokturi.

Camelbak termokrūzēm ir saglabā dzērienus karstus 6 stundu garumā, un aukstus 11 stundu garumā. Lieliski piemērota kā karstiem, tā aukstiem dzērieniem. Termokrūzei ir neslīdoša silikona apkašiņa, klusākai un maigākai nolikšanai.

Termokrūzes vāciņš ir drošs pret noplūdēm. Tam ir rokturis, ērākai lietošanai.

Stilīga dizaina termokrūze Kambukka Etna Foggy

Termokrūze Kambukka Etna Foggy 500ml
34.85 €

Izturīga termokrūze, izgatavota no augstas kvalitātes nerūsējoša tērauda. Tā uztur dzērienu karstu līdz 9h, aukstu līdz 18h.

Šai termokrūzei ir vāciņš ar 3 pozīciju sistēmu – plaši atvērts (lai padzertos esot uz vietas – bez kustības), aizvērts (termokrūzes pārvietošanai somā) un ‘’piespied, lai padzertos pozīcija’’ – lai padzertos esot kustībā.

100% hermētisks vāciņs nodrošina aizsardzību pret noplūdēm.

Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

Klasiska termokrūze Stanley AeroLight melnā krāsā

Termokrūze Stanley AeroLight melna 470ml
33.28 €

Ērta un viegla termokrūze ar vakuuma izolāciju un dubulto sienu melnā krāsā. Piemērota ikdienas lietošanai – kā darbā, tā mājās un būs ideāls sabiedrotais pārgājienos, vieglā svara dēļ.

Ērta lietošanai braucot automašīnā, var novietot standarta kafijas krūzes turētājā auto.

Termokrūze dzērienu siltu noturēs līdz pat 6 stundām, aukstu līdz 8 un dzērienu ar ledu līdz 30 stundām. Ērti kopjama, var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.

Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas. Mūsu piedāvājumā ir arī daudz citas Stanley termokrūzes.

Gaumīgā Contigo Byron Gun termokrūze

Termokrūze Contigo Byron Gun 470ml
28.47 €

Kvalitatīva termokrūze, kuras dizains ir piemērots lietošanai birojā vai automašīnā.

Starp termokrūzes dubultajām sieniņām ir izolācija, kas nodrošina to, ka jūsu dzēriens saglabāsies karsts 5 stundu garumā, bet atvēsinošs 12 stundu garumā.

Krūzes vāciņš ir aprīkots ar ērtu padzeršanās risinājumu, to var vienkārši attaisīt un aiztaisīt ar vienu roku. Pateicoties dubulto sieniņu vakuuma izolācijai termokrūzes ārējā sieniņa nesakarst no karstā dzēriena.

Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

Termoss – klasiska un noderīga dāvana

Termoss ir laba dāvana, kas būs noderīga jubilāram atpūšoties pie dabas vai braucot ceļojumos, kā arī ejot garākos pārgājienos vai veicot āra darbus mājās. Termoss būs lielisks papildinājums kāda īstena ceļotāja mugursomai.

Termoss Esbit Vacuum Flask zaļā krāsā 1L

Termoss Esbit Vacuum Flask zaļš 1L
39.95 €

Esbit leģendārā vācu kvalitāte garantē, ka dzēriens šajā termosā saglabās savu temperatūru ilgu laiku. Tas ir veidots no izturīga nerūsējošā tērauda, kā arī tas izskatās mūsdienīgi un eleganti.

Pie apkārtējās vides temperatūras 20 °C (± 2 °C) un dzēriena temp. 95°C uzpildīšanas brīdī, temperatūra pēc 6 stundām ir aptuveni 80 °C, pēc 12 h: ~ 65 °C, pēc 24 h: ~ 50 °C.

Jāņos šāds termoss noteikti labi padarīs savu darbu!

Termoss Stanley The Legendary Classic 1L

Termoss Stanley The Legendary Classic tumši zils 1L
54.22 € 52.44 €

Ietilpīgs termoss zilā krāsā. Ražots no nerūsējošā tērauda. Piemērots lietošanai ikdienas darbos, kā arī dodoties pārgājienos vai izbraucienos pie dabas.

Šim termosam ir arī ērts vāciņš, kuru var izmantot kā krūzīti, lai padzertos.

Pateicoties dubultajām sienām, dzēriens ilgāk saglabā savu temperatūru. Gan siltu, gan aukstu dzērienu uztur: līdz 20 stundām. Dzēriens ar ledu uztur aukstumu līdz pat 4 dienām.

Vairāk nekā 100 gadus vēlāk Stanley mantojumu turpina papildināt nepārtraukta produktu attīstība, kas nodrošina Jūsu produktu karstumu un vēsumu.

Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

Labas kvalitātes termoss no Thermos zīmola

Termoss Thermos TC Everyday pelēks 700ml
29.73 €

Praktisks un kvalitatīvs termoss ar izcilu termoizolāciju. Lielisks sabiedrotais kempingam vai citai atpūtai pie dabas. Termosa vāciņu varēs izmantot kā krūzīti, lai ērti padzertos jebkurā vietā.

Skrūvējamais vāciņš nodrošinās ērtu krūzītes papildināšanu, kā arī termosa hermētiskumu.

Tas noturēs dzērienu karstu 12 stundas, bet aukstu 24 stundas.

Ērts Stanley The Adventure To-Go termoss baltā krāsā

Termoss Stanley The Adventure To-Go balts 750ml
38.75 €

Vēl viens labs Stanley variants. Izturīgs termoss matēti baltā krāsā. Piemērots aktīviem cilvēkiem, kuriem patīk doties pārgājienos vai izbraucienos ar auto.

Termosa vāciņš ir izmantojams kā maza krūzīte – tas sniedz iespēju ērti padzerties, neatkarīgi no atrašanās vietas.

Dzērienu temperatūru siltu un aukstu saglabās 20 stundas.

Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

Termoss Aladdin City Park 1.1L

Termoss Aladdin CityPark Thermavac sarkans 1.1L
39.67 €

Prakstisks termoss, kura vāciņu var izjaukt pa dāļām, lai izveidotu divas krūzītes.

Lielisks sabiedrotais kempingam vai citai atpūtai pie dabas. Tā vāciņš kalpo kā izjaucama krūzīte, ko var sadalīt divās daļās. Spiežams vāciņš nodrošinās ērtu krūzītes papildināšanu.

Dzērienu temperatūru noturēs karstu un aukstu līdz pat 25 stundām. Termosam ir rokturītis, lai to varētu ērtāk pārnēsāt un lai krūzīti būtu ērtāk noturēt.

Šobrīd Aladdin produktiem ir īpaša atlaide!

Izturīgs termoss no Stanley zīmola 1.4L

Termoss Stanley The Artisan melns 1.4L
86.23 €

Izturīgs termoss, kas piemērots aktīviem cilvēkiem, kuriem patīk doties pārgājienos vai izbraucienos pie dabas.

Termosa vāciņš ir izmantojams kā maza krūzīte – tas sniedz iespēju ērti padzerties, neatkarīgi no atrašanās vietas.

Dzērienus aukstus un karstus saglabās visas diennakts garumā. Šis ir lielisks termoss dāvanai, jo tā kvalitāte ir teju nepārspējama. Turklāt šis ir arī vienīgais Stanley termoss, kas nāk skaistā kastē – kā paredzēts dāvanai!

Ēdienu termoss no Aladdin zīmola

Ēdienu termoss Aladdin Thermavac gaiši zaļš 400ml
19.95 €

Vidēja izmēra 400ml ēdienu termoss gaiši zaļā krāsā. Ražots no nerūsējošā tērauda. Piemērots lietošanai ikdienā, kā arī dodoties pārgājienos vai izbraucienos ar automašīnu. Termoss ir neliela izmēra, tāpēc tas somā neaizņems daudz vietas.

Pateicoties dubultajām sieniņām, ēdieni ilgāk saglabās savu temperatūru.

Siltu un aukstu temperatūru uzturēs 5.5 stundas. Termosam ir siksniņa, lai to varētu vieglāk pārnēsāt

Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

Ēdienu termoss Esbit Sculptor dzeltens 500ml

Ēdienu termoss Esbit Sculptor dzeltens 500ml
32.75 €

Šis ēdienu termoss būs piemērota dāvana Jānim, kam bieži patīk doties pārgājienos. Termoss ēdiena temperatūru nemainīgu saglabās līdz 24 stundām.

Plašā atvere noderēs ērtai ēdiena uzpildei, kā arī atvieglos termosa uzkopšanu. Lai ēdiens ilgāk saglabātu temperatūru, pirms lietošanas ieteicams trauku uzsildīt vai atdzesēt, atkarīgs no tā, kāda veida ēdienu ievietosiet traukā.

Šis ēdienu termoss ražots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda. Materiāli nesatur BPA.

Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

Oriģinālas dāvanas no UDENSPUDELE.LV

Tāpat esam apkopojuši arī dažādas oriģinālas dāvanas no mūsu piedāvājuma. Šeit atradīsi gan praktiskas dāvanas ikdienai, gan arī interesantas dāvanas kafijas cienītājiem un ne tikai.

Zeķes īstiem alus cienītājiem

Alus zeķes
7.33 €

Lai pēc lustīgas svinēšanas nesaltu pēdas, aicinām kā dāvanas papildinājumu izvēlēties zeķes. Un kā jau Jāņos – kur bez alus? Tāpēc šīs alus zeķes būs tieši laikā – kas īpaši labi ies kopā kā komplekts ar kādu no ūdens pudelēm.

Kvalitatīvas zeķes ar alus kausu apdruku, kuras pievienot Jāņa dāvanai. Kokvilnas bagātas zeķes ar papildu elastību.

Derēs no 39 līdz 46 izmēram. Pieejamas arī citas krāsainas zeķes dāvanai.

Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citus dizainus.

Krūze ”Kas priecīgs var būt no rīta?”

Krūze ar kaķi Kas priecīgs var būt no rīta? 450ml
16.32 €

Ietilpīga kafijas krūze ar glamūrīgo Zeti. Zete no rīta parasti ir īgna, bet viņu iepriecina krūze gardas kafijas.

Šī krūze ir forša dāvana cilvēkiem, kuriem rīti neiet īpaši pie sirds. Un Jāņos – tieši laikā. Forša dāvana labas humora izjūtas īpašniekiem.

Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citus dizainus.

Aukstuma kaste Hydro Flask 20L

Aukstuma kaste Hydro Flask zila 20L
72.85 €

Ja gribās Jāni palutināt ar ekskluzīvāku dāvanu, tad aukstuma kaste no Hydro Flask būs tieši laikā. Tās tilpums ir 20 L, un tā noderēs kā dzērieniem, tā ēdieniem.

Somas saturs saglabāsies svaigs 24 stundu ilgumā. Vienā aukstuma somā bez ledus var ievietot 38 dzērienu bundžas. Jāņos tieši laikā. 🙂

Ir arī atsevišķa kabata, kur ielikt salvetes vai galda piederumus. Ērtākai pārnēsāšanai ir gan rokturis, gan arī garāka siksna, lai kasti varētu nest arī uz pleca.

Mini kafijas dzirnaviņas vienai kafijas tasei

Mini kafijas dzirnaviņas
17.83 €

Kafijas dzirnaviņas ir būtiska kafijas pagatavošanas procesa sastāvdaļa tiem, kam patīk savu kafiju brūvēt pašiem un malt arī kafijas pupiņas. Šīs mini kafijas dzirnaviņas būs ērtas vienas kafijas pagatavošanai, kā arī neaizņems daudz vietas virtuvē.

Laba dāvana arī iesācējiem, kas kafijas pasaulē vēl tikai iepazīstās ar brūvēšanas piederumiem.

Ja tavs Jānis labprāt dzer kafiju un brūvē to pats arī dabā, šīs nelielās dzirnaviņas būs lielisks gadžets līdzņemšanai.

Kvalitatīva blašķe no Stanley zīmola

Blašķe Stanley Classic zila 230ml
23.58 €

Parocīga izmēra zilas krāsas blašķe, kas ražota no izturīga, nerūsējošā tērauda korpusa.

Tā ir piemērota ikvienam, kas dodas atpūsties pie dabas – pārgājienos, dārza ballītēs utt. Un var noderēt, protams, arī Jāņos.

Pie blašķes piestiprināms hermētisks vāciņš, kurš novērš dzēriena noplūdi.

Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

Franču prese no Hydroflask zīmola

Franču prese Hydro Flask 946ml
52.72 €

Vēl viena dāvanas izvēle īstenam kafijas cienītājam ir šī kafijas pagatavošanas franču prese ar ilgtspējīgu metāla filtru. Šī ir īpaši lieliska dāvana svētkos tiem kafijas entuziastiem, kas paši mājās brūvē savu kafiju.

Lieliska dāvana arī zero waste dzīvesveida piekritējiem, kas vēlas gatavot kafiju neizmantojot vienreizējos kafijas filtrus.

Š nerūsējošā tērauda franču prese no Hydro Flask zīmola labi iederēsies katra kārtīga kafijas cienītāja virtuvē.

Dāvanu karte arī no FromMe dāvanas

davana janim

Ja gadījumā dāvana tiek meklētā pēdējā brīdī, tad lieliska alternatīva ir arī dāvanu karte ūdens pudelei no FromMe dāvanu servisa. Pie viņiem dāvanu karti digitālā versijā var iegūt jau pāris minūšu laikā. Dāvanu kartes var arī skaisti personalizēt, izvēlēties aploksnes krāsu, pievienot klāt šokolādi vai apsveikuma kartīti.

Ar šo dāvanu karti ir iespējams iegādāties jebkuru no UDENSPUDELE.LV veikala produktiem. Turklāt tas atvieglo arī izvēli, jo Jānis sev kāroto pudeli vai termosu varēs izvēlēties pats.

Iesakām ielūkoties arī mūsu rakstā Dāvana vīrietim, kur apkopotas vēl citas ūdens pudeles, termokrūzes un termosi, kas būtu lieliska dāvana vīrietim svētkos.

Lai lustīgi svētki un priecīgs jubilārs!