REDZAMIE KRĀJUMI IR UZ VIETAS. BEZMAKSAS PIEGĀDE NO 50 EIRO.

Liewood – ūdens pudeles bērniem

Liewood titulbilde

Liewood tika dibināts salīzinoši nesen – 2015. gada vasarā. Dibinātājas mērķis bija izveidot unikālu bērnu interjera koncepciju, koncentrējoties uz funkcionalitāti, smalkām līnijām un vienkāršām detaļām. Liewood dibinātājai ir 15 gadu pieredze modes industrijā, viņa darbojusies dizaina jomā, loģistikā un ražošanā starptautiskiem mazumtirdzniecības zīmoliem. Pašos Liewood pamatos ir zīmola dibinātājas un vadītājas aizraušanās ar dizainu, estētika un pārliecība, ka skaistums slēpjas detaļās.

Daudz klientu pie mums ir vērsušies ar jautājumiem, kad varēs iegādāties Liewood zīmola produktus. Šajā rakstā lasiet par iemesliem, kāpēc zīmola produkti ir tik iecienīti un vai tos varēs iegādāties UDENSPUDELE.LV.

Zīmola misija un mērķis

Liewood rada neatvairāmus produktus mūsdienīgām ģimenēm – no organiskiem tekstilizstrādājumiem un mīkstas trikotāžas. Visi kopā produkti rada unikālu, tīru un vienkāršu kombināciju – un šie produkti ir rezultāts Liewood 360 grādu izpratnei par kopējo projektēšanas procesu.

Liewood mērķis ir vienkāršs: Veicināt vienkāršu un veselīgu ģimenes dzīvi.

Zīmola misija: Radīt produktus, kas kalpos paaudzēm ilgi.

Kāpēc izvēlēties Liewood?

Kā jau visiem zīmoliem, arī Liewood ir vairāki būtiski iemesli, kāpēc izvēlēties tieši viņu produkciju. Pirmkārt, produkti ražoti no augstākās kvalitātes materiāliem, tie ir videi draudzīgi un ar labu dizainu. Liewood rūpīgi domā par produkta kalpošanu un tos ražo tādus, lai tie varētu kalpot pat vairākās paaudzēs.

UDENSPUDELE.LV Liewood produkcija pagaidām nav, jo jaunais zīmols vēl nespēj apmierināt klientu lielo pieprasījumu. Tā popularitāte strauji aug un visi vēlas iegādāties šī uzņēmuma produktus, ceram, ka drīzumā varēsim arī mūsu klientiem piedāvāt Liewood ūdens pudeles un citus produktus.

Kvalitatīvi un ilgtspējīgi materiāli

Ražošanas procesā tiek izmantoti produkti, kas izturējuši stingras prasības un kvalitātes kontroli, kā arī no zīmola vadības viedokļa tiek sekots līdzi visam produkta realizācijas procesam, sākot ar produkta dizainēšanu un beidzot ar produkta izvietošanu plauktā.

Liewood produkti ražoti Dānijā, Kopenhāgenā un Ķīnā. Pārdomātie dizaina elementi ir Ziemeļvalstu dizaina tradīciju rezultāts. Visi Liewood izstrādājumi ir izgatavoti no ilgtspējīgiem materiāliem, piemēram, pārstrādāta poliestera un organiskās kokvilnas.

Plašs piedāvājuma klāsts

LIEWOOD galvenā mērķauditorija ir bērni, tāpēc piedāvājuma klāstā ir pieejamas daudz dažādu veidu preces bērniem. Zīmols ražo ūdens pudeles, ēdienu traukus, kā arī apģērbu, dažādas preces bērniem, sākot no zīdaiņa vecuma līdz pat 10 gadu vecumam.

Liewood ūdens pudeles

Liewood līdzīgi produkti

Turpinājumā esam apkopojuši sarakstu ar pudelēm, kas varētu būt līdzīgas Liewood zīmola pudelēm, šīm pudelēm ir rokturīši ērtākai pārnēsāšanai, snīpīši, lai ērtāk varētu padzerties, kā arī visas ir hermētiski noturīgas un var ievietot somā. Īsāk sakot – sekojošo zīmolu pudeles ir laba alternatīva Liewood pudelēm.

Ietilpīga ūdens pudele 500ml

Pudele Kambukka Lagoon Princess Diary 500ml
20.60 €

Universāla un ietilpīga ūdens pudele bērnam. Dzeršanas snīpiti var arī pilnībā nofiksēt, lai dzēriens neizlīst somā.

Ērts padzeršanās mehānisms un jautrs, krāsains dizains. Aprīkota ar salmiņu un silikona snīpīti ūdens dzeršanai. Pudele, kas vienmēr būs līdzās, lai padzertos.

Īpašais dzeršanas mehānisms nodrošina apjomīgu dzēriena plūsmu, lai ātri un patīkami padzertos, un tajā pašā laikā pudele ir droša pret ūdens noplūdēm.

Termopudele aukstam ūdenim 430ml

Termopudele bērnam Aladdin Zoo Lauva 430ml
22.00 €

Pudele ar piemīlīgu lauvas seju un austiņām. Ūdens pudele, kas bērniem ļoti patiks un motivēs ikdienā vairāk patērēt ūdeni.

Vāciņš noslēdzas hermētiski, nodrošinot ciešu pudeles aizvēršanu. Termopudele pieejama arī zaķa un pūces dizainos.

Termopudele galvenokārt paredzēta ukstiem dzērieniem, tāpēc vairāk tā noderēs vasarā, kad ir karsts un uzrodas vēlme padzerties vēsāku ūdeni. Pudelē ielietais dzēriens saglabās savu temperatūru līdz 7 stundām.

Tērauda pudele 400ml

Tērauda pudele Camelbak Eddy+ Kids Cars&Trucks 400ml
25.00 €

Bērnu pudele ar ērtu Camelbak Eddy+ dzeršanas mehānismu un īpašu dizainu. Skrūvējamais vāciņš ir aprīkots ar salmiņu un silikona snīpi ūdens dzeršanai. Lieliska pudele, kas vienmēr būs līdzās, lai padzertos.

Izturīga bērnu pudelīte, kas patiks maziem bērniem. Īpaši tāpēc, ka to ir ļoti ērti padzerties.

Dzeramo snīpi noliecot, tā pilnībā noslēdzas, tāpēc droši likt somā un ņemt visur līdzi.

Bērnu termopudele Mepal 350ml

Termopudele bērnam Mepal Animal Friends 350ml
26.00 €

Bērnu pudele, kas dzērienu ilgāk saglabās siltu vai patīkami vēsu. Skrūvējamais vāciņš ir aprīkots ar salmiņu un silikona snīpi ūdens dzeršanai.

Karstu dzērienu temperatūru saglabās 9 stundas, bet aukstu līdz pat 12 stundām.

Dzeramo snīpi noliecot, pudele noslēdzas, tādējādi novēršot izlīšanas iespējamību. Pudelei ir rokturītis, kas palīdz to ērti pārnēsāt.

Nobeigumā varam pateikt to, ka uzturēsim kontaktus ar Liewood zīmolu un pēc iespējas drīzāk centīsimies šī zīmola produktus pievienot arī mūsu veikalā. Pagaidām iesakam ieskatīties UDENSPUDELE.LV, lai atrastu sev tīkamās pudeles.