Populārākie ūdens pudeļu izmēri

udens pudelu izmeri

Izvēloties savu ilgtspējīgo ūdens pudeli, ir svarīgi atrast tādu, kas atbilst tavam ikdienas dzīvesveidam. Piedāvājums ir ļoti liels, tāpēc šajā rakstā uzsvērsim to, kā ūdens pudeles izmērs var ietekmēt tavu izvēli. Nolēmām apskatīt, kādi ir populārākie ūdens pudeļu izmēri, kā arī paskaidrot, kāds izmērs būs vislabāk piemērots kādā gadījumā.

Šajā rakstā apkoposim populārākos pudeļu izmērus gan uncēs (oz), gan mililitros (ml). Sākot ar tik maziem izmēriem kā bērnu 250ml pudelītēm līdz pat lielām ūdens pudelēm krietni virs 1 litra.

Piemērotākās ūdens pudeles meklējumos

Ja runājam par regulāru padzeršanos visas dienas garumā, tad ūdens pudeles izmēram ir liela nozīme. Neskatoties uz to, vai tu vēlies ūdens pudeli darbam birojā, ikdienas sporta treniņiem vai vairāku dienu pārgājieniem, tev būs nepieciešams cits ūdens pudeles izmērs katrā gadījumā.

Pareizā ūdens pudeles izmēra izvēle palīdzēs parūpēties par to, ka dienā tiks izdzerts pareizais ūdens daudzums. Mūsu rakstā Cik daudz ūdens ir jāizdzer dienā apkopojām aptuvenos rādītājus par ikdienas ūdens uzņemšanu.

Tiem, kas ikdienā vienmēr is kustībā, piemērotāka varētu būt mazāka ūdens pudele, ko viegli var ņemt visur līdzi un pa ceļam arī uzpildīt. Esam apkopojuši dažādas vietas, kur uzpildīt ūdens pudeli bez maksas rakstā Kur Rīgā uzpildīt ūdeni.

Savukārt sportistiem būs nepieciešama jau nedaudz lielāka ūdens pudele, kas joprojām ir pietiekami viegla līdzi nēsāšanai, bet arī ietilpīga. Un tad tiem, kam patīk atpūsties dabā ar visu ģimeni, līdzi piknikos var būt nepieciešamība paņemt līdzi lielu ūdens pudeli.

Ūdens pudeļu izmēri

Lai vienkāršotu ūdens pudeles izvēli pēc izmēra, esam sadalījuši tās 3 lielumos:

  1. Mazas ūdens pudeles
  2. Vidējas ūdens pudeles
  3. Lielas ūdens pudeles

Katrs ūdens pudeles izmērs ir paredzēts citam dzīvesveidam un situācijām, lai ikviens varētu atrast sev piemērotāko. Zemāk tabulā norādīti populārākie ūdens pudeļu izmēri, parādot arī UDENSPUDELE.LV veikala piedāvājumā esošos produktus.

udens pudelu izmeri

Ūdens pudeļu izmēri uncēs un milimetros

Tā kā ūdens pudeļu ražotāji bieži vien norāda izmēru gan milimetros (ml), gan uncēs (oz), nolēmā apkopot izmērus abās mērvienībās. Skaidrs, ka Latvijā visur pārsvarā izmantojam metrisko sistēmu, taču citās valstīs, piemēram, Amerikas Savienotajās Valstīs aktuāla ir angļu mēru sistēma.

Izvēlamies savā tabulā norādīt abas mērvienības, lai ūdens pudeļu izmēri būtu aktuāli atzīmēti un saprotami ikvienam.

Mazas ūdens pudeles bērniem un pieaugušajiem īsos izbraucienos

Par mazām ūdens pudelēm tiek uzskatītas visas pudeles, kas ir tilpumā zem 500ml / 17 oz.

Mazās ūdens pudeles, kuru tilpums nepārsniedz 500 ml, ir diezgan kompaktas, tāpēc tās ir ideāli piemērotas ļoti īsiem izbraucieniem vai gadījumos, kad nepieciešama pudele ar ūdeni tikai visādam gadījumam – ja nu savajadzēsies padzerties pa ceļam. Tā ir īpaši piemērota bērniem, lai ņemtu līdzi uz skolu, jo ir viegla un ērti pārnēsājama.

Šis izmērs var būt ideāli piemērots arī pieaugušajiem, kuri meklē nelielu pudeli, ko nēsāt līdzi somiņā vai mugursomā īsiem izbraucieniem. Šīs pudeles nav paredzētas tiem, kas vēlas padzerties ūdeni visas dienas garumā bez piekļuves atkārtotai ūdens pudeles uzpildīšanai. Taču tās ir lieliski piemērotas, lai nodrošinātu, ka pa rokai vienmēr ir ūdens malks.

1. Pudele bērniem no Camelbak 400ml / 13oz

Pudele bērnam Camelbak Eddy+ Kids Hip Dinos 400ml
22.50 €

Camelbak 400 ml / 13oz izmēra ūdens pudele ir lieliski piemērota mazām bērnu rociņām, un to ir viegli un ērti turēt rokās. Viegli ievietot somā vai pudeles turētājā.

Šai skaistajai un krāsainajai pudelei ir īpašs dizains un moderns padzeršanās mehānisms, kas ļauj bērnam ērti dzert un novērš ūdens izlīšanu.

Augstas kvalitātes pudele, izturīga. Viegli kopjama, viegli izjaucama mazgāšanai.

2. Ūdens pudele bērniem no LIEWOOD ar kaķi 350ml / 12oz

Ūdens pudele bērnam LIEWOOD Cat Wheat Yellow 350ml
28.57 €

Vēl viens variants ir šī skaistā un modernā kvadrātveida pudele no zīmola LIEWOOD. Tā ir izgatavota no silikona, piemērota bērniem ikdienas lietošanai. Līdz ar to pudele var izturēt arī kritienus, ja tā izslīd no bērna rokām.

Pudeles vāciņam ir cilpa, kas ļauj pudeli ērti turēt vai piestiprināt pie somas. Pudeles izmērs ir 350 ml / 12oz.

No šīs pudeles bērniem ir viegli dzert, jo tajā ir iebūvēts salmiņš.

3. EQUA ūdens pudele 400ml / 13oz

EQUA Rhino ūdens pudele 400ml
14.35 €

Viegla un izturīga ikdienas ūdens pudele, kas izgatavota no Eastman Tritan plastmasas. Jauka 400 ml / 13oz ūdens pudele, kas būs labi piemērota bērnam.

Un rotaļīgais dizains patiks bērniem un iedrošinās ar vien biežāk savu ūdens pudeli izmantot un no tās padzerties.

Pudelei ir 100% hermētisks skrūvējams vāciņš, kā arī papildu vāciņš dzeramajam ūdenim. Pudelei ir pievienota siksniņa pārnēsāšanai.

4. Tērauda pudele no 24Bottles 250ml / 9oz

Tērauda pudele 24Bottles Urban Powder Blue 250ml
17.17 €

Mūsdienīga, neliela tilpuma 250 ml / 9oz tērauda ūdens pudele, kas piemērota lietošanai ikdienā un birojā.

Tai ir matēts satīna pārklājums, ekoloģiska krāsa, tā nesatur un nepiešķir nekādu garšu. Aprīkota ar nerūsējošā tērauda vāciņu ar hermētisku silikona izolāciju. Plašais padzeršanās mehānisms nodrošina ērtu dzeršanu un pudeles tīrīšanu, var ērti ūdenim arī pievienot ledu.

Šī nelielā ūdens pudele viegli ietilps rokas bagāžā, ceļojot ar lidmašīnu.

Vidējas ūdens pudeles ikdienas gaitām

Par vidējām ūdens pudelēm tiek uzskatītas visas pudeles, kas ir tilpumā sākot ar 500ml / 17 oz un zem 1000ml / 32oz.

Vidēja izmēra pudeles ir piemērotas tiem, kam dienā nepieciešams nedaudz vairāk ūdens, ko nēsāt līdzi. Šī izmēra ūdens pudeles būs labs variantiem tiem, kas sporto vai vienkārši uztur aktīvu dzīvesveidu. Vidējas ūdens pudeles tad sniegs iespēju dienas laikā kārtīgi padzerties – un ja tās iespējams dienā dažas reizes uzpidīt, varēs jau sasniegt dienas ūdens apjomu.

Šī izmēra pudeles ir labs variants tiem, kas strādā birojā vai pavada daudz laika mašīnā. Tad ūdens pudeli var paņemt līdzi, taču tā ilglaicīgi nav jānēsā līdzi.

1. Tērauda pudele no 24Bottles 500ml / 17oz

Tērauda pudele 24Bottles Urban Fresco Scent 500ml
28.85 €

Moderna, vidēja izmēra tērauda ūdens pudele no 24Bottles zīmola. 500 ml / 17oz lielums ir labi piemērots ikdienas lietošanai. Ļoti viegla un ērti nēsājama līdzi visas dienas garumā.

Ekoloģiska krāsa, neabsorbē un neizdala smakas. Skaists un rotaļīgs dizains, lai padarītu ikdienu krāsaināku.

Pudele aprīkota ar nerūsējošā tērauda vāciņu ar hermētisku silikona izolāciju. Plašā atvere nodrošina ērtu padzeršanos, vieglu ledus uzpildīšanu un ērtu tīrīšanu. Viegli ietilpinās rokas bagāžā, ceļojot ar lidmašīnu.

2. Stikla pudele no EQUA 550ml / 18oz

Stikla pudele EQUA Pepper 550ml
23.85 €

Skaista stikla ūdens pudele ar silokona apdari, kas to padara drošu un ikdienā ērtu. Labs izmērs 550ml / 18 oz ikdienas lietošanai.

Ergonomiskas formas kvalitatīva ikdienas stikla ūdens pudele, kas kas ērti iegulst plaukstā. Augstākās kvalitātes borosilikāta stikls ļaus ūdenim ilgi saglabāties svaigam.

Ideāli piemērota ūdens pudele birojam vai mājai, kas atgādinās, ka ik pa laikam jāpadzeras ūdens.

3. Termopudele no Hydro Flask 621ml / 21oz

Termopudele Hydro Flask Standard Flex salmiņš Mesa 621ml
37.50 €

Kvalitatīva termopudele 621ml / 21 oz izmērā, piemērota ikdienas lietošanai, kā arī pārgājieniem un fitnesam. Tā saglabās dzērienu aukstu līdz 24 stundām, bet karstu līdz 12 stundām.

Flex salmiņa vāciņs piemērots visām Standard mouth Hydro Flask ūdens pudelēm. Salmiņš aizvērtā veidā necaurlaidīgs. Drošs pret noplūdēm. Pie vāciņa ir piestiprināta siksniņa, kas padara ūdens pudeles pārnēsāšanu īpaši parocīgu

4. Ūdens pudele no SIGG 750ml / 25oz

Ūdens pudele SIGG Shield One melna 750ml
24.36 €

Nerūsējošā tērauda, vidēja izmēra ūdens pudele, kas ikdienā noderēs gan mājās, gan ikdienā. Pudelei ir rokturītis ērtākai pārnēsāšanai. Izturīga pudele.

Pudele noderēs aktīvu aktivitāšu laikā, jo to var ātri un ērti atvērt.

Paredzēta mājai un ikdienas aktivitātēm, kā arī būs noderīga dāvana.

Lielas ūdens pudeles darbam uz vietas vai tāliem izbraucieniem

Par lielām ūdens pudelēm tiek uzskatītas visas pudeles, kas ir tilpumā sākot ar 1000ml / 32oz un uz augšu.

Šīs lielās ūdens pudeles ir paredzētas tiem, kas ilgu laiku pavada bez pieejas dzeramajam ūdenim. Šādas ūdens pudeles visvairāk ir iecienījuši tie, kas dodas piknikos ar ģimenos, garos pārgājienos vai tālos braucienos ar mašīnu. Un tie, kas ceļo uz vietām, kur nebūs pieejams dzeramais ūdens.

Lielas ūdens pudeles ir piemērotas arī cilvēkiem, kas dzīvo karstā klimatā vai veic augstas intensitātes treniņus un kam nepieciešams padzerties arī treniņa laikā.

1. Pudele no Kambukka 1L / 34oz

Pudele Kambukka Lagoon Arctic Blue 1L
26.65 €

Ērta liela izmēra pudele,kas izgatavota no Tritan plastmasas un nesatur BPA.

Pudele ir viegla, droša pret noplūdēm un ražota no izturīgas plastmasas. Piemērota, lai nesātu somā, dodoties uz sporta nodarbību vai pārgājienā.

Īpašais dzeršanas mehānisms nodrošina apjomīgu dzēriena plūsmu, lai ātri un patīkami padzertos, un tajā pašā laikā pudele ir droša pret ūdens noplūdēm.

2. Termopudele ar filtru no Camelbak 1L / 34oz

Termopudele ar filtru Camelbak Eddy+ ® LifeStraw Black 1L
82.52 €

Ērta un izturīga termopudele melnā krāsā, aktīviem cilvēkiem. Ūdens tiek filtrēts divreiz, lai tiktu vaļā no baktērijām, parazītiem un mikroplastmasas, kā arī lai samazinātu svinu, sliktu garšu, hloru un citas nevēlamas ķīmiskas vielas, nodrošinot drošu ūdens uzņemšanu.

Korpuss ražots no metāla, kas to padara izturīgu pret triecieniem. Pudele ir konstruēta tā, lai ārpusē neveidotos kondensāts, tāpēc arī pēc karsta dzēriena uzpildīšanas to būs patīkami turēt rokās.

3. Termopudele no Thermos 1L / 34oz

Termopudele Thermos ThermoCafe tumši zila 1L
33.11 €

Nerūsējošā tērauda Thermos 1L termopudele. Liela izmēra termopudele, kas ikdienā noderēs gan mājās, gan birojā. Pudele nebūs bieži jāuzpilda, pateicoties tās lielajam izmēram. Apkārt vāciņam ir silikona apvalks, kas atskrūvēšanu padarīs ērtāku un vieglāku.

Termopudele dzērienu saglabā karstu 12, bet aukstu 24 stundas. Tā ir arī droša pret noplūdēm.

4. Ūdens pudele no EQUA 1L / 34oz

Ūdens pudele EQUA Timeless balta 1L
26.50 €

Īpaša dizaina kvalitatīva metāla pudele. Pateicoties lielajam tilpumam, pudele nebūs regulāri jāuzpilda. Noderēs aktīviem cilvēkiem, kas regulāri dodas pastaigās vai veic dažādus āra darbus.

Ideāli piemērota ūdens pudele mājai vai garākām pastaigām, kas atgādinās, ka ik pa laikam jāpadzeras ūdens.

Pudeli ir patīkami novietot uz galda neradot troksni, jo tai ir mīksta pamatne.


Lai spētu ikdienā efektīvi uzņemt pietiekamu ūdens daudzumu, ir svarīgi atrast pareizo ūdens pudeles izmēru. Mūsu mērķis ir parūpēties par to, lai tad, kad gribās padzerties, blakus vienmēr ir ūdens pudele ar ūdeni! Un pareizā izmēra izvēle nodrošinās to, ka līdzi vienmēŗ būs tik daudz ūdens, cik nepieciešams tieši tavā situācijā!

Un atceries – laiks padzerties!