Gravēšanas akcija TERMOcafe pudelēm un Aladdin termokrūzēm 

gravesanas akcija

Ar katru dienu no klientiem dzirdam ar vien lielāku vēlmi pēc personalizētām termokrūzēm un termopudelēm, ko viegli ikdienā paņemt līdzi. Personalizācija padara šos produktus vēl īpašākus, tāpēc esam sākuši piedāvāt arī gravēšanas pakalpojumus.

Nolēmām iepriecināt visus karsto dzērienu cienītājus, kas tieši tagad meklē sev pavasarīgu termokrūzi vai termopudeli ikdienas kafijai. Šobrīd piedāvājam īpašu iespēju, kas karsto dzērienu cienītājiem būs īpaši aktuāli – no 5. līdz 7. martam iegravēsim TERMOcafe ūdens pudeles un Aladdin termokrūzes bez papildus maksas.

Gravēšanas akcijas noteikumi 

Ja iegādājaties kādu no Aladdin termokrūzēm vai TERMOcafe ūdens pudelēm bez maksas var pasūtīt gravējumu. Lai to izdarītu, pirkuma komentārā jānorāda ziņa, ka vēlies bezmaksas gravējumu, un norādīt kādu.

Komentārā jānorāda šāda informācija:

1) Vārda gravējums + VĀRDS vai

2) Gravējums + A (izvēlētais dizaina variants).

Ja nāksiet saņemt pasūtījumu uz vietas, tad arī pasūtījumu pieņemsim klātienē un sagatavosim jūsu pasūtījumu ar gravējumu 15 minūšu laikā.

Pieejamie gravējuma dizaini 

Šajā laika periodā pasūtot kādu no Aladdin termokrūzēm vai TERMOcafe ūdens pudelēm, piedāvājam bez maksas iegravēt cilvēka vārdu vai kādu no zemāk piedāvātajiem gatavajiem dizainiem.

gravesanas dizaini

Skaisti un jautri dizaini, kas ikdienā liks pasmaidīt. Tie pēc izmēra ir lieliski piemēroti termopudelēm un termokrūzēm, savukārt piemērotāko dizainu var piemeklēt pret dāvanas saņēmēja personības.

Par TERMOcafe pudelēm un Aladdin termokrūzēm

Šai akcijai izvēlējāmies divus no mūsu piedāvājuma labākajiem produktiem – TERMOcafe termopudeles un Aladdin termokrūzes. 

gravejumu piemeri

TERMOcafe termopudeles

TERMOcafe ir vienas no mūsu labākajām termopudelēm tieši termoizturības ziņā. TERMOcafe pudeles dzērienus saglabā karstus 12 stundas. Protams, šīs termopudeles var izmantot arī vasaras karstumā, kad gribās paņemt līdzi atsvaidzinoši aukstu dzērienu – tā temperatūra turēsies veselas 24 stundas.

Šīm pudelēm ir pieejami 4 izmēri: 350ml, 500ml, 750ml un 1L. Tās ir pieejamas skaistās krāsās ar spīdīgu, gaumīgu pārklājumu. 

Aladdin termokrūzes

Aladdin termokrūzes arī piedāvā visai labu termoizturību 4 stundu garumā un izceļas ar kvalitatīvu, izturīgu krāsas pārklājumu. Mums piedāvājumā ir trīs krāsas – koši dzeltena, sarkana un melna. 

Šīs Aladdin termokrūzes ir kvalitatīvas un arī pieejamas par labu cenu. Termokrūzei ir 100% hermētisks vāciņš, kas ir aprīkots ar bloķēšanas sistēmu, tāpēc krūze ir droša pret noplūdēm.

Lieliska dāvana sev vai mīļajiem

Meklējot dāvanu saviem mīļajiem, personalizācija ir nākošais solis pēc dāvanas iegādes. Tas ir veids, kā izvēlēto dāvanu padarīt vēl īpašāku un ieguldīt nedaudz vairāk pūles. Un no saņēmēja puses arī būs prieks, jo nevienam citam nebūs šāda dāvana. Tā uzreiz ir daudz īpašāka un vienmēr atgādinās arī par pašu dāvinātāju. 

Visbiežāk cilvēki izvēlas personalizēt dāvanas ar jubilāra vārdu vai kādu īpašu datumu. Un ja šoreiz gribās izvēlēties ko oriģinālāku, tad iedrošinām izvēlēties arī mūsu gravēšanas dizainus. Šobrīd šis pakalpojums līdz 7. martam ir par brīvu, savukārt standarta cena parasti gravēšanai pie mums ir 12 EUR. 

Skaisti personalizēta termopudele vai termokrūze ir lieliska dāvana ikvienam tējas vai kafijas cienītājam. Īpaši tiem, kas no rītiem pavada laiku mašīnā, braucot uz darbu. Personalizētais gravējums būs iemesls sākt dienu ar smaidu un labu garastāvokli.