REDZAMIE KRĀJUMI IR UZ VIETAS. BEZMAKSAS PIEGĀDE NO 50 EIRO.

Dāvana Jānim vārda dienā

dāvana jānim

Jāņi un Līgo svētki ir vieni no gaidītākajiem svētkiem Latvijā. Bieži vien gan aizmirstam, ka šie svētki ir jo īpaši svarīgi arī pašiem vārda dienas jubilāriem. Šajā gadījumā – jāatceras, ka Jāni varētu palutināt ne tikai ar kopīgu Līgo ballīti, bet arī ar vārda dienas apsveikuma dāvanu.

Laba vārda dienas dāvanas ideja Jānim varētu būt ūdens pudele, kas noteikti noderēs Jāņu rītā. Mūsu veikala piedāvājumā ir arī citi vērtīgi produkti, ko Jānis novērtēs Līgo svinībās.

Dāvanu idejas esam apkopojuši sekojošās kategorijās:

Ērta vai stilīga ūdens pudele

Ūdens pudele ir vērtīgs gadžets, kas ikdienā atgādinās regulāri padzerties. Ja Jānim vēl nav pašam sava ilgtspējīgā ūdens pudele, tad laiks viņu ar to palutināt.

Šeit apkopotas ērtas un stilīgas ūdens pudeles, ko vari izvēlēties, balstoties uz jubilāra gaumi un dzīvesveidu.

Ērta ūdens pudele kārtīgam ūdens dzērājam

Aladdin Active Hydration zaļa 800ml
17.97 €

Universāla un ietilpīga ūdens pudele aktīvam cilvēkam. Ja vārda dienas jubilārs ikdienā daudz kustās un sporto, tad viņam nepieciešama ietilpīga un ērta ūdens pudele kā šī.

Pudele ir viegla, droša pret noplūdēm un ražota no izturīgas plastmasas. Piemērota, lai pārnēsātu somā dodoties uz treniņu, pārgājienā vai dodoties uz darbu.

Pudelei ir divas atveres. Lai uzpildītu pudeli, ir skrūvējams vāciņš, bet ūdens dzeršanai ir atvere pudeles augšā, ko atvērt nospiežot pogu (klik mehānisms). Līdz ar to, pudeli ir ērti padzerties ar vienu roku.

Klasiska stikla pudele ikdienai

Stikla pudele EQUA MISMATCH Graphite 750ml
25.30 €

Šī ir kvalitatīva zīmola EQUA stikla pudele, kas ievietota mākslīgās ādas apvalkā. Pudele ir karstumizturīga. Tās apvalks palīdz ūdenim ilgāk saglabāties siltam vai aukstam un novērš kondensāta rašanos uz pudeles sieniņām.

Pudeles apvalks nodrošina pudeles patīkamu turēšanu rokā, kad tajā ir ieliets karsts vai auksts dzēriens.

Šī pudele ir eleganta un tā ir lieliski piemērota ikdienai ofisā vai mājās.

Ietilpīga un izturīga tērauda pudele

Cheeki tērauda ūdens pudele zaļa 1L
28.00 €

Ērta un liela izmēra Cheeki ūdens pudele, kas gatavota no nerūsējoša tērauda un nesatur BPA. Tā ir izturīga un piemērota gan atpūtai dabā, gan arī ikdienā.

Tās tilpums ir 1L, kas nozīmē, ka ūdens pudele ikdienā nebūs pārāk bieži jāpapildina.

Pudelei ir hermētiskais vāciņš ar termokontroli. Tam ir ierīkota speciāla sistēma, kas nodrošina vienkāršu vāciņa atvēršanu un ciešu noslēgšanu. Vāciņam ir rokturis ērtākai pārnēsāšanai.

Viegla tērauda pudele, kuru vienmēr nēsāt līdzi

Tērauda pudele 24bottles Urban Pacific Beach 500ml
22.00 €

Mūsdienīga vidēja tilpuma tērauda ūdens pudele no 24Bottles zīmola, kas piemērota lietošanai ikdienā. Tās tilpums ir 0.5L, tāpēc tā nav pārāk smaga – lieliski piemērota, ja ikdienā nepieciešams daudz pārvietoties.

Aprīkota ar vāciņu no nerūsējošā tērauda ar hermētisku silikona izolāciju. Platais kakliņš ļauj viegli izmazgāt pudeli un arī piepildīt to ar ledu. Var ienest lidostā rokas bagāžā.

24Bottles ir zīmols, kas rada patiesi stilīgas un praktiskas ūdens pudeles. Ja Jānim ir svarīgs dizains, šis ir īstais variants, ko izvēlēties.

Īstā pudele, kas īstajā laikā sniegs patīkamu malku svaiga ūdens

Termopudele #LaiksPadzerties BIRK melna 510ml
28.00 €

Šī ir ērta termopudele ar dubultajām sieniņām, kas ražota no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda. Tas arī nodrošina tai izcilu termonoturību. Dzēriens pudelē saglabāsies silts 12 stundas, bet vēss 48 stundas.

Kampaņas #LaiksPadzerties ūdens pudele mudinās Jāni ikdienā regulāri uzņemt ūdeni. Lai iedvesmotu un atgādinātu padzerties, esam izveidojuši īpašas pudeles ar gravējumu, kas gan ilgstoši kalpos, gan mudinās pudeles īpašnieku regulāri padzerties.

Stilīga un izturīga pudele pārgājienam

Termopudele Stanley The IceFlow pelēka 650ml
32.00 €

Ērta un izturīga termopudele ar salmiņu un skrūvējamu vāciņu, kā arī rokturīti pārnēsāšanai. Izgatavota no nerūsējošā tērauda.

Piemērota ikdienas gaitām, kā arī līdzņemšanai atpūtai pie dabas. Vidēja izmēra, viegli pārnēsājama, ērta lietošanā, laba termonoturība.

Uztur dzērienu aukstu līdz 12 stundām, aukstu dzērienu ar ledu – līdz 48 stundām.

Moderna un ērti pārnēsājama pudele

Ūdens pudele SIGG Clear One Anthracite 500ml
17.90 €

Vidēja izmēra SIGG plastmasas ūdens pudele. Šī plastmasas pudele ir ļoti viegla, kā arī ar ērtu rokturīti, tāpēc to varēs parocīgi pārnēsāt.

Pudele ar parocīgu atvēršanas mehānismu – nospiežot pogu, pudeles vāciņš atlec vaļā. Pudeli var aizvērt ar bloķēšanas slēdzi, kas pasargās to pret neparedzētām noplūdēm. Līdz ar to tā ir arī piemērota drošai pārnēsāšanai somā.

Pudeli var izmantot gan sportisku aktivitāšu laikā, gan vienkārši ielikt somā, dodoties ikdienas gaitās.

Termoglāzes vai alus kauss foršai ballītei

Musu piedāvājumā ir arī foršas termoglāzes un alus kausi, kas var īpaši noderēt Jāņos. Termoglāzes ir lielisks produkts, jo tās varēs ilgstoši saglabāt alu aukstu. Varbūt alus kauss būs Jāņa mīļākā dāvana vēl gadiem ilgi.

Stanley alus kauss svaigam un vēsam dzērienam

Alus kauss Stanley Adventure zaļš 700ml
26.60 €

Šis ir kvalitatīvs un ilgtspējīgs alus kauss no zīmola Stanley. Tas dzēriena temperatūru noturēs ilgstošu laiku. Kauss spēj dzērienu uzturēt karstu līdz 1h un aukstu līdz 7h, bet aukstu ar ledu līdz pat 30 stundām.

Jebkurš alus cienītājs būs priecīgs saņemt šo alus kausu kā dāvanu, galvenokārt tā ilgstošās temperatūras noturības dēļ.

Alus kauss aprīkots ar ērtu rokturīti.

Termoglāze vēsam kokteilim

Termoglāze THOR pelēka 475ml
25.00 €

Šī ir mūsdienīga termoglāze ar salmiņu. Glāzes izmērs ir atbilstošs standarta auto glāžu turētājiem, līdz ar to ir iespējams ērti baudīt dzērienus arī esot ceļā.

Termoglāzei ir dubultās sienas ar izolāciju, kas sniedz labu temperatūras noturību. Dzēriens saglabāsies karsts līdz 8 stundām, bet atvēsinošs līdz 24 stundām.

Pateicoties platajam vāciņam dzērienam var pievienot arī ledus gabaliņus, kas sniegs papildus vēsumu.

Alus glāze pārgājienam

Alus glāze Stanley Adventure melna 470ml
20.60 €

Stanley alus glāze ar izturīgu korpusu, kas uztur dzērienu karstu līdz 45 minūtēm un aukstu līdz 4h, aukstu ar ledu līdz pat 15 stundām.

Alus glāzi varēs paņemt līdzi, dodoties atpūtā pie dabas, jo tā ilgstoši saglabās atspirdzinošā dzēriena temperatūru, kā arī tā somā aizņems mazāk vietas nekā alus kauss.

Termoglāze svētkiem pie dabas

Tērauda termoglāze CORZO melna 350ml
19.90 €

Eleganta tērauda termoglāze mājas lietošanai. Tā ir maza, viegla un patīkama taustei.

Termoglāzes dizains lieliski iederēsies mūsdienīga interjera virtuvē vai viesistabā, un tā saglabās siltos dzērienus – karstvīnu, kafiju, tēju – karstus sešu stundu garumā, vai aukstos dzērienus vēsus 24 stundu garumā.

Ir forši uzdāvināt arī šādu glāžu komplektu, lai katram viesim kādā dārza ballītē būtu sava glāze.

Termokrūze svētkiem vai piknikam pie dabas

Tērauda krūze pārgājieniem ROVER tumši zila 420ml
20.20 €

Vienkārša un praktiska nerūsējošā tērauda termokrūze ar osu. Krūzei ir caurspīdīgs plastmasas vāciņš ar spraugu dzeršanai vai salmiņa ievietošanai.

Tas ne tikai saglabā dzērienu siltu vai aukstu, bet arī pasargā to no izšļakstīšanās.

Krūzes dubulto sieniņu konstrukcija ar vara izolāciju saglabā dzērienu karstu 8 stundas, bet aukstu – 24 stundas. Tāpat krūzi ir nemainīgi patīkami turēt rokā, jo uz tās ārējām sieniņām neveidojas kondensāts.

Krūze atpūtai pie dabas

Krūze Stanley The Legendary Classic Camp zaļa 350ml
26.00 €

Izturīga krūze ar uzliekamu vāciņu, kas izgatavota no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda ar vakuuma izolāciju un dubulto sienu ilgākai temperatūras noturībai.

Krūze ar vāciņu piemērota lietošanai dabā.

Siltu dzērienu uztur līdz 1.5 stundām, aukstu – līdz 3 stundām, aukstu dzērienu ar ledu – līdz 15 stundām.

Termokrūze patīkamai ikdienai

Termokrūze būs noderīga dāvana kādam, kas nevar savu ikdienu iedomāties bez tējas, kafijas vai jebkāda cita karstā dzēriena.

Turpinājumā apkopotas 3 labākās termokrūzes no mūsu piedāvājuma klāsta.

Ērtā Kambukka Etna grip termokrūze

Termokrūze Kambukka Etna Grip Black 500ml
34.00 €

Izturīga termokrūze, izgatavota no augstas kvalitātes nerūsējoša tērauda. Tā uztur dzērienu karstu līdz 9h, aukstu līdz 18h.

Šai termokrūzei ir vāciņš ar 3 pozīciju sistēmu – plaši atvērts (lai padzertos esot uz vietas – bez kustības), aizvērts (termokrūzes pārvietošanai somā) un ‘’piespied, lai padzertos pozīcija’’ – lai padzertos esot kustībā.

100% hermētisks vāciņs nodrošina aizsardzību pret noplūdēm.

Gaumīgā Contigo Byron Gun termokrūze

Termokrūze Contigo Byron Gun 470ml
26.80 €

Kvalitatīva termokrūze, kuras dizains ir piemērots lietošanai birojā vai automašīnā.

Starp termokrūzes dubultajām sieniņām ir izolācija, kas nodrošina to, ka jūsu dzēriens saglabāsies karsts 5 stundu garumā, bet atvēsinošs 12 stundu garumā.

Krūzes vāciņš ir aprīkots ar ērtu padzeršanās risinājumu, to var vienkārši attaisīt un aiztaisīt ar vienu roku. Pateicoties dubulto sieniņu vakuuma izolācijai termokrūzes ārējā sieniņa nesakarst no karstā dzēriena.

Klasiskā Stanley Trigger-Action termokrūze

Termokrūze Stanley Classic Trigger-Action balta 350ml
27.00 €

Šī ir izturīga termokrūze ar skrūvējamu vāciņu, kas izgatavota no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda ar vakuuma izolāciju un dubulto sienu ikdienas gaitām.

Siltu dzērienu uztur līdz 5 stundām, aukstu – līdz 8 stundām, aukstu dzērienu ar ledu – līdz 20 stundām.

Šai termokrūzei pieejami dažādi izmēri un krāsas mūsu veikalā.

Termoss – klasiska un noderīga dāvana

Termoss ir laba dāvana, kas būs noderīga jubilāram atpūšoties pie dabas vai braucot ceļojumos, kā arī ejot garākos pārgājienos vai veicot āra darbus mājās.

Termoss Esbit Vacuum Flask 750ml

Termoss Esbit Vacuum Flask Silver 750ml
24.90 €

Esbit leģendārā vācu kvalitāte garantē, ka dzēriens šajā termosā saglabās savu temperatūru ilgu laiku. Tas ir veidots no izturīga nerūsējošā tērauda, kā arī tas izskatās mūsdienīgi un eleganti.

Pie apkārtējās vides temperatūras 20 °C (± 2 °C) un dzēriena temp. 95°C uzpildīšanas brīdī, temperatūra pēc 6 stundām ir aptuveni 80 °C, pēc 12 h: ~ 65 °C, pēc 24 h: ~ 50 °C.

Jāņos šāds termoss noteikti labi darīs savu darbu!

Termoss Aladdin City Park 1.1L

Termoss Aladdin CityPark Thermavac sarkans 1.1L
38.70 €

Prakstisks termoss, kura vāciņu var izjaukt pa dāļām, lai izveidotu divas krūzītes.

Lielisks sabiedrotais kempingam vai citai atpūtai pie dabas. Tā vāciņš kalpo kā izjaucama krūzīte, ko var sadalīt divās daļās. Spiežams vāciņš nodrošinās ērtu krūzītes papildināšanu.

Dzērienu temperatūru noturēs karstu un aukstu līdz pat 25 stundām. Termosam ir rokturītis, lai to varētu ērtāk pārnēsāt un lai krūzīti būtu ērtāk noturēt.

Termoss Thermos Stainless King 1.2L

Termoss Thermos Stainless King tumši zils 1.2L
42.60 €

Lielisks sabiedrotais āra darbos, kempingam, kā arī atpūtai pie dabas. Termosa vāciņš kalpo kā krūzīte. Skrūvējamais vāciņš nodrošinās ērtu krūzītes papildināšanu un termosa hermētiskumu.

Lielā apjoma dēļ, termosu nevajadzēs regulāri uzpildīt, kā arī tas dzērienu temperatūru saglabās ilgstošu laika periodu.

Termosam ir izturīgs, nolokāms rokturītis ērtākai pārnēsāšanai un termosa uzpildei.

Termoss Stanley The Legendary Classic 1L

Termoss Stanley The Legendary Classic zils 1L
51.90 € 49.24 €

Ietilpīgs termoss zilā krāsā. Ražots no nerūsējošā tērauda. Piemērots lietošanai ikdienas darbos, kā arī dodoties pārgājienos vai izbraucienos pie dabas.

Šim termosam ir arī ērts vāciņš, kuru var izmantot kā krūzīti, lai padzertos.

Pateicoties dubultajām sienām, dzēriens ilgāk saglabā savu temperatūru. Gan siltu, gan aukstu dzērienu uztur: līdz 20 stundām. Dzēriens ar ledu uztur aukstumu līdz pat 4 dienām.

Dāvanu karte no FromMe dāvanas

dāvana jānim

Ja gadījumā dāvana tiek meklētā pēdējā brīdī, tad laba alternatīva ir dāvanu karte ūdens pudelei no FromMe dāvanu servisa. Ar šo dāvanu karti iespējams iegādāties jebkuru no UDENSPUDELE.LV veikala produktiem. Turklāt tas atvieglo arī izvēli, jo Jānis sev kāroto pudeli varēs izvēlēties pats.

Mūsu rakstā Dāvana vīrietim apkopotas vēl citas ūdens pudeles, termokrūzes un termosi, kas būtu lieliska dāvana svētkos.

Lai lustīgi svētki!