Dāvana vīrietim – kvalitatīva ūdens pudele

Kambukka ūdens pudeles

Pieaugušam cilvēkam dienas laikā ir jāizdzer aptuveni 2 litri ūdens, un aktīvam vīrietim šis ūdens apjoms var būt arī lielāks. Tāpēc, lai ikdienā tiktu uzņemts optimāls ūdens apjoms, ūdens pudele ir lieliska dāvanas ideja vīrietim. Turklāt piedāvājam arī gravēšanas iespējas, lai dāvanu padarītu vēl personiskāku.

Mūsuprāt, pudelei vīrietim jābūt ērtai un funkcionālai, lai ikdienā tā vienmēr būtu līdzi. Svarīgi, lai tā būtu arī vizuāli pievilcīga, tāpēc rakstā apkopojām sekojošas sadaļas.

Raksta sadaļas, lai būtu ērtāk orientēties rakstā:

Ilgtspējīga ūdens pudele ir pārdomāta dāvana, kas izrādīs rūpes par vīrieti un atgādinās viņam regulāri padzerties. Tā ir dāvana, kas atvieglos vīrieša ikdienu un parādīs viņam, ka ir lieliski risinājumi, kas ir dabai un maciņam draudzīgāki.

Šajā rakstā lasi par to, kāpēc ilgtspējīga ūdens pudele ir lieliska dāvana vīrietim svētkos, kā arī noskaidro, kā izvēlēties vispiemērotāko pudeli viņa dzīvesveidam. Un atgādinām, ka viss, kas ir redzams mūsu interneta veikalā, ir arī pieejams pie mums veikalā uz vietas Brīvības ielā 170.

Kā izvēlēties vīrietim piemērotu ūdens pudeli?

davana virietim

Zemāk uzskaitīti galvenie ieteikumi, kas palīdzēs atrast piemērotāko ūdens pudeli vīrietim svētkos.

Ietilpīga ūdens pudele ikdienai

Tā kā dienas laikā ir jāuzņem vismaz divi litri ūdens, visvienkāršāk ir izvēlēties ietilpīgu ūdens pudeli, kas nav pārāk bieži jāpapildina.

Ja tiek izvēlēta liela pudele ar tilpumu, piemēram, 1 litrs, tad dienas laikā šī pudele jāpapildina tikai vienu reizi.

Ērta pārnēsāšanai līdzi

Papildus ūdens pudeles tilpumam vērts pievērst uzmanību arī tās materiālam. Ja ikdienā daudz sanāk staigāt un pudele būs līdzi somā, tad labāk izvēlēties vieglāku materiālu. Plastmasas pudeles ir vieglas un lieliski pilda savu funkciju.

Nedaudz smagākas, tomēr kvalitātes un ilgnoturības ziņā labākas ir metāla pudeles. Tās ir kvalitatīvas, skaistas un efektīvas. Alumīnija pudeles būs vieglākas, bet tās nav tik izturīgas.

Vērts pievērst uzmanību tam, vai pudele ir aprīkota ar rokturīti. Rokturītis ļauj pudeli ērti turēt rokā vai piestiprināt pie somas.

Piemērota automašīnai vai velo

Ja daļu no ikdienas vīrietis pavada pārvietojoties ar mašīnu, tad viņam piemērota ūdens pudele būs piemērota arī mašīnā esošajam dzērienu turētājam. Lieliska izvēle šajā gadījumā būtu ūdens pudeles ar klik korķi un salmiņu. Tādējādi pudeli ir vienkārši attaisīt un padzerties iespējams pudeli neapgriežot horizontāli.

Ja vīrietis daudz laika pavada sportojot un, piemēram, braucot ar velosipēdu, tad arī pudelei jābūt velo turētājam atbilstošai. Daudz ērtāk ir izvēlēties ūdens pudeli, kas atbilstoša dzeršanai kustībā – bez apliešanās iespējas. Ūdens pudele sportam lieliski piepilda šos kritērijus.

Vairāk par to, kā izvēlēties labāko ūdens pudeli vīrietim lasi mūsu rakstā Kā izvēlēties ūdens pudeli vīrietim.

Vīrietim piemērotāko ūdens pudeļu TOP

Zemāk apkopotas populārākās ūdens pudeles, kas piemērotas vīrietim. Vairāk opcijas meklējamas sadaļā Dāvana vīrietim.

Praktiska pudele aktīvam vīrietim

davana virietim udens pudele

Praktiskas pudeles, kas noderēs aktīvam vīrietim ikdienā.

Ērta pudele ar salmiņu Contigo 720ml

Pudele Contigo Ashland Scuba 720ml
28.20 €

Ūdens pudele ar ērtu padzeršanās mehānismu, kas noderēs aktīvam cilvēkam. Aprīkota ar salmiņu un silikona snīpīti ūdens dzeršanai. Pudele, kas vienmēr būs līdzās, lai padzertos.

Lielisks un uzticams sabiedrotais ikdienas gaitās, droša pret noplūdēm.

Pudelei ir izturīgs rokturītis ērtākai pārnēsāšanai.

Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

Pudele Camelbak Chute Olive 750ml

Ūdens pudele Camelbak Chute® Olive 750ml
25.85 €

Vāciņam ir rokturis, tāpēc pudeli ir komfortabli pārnēsāt.

Divkāršā atveres sistēma nodrošina ērtu pudeles kopšanu, uzpildīšanu un patīkamu padzeršanos.

Mazais vāciņš ir piestiprināts lielajam, kas neļaus vāciņam nokrist un pazust. Pudele ir aprīkota ar rokturi ērtākai pārnēsāšanai vai piestiprināšanai pie somas.

Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

Parocīga termopudele no Hydroflask 621ml

Termopudele Hydro Flask Standard Mouth Agave 621ml
35.86 €

Ūdens pudele no Hydro Flask zīmola, ar 621ml ietilpību. Tā ir lieliska ikdienas gaitām, jo tā var uzturēt dzērienu vēsu 24 stundas vai siltu 12 stundas.

Pudeles TempShield® tehnoloģija ar dubultsienu vakuuma izolāciju pasargā dzērienu no temperatūras maiņas, bet Flex vāciņš ir noplūdes drošs un ērts līdzņemšanai, pateicoties tā rokurītim.

Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

 Eleganta ūdens pudele mājai vai birojam

udens pudele virietim davana

Šeit apkopotas elegantas ūdens pudeles, kas labi iederēsies vīrieša mājoklī vai darba vidē.

Ūdens pudele EQUA MISMATCH Ash 750ml

Stikla pudele EQUA MISMATCH Ash 750ml
25.93 €

EQUA MISMATCH Ash 750ml ūdens pudele ir stilīga un eleganta stikla pudele. Varētu patikt vīriešiem, kas izvēlas skaistas un klasiskas lietas.

Stikla pudeles ir salīdzinoši smagākas, tāpēc vairāk piemērota lietošanai mājās vai birojā, kur tā nav daudz jānēsā līdzi. Šī skaistā ūdens pudele ilgāk saglabā ūdeni svaigu, kā arī ir karstumizturīga, tāpēc piemērota arī siltiem dzērieniem.

Stikla pudele apstrādāta ar smilšu strūklu, kas to padara patīkamu taustei un piešķir viegli matētu toni.

Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

24Bottles Urban Ice White pudele 500ml

Tērauda pudele 24Bottles Urban Ice White 500ml
28.85 €

24Bottles Urban Grey krāsas ūdens pudelei ir komfortabls izmērs – 500ml. Tā neaizņem daudz vietas un to var ērti pārnēsāt arī somā, dodoties ikdienas gaitās.

24Bottles ir zināms kā zīmols, kas rada stilīgas pudeles ar dažādiem dizainiem. Šī pudele ir pieejama arī citās krāsās un dizainos.

Pudele ir aprīkota ar vāciņu no nerūsējošā tērauda ar hermētisku silikona izolāciju. Platais kakliņš ļauj viegli izmazgāt pudeli un arī piepildīt to ar ledu.

Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

Termopudele THOR 650ml

Termopudele THOR pelēka 650ml
32.29 €

Gaumīga un praktiska pudele. Dubultās sienas un vara izolācija sniedz pudelei labu temperatūras noturību. Piemērota pudele dažādiem laika apstākļiem, jo siltajā sezonā jūsu dzēriens saglabāsies atvēsinošs līdz pat 48 stundām, savukārt ziemā tas būs patīkami silts 12 stundas.

Pudeles vāciņš ir aprīkots ar rokturi, tāpēc pudeli ir komfortabli pārnēsāt, dodoties ikdienas gaitās.

Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

  Ietilpīga un izturīga pudele visai dienai

Cheeki pudeles

Te apkopotas ietilpīgas ūdens pudeles, kuras dienas laikā nav pārāk bieži jāpapildina. Tādējādi pa rokai vienmēr ir ūdens, ko padzerties.

SIGG Total Color Anthracite 1L

Ūdens pudele SIGG Total Color Anthracite 1L
23.47 €

SIGG tritāna plastmasas ūdens pudele. Piemērota ikdienas gaitām, būs laba dāvana. Ērta pudele, dodoties pārgājienos pie dabas. Var pārnēsāt somā.

Pudelei ir rokturītis, kas to padara ērti pārnēsājamu. Ērts atvēršanas mehānisms, nospiežot pogu, pudeles vāciņš atlec vaļā.

Pudeli var aizvērt ar bloķēšanas slēdzi, kas pasargās to pret neparedzētām noplūdēm. Drīkst mazgāt trauku mazgājamā mašīnā un drīkst uzpildīt gāzētus dzērienus.

Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

Termopudele SPRING zaļā krāsā 1L

Termopudele pudele SPRING zaļa 1L
32.80 €

Minimālistiska dizaina zaļa termopudele, kas piemērota birojam, mājām vai ikdienai. Pudelei ir dubultās sienas, kas rada labu siltuma un aukstuma noturību.

Patīkama pudele, kas aizņemtajās darba dienās atgādinās par ūdens dzeršanu. Aprīkota ar ērtu vāciņu vienkāršai un ātrai izmantošanai.

Tai līdzi nāk kaste, kas ļauj to vienkārši un ērti pasniegt kā dāvanu. Pudele, ko novērtēs jebkurš, kuram patīk praktiskas lietas.

Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

Kambukka Lagoon Arctic Blue 1L

Pudele Kambukka Lagoon Arctic Blue 1L
26.65 €

Ērta liela izmēra pudele, kas izgatavota no Tritan plastmasas un nesatur BPA. Tās tilpums ir 1L.

Pudele ir viegla, droša pret noplūdēm un ražota no izturīgas plastmasas. Piemērota, lai nesātu somā, dodoties uz sporta nodarbību vai pārgājienā.

Īpašais dzeršanas mehānisms nodrošina apjomīgu dzēriena plūsmu, lai ātri un patīkami padzertos, un tajā pašā laikā pudele ir droša pret ūdens noplūdēm. Dzeršanas snīpīti var arī pilnībā nofiksēt, lai dzēriens neizlīst somā.

24Bottles tērauda pudele 1L

Tērauda pudele 24Bottles Gold Blue 1l
32.67 €

Zīmolam 24Bottles ir arī ietilpīgas ūdens pudeles, kuru tilpums ir 1L. Šī ir stilīga un mūsdienīga dizaina ūdens pudele, kas lieliski būs piemērota ikdienai vai darbam ofisā. Pudele pieejama arī sarkanā, melnā un metāliski sudraba krāsā.

Šai pudelei ir metālisks, spīdīgs tērauda korpuss, un tas neiesūc un neizdala smakas. Aprīkota ar vāciņu no nerūsējošā tērauda ar hermētisku silikona izolāciju. Platais kakliņš ļauj viegli izmazgāt pudeli un arī piepildīt to ar ledu.

Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

Thermos Thermocafe 1L

Termopudele Thermos ThermoCafe melna 1L
33.11 €

Liela izmēra nerūsējošā tērauda termopudele, kas ikdienā noderēs gan mājās, gan pārgājienā.

Pudele nebūs bieži jāuzpilda, pateicoties tās lielajam izmēram. Apkārt vāciņam ir silikona apvalks, kas atskrūvēšanu padarīs ērtāku un vieglāku.

Dzērienu temperatūru saglabās karstu 12 stundas, bet aukstu 24 stundas. Termopudele labi noderēs gan aktīvā atpūtā pie dabas, gan darbojoties birojā. Nedaudz mazāka izmēra Thermos 750ml termopudeles.

Glaunas termopudeles ikdienai

Termopudele Koln ikdienai

Te apkopotas praktiskas termopudeles, kas ir ērtas ikdienai un saglabās dzēriena temperatūru stundām ilgi.

Termopudele KOLN 590ml

Tērauda termopudele KOLN zila 590ml
31.62 €

Nerūsējošā tērauda termopudele KOLN būs lieliski piemērota termopudele ikdienas lietošanai. Tās skrūvējamais un dubultais vāciņš nodrošina ne vien ērtu pudeles uzpildīšanu, bet arī atvieglo tās kopšanu ikdienā.

Šai pudelei ir ļoti laba termonoturība – dzēriens pudelē saglabājas silts 12 stundas, bet vēss 48 stundas. Tas iespējams pateicoties dubulto sienu nerūsējošā tērauda vakuuma konstrukcijai ar vara izolāciju.

Šī ir universāla ūdens pudele, ko vienkārši iemest somā un doties ikdienas gaitās, jo tā piemērota gan birojam, gan pārgājienam, gan arī dinamiskai ikdienai. KOLN ūdens pudeles ir pieejamas zilā, melnā vai baltā krāsā.

Termopudele Kambukka Reno Hasselt 500ml

Termopudele Kambukka Reno Hasselt 500ml
30.14 €

Izturīga tērauda termopudele ar dubultajām sienām. Patiks ikvienam, kas novērtē kvalitāti un dod priekšroku skaistam dizainam.

Termopudele ar vakuma izolāciju stilīgā un unikālā grafiskajā dizainā.Dzēriens saglabāsies karsts 8 stundu garumā, bet vēss 20 stundas.

Ērts skrūvejams vāciņš – lai viegli iztīrītu pudeli vai pievienotu piparmētru lapas, citrona šķēles vai ledus gabaliņus.

Termopudele The Aerolight IceFlow 600ml

Termopudele The Aerolight IceFlow balta 600ml
39.85 €

Kvalitatīva un skaista Stanley zīmola termopudele baltā krāsā, ko vienmēr paņemt līdzi. Divkāršā atveres sistēma nodrošina vieglu pudeles uzpildīšanu un kopšanu, kā arī ātru un patīkamu lietošanu.

Pudele ir izturīga pret triecieniem, jo ražota no kvalitatīva metāla. Vāciņam ir rokturis, tāpēc pudeli ir komfortabli pārnēsāt.

Dzērieni saglabājas atvēsinoši auksti 15 stundu garumā, ar ledu saglabājas auksti 3 dienas.

Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

 

Termokrūzes – noderīga dāvana autobraucējiem

Kambukka Etna Grip termokruze

Vīrietim, kurš lielu daļu savas ikdienas pavada pie automašīnas, motocikla, velosipēda vai jebkura cita transportlīdzekļa stūres, lieliski noderēs termokrūzes. Tās ļaus izbaudīt siltu tēju vai kafiju vairāku stundu garumā.

Termokrūze Stanley Classic Trigger-Action 470ml

Termokrūze Stanley Classic Trigger-Action zaļa 470ml
35.04 €

Stanley One Hand 470ml termokrūze ir ietilpīga, un ir lieliski piemērota gan kafijai, gan citiem dzērieniem – siltiem vai aukstiem. Tā ir lieliski piemērota autovadītājiem, velosipēdistiem un motociklistiem, jo tai ir hermētisks vāciņš, kas novērsīs dzēriena noplūdes.

No Stanley termokrūzes ir ērti padzerties, nospiežot pogu.

Siltu dzērienu uztur līdz 7 stundām, aukstu – līdz 10 stundām, aukstu dzērienu ar ledu – līdz 30 stundām.

Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

Termokrūze Kambukka Etna Grip 500ml

Termokrūze Kambukka Etna Grip Black 500ml
34.85 €

Mūsdienīgam un pārliecinātam vīrietim piestāvēs elegantā termokrūze Kambukka Etna Grip Black 500ml, jo melnā krāsa nekad neiziet no modes.

Tā ir kvalitatīva Kambukka termokrūze, kura dzērienu saglabā siltu 9 stundu garumā, bet aukstu 18 stundas.

Tās vāciņš ir drošs pret noplūdēm un viegli atverams ar vienu pogas spiedienu. Krūzes diametrs ir īpaši piemērots, lai iederētos automašīnas dzērienu turētājā, savukārt ērtais silikona rokturis un neslīdošā pamatne padara šo krūzi lielisku ikdienas lietošanai.

Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

Termokrūze no Camelbak zīmola 500ml

Termokrūze Camelbak Forge Flow Black 500ml
33.85 €

Ietilpīga Camelbak tērauda termokrūze ar rokturi, ērtākai pārvietošanai.

Termokrūze ir lieliska autobraucējiem, jo no tās var ātri un ērti padzerties ar vienu roku.

Dzērienu noturēs karstu 5 stundas, bet aukstu līdz 10 stundām.

Termokrūze ar rokturi no Hydro Flask 473ml

Termokrūze Hydro Flask Wide Mouth Indigo 473ml
35.33 €

Kvalitatīva termokrūze, ko izmantot gan aukstiem, gan karstiem dzērieniem.

Šī termokrūze aprīkota ar parocīgu rokturi. Tās kakliņš un vāciņš ir plati, īpaši noderīgi cilvēkiem, kas vēlās baudīt savus dzērienus ar ledu.

Dzērienu saglabās vēsu līdz 24 stundām, bet karstu līdz 12 stundām. Termokrūze ir saderīga ar lielāko daļu auto krūžu turētājiem.

Uzspiežot uz produkta, ir iespējams redzēt arī citas krāsas.

Ar visu mūsu termokrūžu piedāvājumu vari iepazīties sadaļā Termokrūzes.

Termosi – ikdienai un aktīvai atpūtai

Termosi ir lielisks sabiedrotais gan ikdienas darbiem brīvā dabā, gan aktīvai atpūtai un pārgājieniem.

Termoss Esbit Sculptor Vacuum Flask 1L

Termoss Esbit Sculptor Vacuum Flask melns 1000ml
37.41 €

Sportiskam un aktīvam vīrietim lieliski piestāvēs attēlā redzamais Esbit 1L termoss melnā krāsā, jo tā dizains ir dinamisks un uzmanību piesaistošs.

Pie vides temperatūras 20 °C ± 2 °C un dzēriena temp. 98 °C uzpildīšanas brīdī, dzēriena temperatūra pēc 6 stundām ir aptuveni 80 °C, pēc 12 h: ~ 65 °C, pēc 24 h: ~ 50 °C.

Esbit ir zīmols ar vācu kvalitāti 85 gadu garumā – iepazīsties ar Esbit stāstu mūsu bloga rakstā.

Termoss Thermos Mountain 900ml

Termoss Thermos Mountain melns 900ml
41.97 €

Liela izmēra nerūsējošā tērauda termoss, kas ikdienā noderēs gan mājās, gan pārgājienā.

Termosam ir mīksta pamatne, kas ļaus to novietot bez skaņas un kas to veido drošu pret slīdēšanu.

Termoss ar ilgstošu termonoturību – dzērieni saglabāsies silti un auksti 24 stundas.

Paredzēts ikdienai, būs labs sabiedrotais pārgājienam, kā arī būs laba dāvana.

Termoss Stanley The Legendary Classic 1L

Termoss Stanley The Legendary Classic zaļš 1L
54.22 €

Izturīgs termoss, kas noderēs ikdienas darbos un ilgstošākos piedzīvojumos dabā. Tam ir hermētisks vāciņš ar noslēdzošu aizbāzni, kas to padara drošu pret neparedzētām noplūdēm.

Termoss ar rokturi ērtākai pārnēsāšanai un turēšanai. Šis ir lielisks variants, ko ņemt līdzi garākos pārgājienos.

Termosa vāciņš ir izmantojams kā maza krūzīte, kas ļaus padzerties jebkurā vietā. Dzērienu temperatūru saglabās gan siltu, gan aukstu 24 stundas.

Termoss Stanley The Unbreakable 1.3L

Termoss Stanley The Unbreakable melns 1.3L
91.84 €

Ļoti liels, nerūsējošā tērauda Stanley termoss.

Termosa dubulto sieniņu vakuuma izolācija aizsargāta ar dubulto sieniņu tehnoloģiju, tādējādi veidojot četras aizsargkārtas, kas veido termosu īpaši termonoturīgu.

Piemērots lietošanai ikdienas darbos, kā arī dodoties garākos pārgājienos vai izbraucienos pie dabas. Termosa vāciņu var izmantot kā termokrūzīti.

Termoss ar rokturi ērtākai pārnēsāšanai. Labākais un izturīgākais termoss mūsu piedāvājuma klāstā.

Ar visiem mūsu piedāvātajiem termosiem variet iepazīties veikala sadaļā Termosi.

Lai izdodas atrast iecerēto dāvanu vīrietim svētkos! Bet, ja tomēr šķiet, ka ūdens pudele vai termokrūze nebūs īstā dāvana, iesakām ieskatīties arī Dāvana vīrietim – labs termoss rakstā, vai arī FromMe dāvanu karšu sadaļā Dāvana vīrietim, kur atrodamas dažādas piedzīvojumu dāvanas un noderīgas dāvanu kartes.

Termosi, ūdens pudeles un termokrūzes ir ļoti laba dāvana.

Lai izdodas iepriecināt!