REDZAMIE KRĀJUMI IR UZ VIETAS. BEZMAKSAS PIEGĀDE NO 50 EIRO.

Kā izvēlēties īsto termokrūzi?

Termokrūze THOR

Ar ko tev saistās ziema? Ar skaisto sniega kārtu, kas visu nosedz kā balta sega? Ar stindzinošo aukstumu, kas liek domāt par neko citu, kā vien iespēju sasildīties?  Varbūt par aktīvu atpūtu kalnu slēpošanas trasēs, vai arī distanču slēpošanu Latvijas skaistajos mežos un citās vietās? Neatkarīgi no tā, ar ko tev saistās ziema, to ir grūti iedomāties bez siltas un garšīgas tējas vai kafijas.

Termokrūzes ļauj ērti paņemt līdzi savu mīļāko karsto dzērienu, lai Tev visas dienas garumā būtu iespēja sasildīties. Lai gan termokrūžu izmēri, uzbūve un īpašības mēdz atšķirties, tās visas vieno spēja saglabāt dzērienu siltu vairāku stundu garumā. Tāpat tās spēj saglabāt aukstos dzērienus atsvaidzinoši vēsus vēl ilgākā laika periodā.

Lai palīdzētu tev orientēties mūsu plašajā termokrūžu klāstā un izvēlēties savām vajadzībām un stilam vispiemērotāko variantu, esam sagatavojuši šo ceļvedi, kurā mūsu eksperti izceļ labākās termokrūzes katra cilvēka prasībām, pielietojumam un dzīvesstilam.

Kā savā starpā atšķiras termokrūzes?

Dažādas termokrūzes ir piemērotas dažādiem pielietojumiem. Tās atšķiras ar uzbūvi, dizainu un funkcijām, kas uzlabo dzēriena baudīšanu. Galvenie kritēriji, kas jāņem vērā, izvēloties termokrūzi, ir šādi:

  • Termonoturība;
  • Vāciņa tips;
  • Tilpums;
  • Dizains.

Šie četri parametri nosaka, kādam pielietojumam katra termokrūze ir vislabāk piemērota. Katru no tiem aplūkosim sīkāk raksta turpinājumā.

Termonoturība

Termokrūze Kalen saglabā dzērienus siltus 8 stundu garumā
Termokrūze KALEN

Svarīgākais faktors, izvēloties termokrūzi, ir to spēja saglabāt dzērienu karstu vai aukstu vairāku stundu garumā. Termonoturība var atšķirties – ir krūzes, kas saglabā dzērienu karstu 5-8 stundas, un ir arī krūzes, kas to spēj visas dienas garumā. 

Termonoturību ietekmē vairāki faktori, piemēram, uzbūve, tilpums, vāciņa tips un materiāli. Dzēriena temperatūru vislabāk saglabā termokrūzes ar dubulto sieniņu vakuuma izolāciju. Tāpēc iesakām pirms termokrūzes iegādes izlasīt produkta aprakstu, lai pārliecinātos, ka tā izmanto tieši šo uzbūves veidu. Uzzini vairāk rakstā “Kā veidojas termonoturība?”.

Ar īpašu termonoturību izceļas Esbit Majoris, kas sola saglabāt dzērienu siltu līdz pat 12 stundām. Tā ir izturīga un kvalitatīva termokrūze, kas ir lieliski piemērota pārgājieniem un aktīvai atpūtai.

Tāpat dzēriena temperatūru ilgi saglabā termokrūze PEETA, kurai, papildu dubulto sieniņu vakuuma tehnoloģijai, ir arī vara izolācija. Tā ļaus dzērienu saglabāt karstu aptuveni 8 stundas. 

Vēl viena termokrūze, kura izceļas ar termonoturību, ir KALEN. Tā ir kompakta un eleganta dubulto sieniņu vakuuma termokrūze ar vara izolāciju. Tā ļaus izbaudīt karstu tēju vai kafiju 8 stundu garumā.

Vāciņa tips

Viens no vissvarīgākajiem faktoriem, kuru ņemt vērā, izvēloties termokrūzi, ir tās vāciņš. Tas nosaka gan to, cik ērti krūzi ir attaisīt, lai padzertos, gan arī tā drošību pret dzēriena noplūdēm somā, uz apģērba vai automašīnas salonā. Katrs vāciņa tips ir vislabāk piemērots konkrētam pielietojumam. Uzzini vairāk rakstā “Termokrūžu vāciņu veidi un to īpašības”.

Termokrūzei Kambukka Etna ir vāciņš ar spiežamu pogu, kā arī bloķēšanas slēdzi. Šī termokrūze ir lieliski piemērota autovadītājiem, jo ļauj izbaudīt dzērienu, nenoņemot abas rokas no stūres.

Aladdin termokrūzes, savukārt, ir aprīkotas ar Leak-Lock vāciņu, kuru var vienkārši atlocīt vaļā, lai no tās padzertos vairākus malkus siltā dzēriena. Kad tas ir ciet, vāciņš droši sargā dzērienu no noplūdēm, krūzi pārnēsājot. To var nobloķēt, lai tas nejauši neatvērtos vaļā un neizlietu dzērienu somā.

Ikdienas lietošanai birojā lieliski piemērota ir termokrūze LAGOM, jo tai ir vienkāršs un praktisks atlokāmais vāciņš ar silikona blīvi. Tas ir viegli kopjams mehānisms, kas sargā dzērienu no izšļakstīšanās. 

Tilpums

Dažādi termokrūžu izmēri - 250ml, 300ml, 350ml, 590ml, 600ml
Aladdin Latte, Kambukka Olympus, LAGOM, Stanley One-Hand, Contigo Byron, Leifheit Flip

Mēs piedāvājam dažāda izmēra termokrūzes – no 250 ml līdz pat 600 ml. Protams, ar lielāku tilpumu pieaug arī krūzes izmērs, tāpēc jāizlemj, cik liela termokrūze tev ir nepieciešama. 

Mazākas termokrūzes ir vieglāk ielikt somā, kā arī nebūs jāuztraucas par to, vai to varēs ievietot kafejnīcu un veikalu kafijas automātos, savukārt lielāka izmēra termokrūzes ļaus paņemt līdzi silto dzērienu visa pārgājiena, brauciena vai darba dienas garumā. 

  • Mazas termokrūzes ir tilpumā līdz 350 ml. Piemēram, Kambukka Olympus 300ml ir kompakta un stilīga termokrūze, kas ir pieejama dažādās krāsās katra gaumei. Tā ir ērti lietojama un kopjama, kā arī droša pret noplūdēm.
  • Vidējām termokrūzēm tilpums ir no 350 līdz 500 ml. Tās ir ērtas un praktiskas ikdienas lietošanā, jo tās ir ietilpīgas un sader ar lielāko daļu automašīnas dzērienu turētāju. Piemēram, Stanley Classic One-Hand ar 350ml tilpumu ir kvalitatīva izvēle ikdienas lietošanai gan birojā, gan aktīvās atpūtēs.
  • Lielas termokrūzes ir lielākas par 500ml. Cilvēkiem, kuri meklē ietilpīgu termokrūzi, iesakām Contigo Byron 590ml. Tā ir eleganta un praktiska termokrūze ar mūsdienīgu dizainu.

Dizains

Kambukka Etna Trumpet Flower stilīga termokrūze ar grafisko dizainu
Kambukka Etna Trumpet Flower 500ml

Lai termokrūzi būtu patīkami lietot katru dienu, tai jābūt pieskaņotai tavam individuālajam stilam. Neatkarīgi no tā, vai tev tuvāks ir elegants un nosvērts melnais tonis, košas un atraktīvas krāsas, vai uzmanību piesaistoši grafiskie dizaini, tu varēsi atrast termokrūzi, kas saskan ar tavu gaumi un personību. 

Piemēram, Kambukka Etna ir pieejama dažādās variācijās, no kurām viena no visspilgtākajām ir Trumpet Flower. Tas ir sievišķīgs un pamanāms grafiskais dizains, kas katrai dienai liks justies īpašai.

Cilvēkiem, kas novērtē praktiskas un kvalitatīvas vērtības, vislabāk patiks Stanley Classic One-Hand. Tas ir lieliski piemērots gan ikdienai, gan pārgājieniem un aktīvai atpūtai visekstrēmākajos apstākļos. Izturīgais tērauda korpuss ne tikai ir kvalitatīvs un funkcionāls, bet arī dod Stanley termokrūzei vīrišķīgu robustumu.

Contigo West Loop termokrūze ir apveltīta ar mūsdienīgu un ērtu dizainu dažādās krāsās. Tās forma ir ieliekta, lai krūzi ērtāk būtu turēt rokā. Tāpat tās poga ir liela un viegli nospiežama, lai no krūzes varētu viegli padzerties gan nesteidzīgā pastaigā pilsētas ielās, gan izbraucienā ar automašīnu. 

Šie ir vissvarīgākie faktori, kurus iesakām ņemt vērā, meklējot sev vispiemērotāko termokrūzi. Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja tev izvēlēties pareizo produktu! Ar visu mūsu klāstu vari iepazīties veikala sadaļā “Termokrūzes”.