Kā izvēlēties ūdens pudeli vīrietim

ūdens pudele vīrietim

Ūdens pudele ir laba dāvana, kas pret jubilāru izrāda rūpes un ļauj uzdāvināt ko ikdienai noderīgu. Ja vīrieša ikdiena paiet īpaši aktīvi, tad kvalitatīva un ietilpīga ūdens pudele kā dāvana būs tieši laikā.

Lai parūpētos par to, ka ūdens pudele tiek izvēlēta pareizi, šajā rakstā esam apkopojuši dažus ieteikumus. Vadoties pēc tiem, izdosies vislabāk izprast jubilāru un izvērtēt, kāda ūdens pudele viņam noderēs visvairāk.

Raksta saturs:

Ieteikumi, kas palīdzēs izvēlēties piemērotāko ūdens pudeli vīrietim

Lūk, daži no svarīgākajiem ieteikumiem, kas palīdzēs piemērotākās dāvanas izvēlē. Te apkopoti ieteikumi pēc vīrieša ikdienas ritma, pudeles materiāla, termonoturības u.c. kritērijiem.

Ietilpīga ūdens pudele

Kā izvēlēties ūdens pudeli vīrietim

Zināms, ka laikā ir jāuzņem vismaz divi litri ūdens, tāpēc visvienkāršāk ir izvēlēties ietilpīgu ūdens pudeli, kas nav pārāk bieži jāpapildina. Piemēram, ja tiek izvēlēta liela ūdens pudele ar tilpumu 1 litrs, tad dienas laikā šī pudele atkārtoti būs jāpapildina tikai vienu reizi.

Šis ir īpaši aktuāli aktīviem vīriešiem, kas ikdienā daudz pārvietojas vai sporto. Jāņem vērā, ka tad patērētā enerģija būs jāatjauno ar papildu ūdens daudzumu. Dienas beigās var gadīties, ka nākas izdzert krietni vairāk par 2 litriem ūdens. 

Turklāt jāņem vērā arī tas, ka katra izdzertā tase kafijas vai alus glāze būs vien iemesls izdzert vēl vairāk ūdens.

Ērta pārnēsāšanai 

Kā izvēlēties ūdens pudeli vīrietim

Papildus ūdens pudeles tilpumam vērts pievērst uzmanību arī tās materiālam. Ja ikdienā daudz sanāk pārvietoties un ūdens pudele vienmēr būs līdzi somā, tad labāk izvēlēties joprojām ietilpīgu pudeli, taču no vieglāka materiāla. 

Labs variants ir ilgtspējīgās plastmasas pudeles. Tās ir vieglas un lieliski pilda savu funkciju. Lai arī plastmasa jebkurā gadījumā nav ilgtspējīgākais un dabai draudzīgākais variants, tas tomēr šobrīd ir visvieglākais. Turklāt bez pievienota BPA.

Nedaudz smagākas, tomēr kvalitātes un ilgnoturības ziņā labākas ir metāla pudeles. Tās ir kvalitatīvas, skaistas un efektīvas. Tādas ūdens pudeles kā 24Bottles pudeles ir izcils variants, jo tās radītas no īpaši viegla nerūsējošā tērauda. Rezultātā tiek apvienots vieglums ar kvalitāti – pašlaik tās ir vienas no vieglākajām metāla pudelēm.

Vēl viena opcija ir Alumīnija pudeles. Tās būs vieglākas, taču ir arī mīnuss – tās nav tik izturīgas.

Vēl ir vērts pievērst uzmanību tam, vai pudele ir aprīkota ar rokturīti. Rokturītis ļauj pudeli ērti turēt rokā vai piestiprināt to pie somas. 

Pudele, kas piemērota ikdienas ritmam

Kā izvēlēties ūdens pudeli vīrietim

Ir jāpadomā, kur vīrietis pavada vairumu savas dienas – strādājot birojā, visu dienu pārvietojoties, braucot ar mašīnu vai varbūt sportojot un daudz kustoties. Tieši tāpēc mūsu veikalā ūdens pudeles ir sakategorizētas arī pēc ikdienas pielietojuma – birojam, sportam, mājai, mašīnai utt.

Piemēram, ūdens pudele birojam var būt arī smagāka un noteikti gribētos izvēlēties arī stilīgu dizainu. Skaidrs, ka šī pudele netiks daudz nēsāta līdzi – tā var kalpot par produktivitāti veicinošu gadžetu biroja telpās. Īpaši stilīgas un skaistas varētu būt EQUA pudeles vai vara ūdens pudeles.

Ja vīrietis daudz laika pavada sportojot un, piemēram, braucot ar velosipēdu, tad arī pudelei jābūt velo turētājam atbilstošai. Daudz ērtāk ir izvēlēties ūdens pudeli, kas atbilstoša dzeršanai kustībā – bez apliešanās iespējas un ar ērtu atvēršanas mehānismu. Ūdens pudele sportam lieliski piepilda šos kritērijus.

Piemērota automašīnai 

Ja lielu daļu no ikdienas vīrietis pavada pārvietojoties ar mašīnu, tad viņam piemērota ūdens pudele būs piemērota arī mašīnā esošajam dzērienu turētājam. Šī izvēle izrādīs īpašas rūpes pret vīrieti – par visu padomāts.

Lieliska izvēle šajā gadījumā būtu ūdens pudeles ar klik korķi un salmiņu. Tādējādi pudeli ir pavisam vienkārši attaisīt, un padzerties iespējams pudeli neapgriežot horizontāli. Pudeles, kas ir ērtas auto, būs labs garāku braucienu sabiedrotais.

Termopudele karsto dzērienu cienītājam

Kā izvēlēties ūdens pudeli vīrietim

Ja svētku jubilāru nevari iedomāties bez kafijas vai tējas rokās, tad varbūt ūdens pudeles vietā vajadzētu apsvērt viņam uzdāvināt termopudeli.

Termopudeles ir lieliska alternatīva, jo tā joprojām spēj darboties kā parasta ūdens pudele tikai ar jaunu priekšrocību – termonoturību. Labākie zīmoli kā Stanley, Cheeki un 24Bottles spēj dzēriena temperatūru saglabāt karstu visas dienas garumā, savukārt patīkami vēsu teju divreiz ilgāk.

Termonoturību garantē termopudeles dubultās sieniņas. Tas garantē arī to, ka pudeli, kurā iepildīts karsts ūdens varēs brīvi paņemt rokā, bet iepildot ledaini aukstu ūdeni, pudele neaprasos un nepaliks slapja.

Ceram, ka šis raksts ir palīdzējis izvēlēties labāko ūdens pudeli vīrietim svētkos!

Konkrētus ūdens pudeļu piedāvājumus apskati dāvanu ideju rakstā Dāvana vīrietim – ūdens pudele, termokrūze vai termoss.