Termokrūze ar apdruku – personalizēta dāvana svētkos

termokruzes apdruka

Personalizācija dāvanu izvēlē vienmēr ir bijusi svarīga priekšrocība. Tāpēc, meklējot labas dāvanas draugiem un kolēģiem, meklējam tādas, ko ir iespējams kādā veidā personalizēt. Termokrūzes ir viena no pēdējā laika populārākajām praktisko dāvanu izvēlēm, taču termokrūze ar apdruku vai gravējumu ir vēl īpašāka.

Personalizācija ir labs veids, kā dāvanai piešķirt īpašu vērtību. Tās ir papildus pūles un rūpes par dāvanas saņēmēju – gan personiskā, gan korporatīvā vidē.

Šajā rakstā apskatīsim vairāk to, kāda ir laba termokrūzes apdruka – ko drukāt vai gravēt, un kāpēc tam izvēlēties tieši termokrūzes.

Termokrūze ir praktiska dāvana svētkos

Termokrūzes ir lieliska dāvana svētkos gan draugiem un ģimenei, gan kolēģiem un darbiniekiem. Tās galvenā priekšrocība ir spēja uzturēt dzērienu karstu stundām ilgi, padarot rītus daudz mierpilnākus un baudāmākus. Savu tēju vai kafiju var nesteidzīgi dzert stundām ilgi, savukārt aukstos dzērienus siltā vasaras dienā var baudīt atspirdzinoši vēsus visas dienas garumā.

Kvalitatīva termokrūze būs lieliska dāvana tiem draugiem un kolēģiem, kas daudz laika pavada ceļā. Tas ir labs veids, kā dzert savu iecienītāko dzērienu jebkurā vietā, jebkurā laikā.

Turklāt šī dāvana ir ne tikai praktiska, bet arī izrāda rūpes pret dāvanas saņēmēju. Laba termokrūze ir praktiska un parocīga, neizraisa dzērienu noplūdes un ir arī dabai draudzīga dāvana. Daudzās vietās, piemēram, Circkle K, ir iespēja saņemt karstā dzēriena atlaidi, ja nāc iepirkties ar savu krūzīti.

Un termokrūze ar apdruku ir jau nākošais solis, kā šo dāvanu padarīt vēl labāku – personiskāku un interesantāku.

Termokrūze ar apdruku – labs personalizācijas veids sirsnīgākai dāvanai

Personalizācija šajā gadījumā parastu termokrūzi padara par daudz īpašāku dāvanu, kas tāda liksies arī saņēmējam. Saņemt vienkārši labu termokrūzi svētkos vienmēr būs patīkami, jo tā ir noderīga dāvana. Un tomēr, kad tā būs ar kādu personisku sveicienu vai cilvēka vārdu, tā uzreiz pārtop par dāvanu, kas tikusi izveidota tieši jubilāram, tieši pašam saņēmējam.

Personalizācija ir arī labs veids, kā praktiskam priekšmetam piešķirt personību. Iesakām ņemt vērā saņēmēja preferences, intereses un vajadzības. Tad izdosies atrast ne tikai labu termokrūzi, bet arī personalizēt to ar kādu skaistu uzrakstu vai bildi.

Tas vairāk par draugiem un ģimeni. Savukārt korporatīvajā vidē personalizācija arīdzan ir svarīgs rīks. Tas ir labs veids, kā daudzu cilvēku komandu pārsteigt ar it kā vienādu dāvanu, bet tomēr katram ļaut sajusties īpaši svarīgam. 

Pie mums ir iespējama termokrūzes apdruka un dažādu veidu gravējumi. Korporatīvajiem klientiem aktuālāka ir apdruka, bet individuālajiem pasūtījumiem piedāvājam skaistus, kvalitatīvus gravējumus.

Ko printēt vai gravēt uz termokrūzes?

Meklējot personalizācijas idejas dāvanai draugiem un ģimenei, iedvesma bieži vien ir jāmeklē pašā jubilārā. Jādomā par tādām lietām, kā – kas viņiem patiktu, kādas ir intereses, kāda ir gaume utt.

1. Personalizācija dāvanām draugiem un ģimenei

Lūk, dažas idejas, kā personalizēt savas termokrūzes, ko dāvināt ģimenei un tuviem draugiem:

  • Personiski sveicieni vai citāti, teicieni vai joki – izvēlies savējos iepriecināt ar kādu mīļu vai iedvesmojošu teicienu, kas katru rītu dzerot kafiju liks pasmaidīt.
  • Ģimenes bildes – nereti krūzes un citus traukus izvēlas apdrukāt arī ar kādām mīļām ģimenes vai draugu bildēm. Tādā veidā krūze uzreiz kļūst par īpašu suvenīru, ko gribēsies paturēt uz visiem laikiem.
  • Mākslas darbi vai zīmējumi – šis ir īpaši labs variants priekš bērniem, kad kāds foršs zīmējums var padarīt termokrūzi daudz īpašāku.
  • Īpaši nozīmīgi datumi – dažādas kāzu jubilejas, gadadienas un dzimšanas dienas.
  • Iecienītākie hobija veidi un intereses – izvēlies apdrukas vai gravējuma dizainu, kas ir balstīts uz saņēmēja interesēm.

Dažādus piemērus ir iespējams apskatīties mūsu veikalā esošajām kaķu krūzītēm – krūzes ar uzrakstiem.

termokruze ar apdruku

Savukārt, izvēloties korporatīvās dāvanas darbiniekiem, klientiem, partneriem vai kolēģiem, personalizācijas pieeja būs atšķirīga. Tā būs vairāk formāla.

2. Personalizācija dāvanām kolēģiem un darbiniekiem

Lūk, dažas idejas par to, kā personalizācija varētu izpausties korporatīvajā apdāvināšanā:

  • Uzņēmuma logo vai zīmola krāsas – šis ir visierastākais variants, kā veidot korporatīvās dāvanas, lai vairotu zīmolvedību un popularizētu uzņēmumu kā tādu.
  • Uzņēmuma motto vai sauklis –  uzņēmuma saukļa vai ar nozari saistītu iedvesmojošu citātu iekļaušana var motivēt darbiniekus un popularizēt uzņēmuma vērtības.
  • Personalizēti mākslas darbi – abstraktie dizaini vai raksti, kas atspoguļo uzņēmuma nozari vai ētikas principus, var radīt vizuāli pievilcīgu un unikālu reklāmas priekšmetu.
  • Pasākumam vai svētkiem piemēroti dizaini – konferencēs, tirdzniecības izstādēs vai uzņēmumu jubilejās personalizētas termokrūzes var atgādināt par notikumu un kalpot kā paliekošs atgādinājums.
  • Kontaktu informācija vai QR kodi – ja pieeja ir praktiskāka, uz krūzēm norādot kontaktinformāciju vai QR kodus, klientiem var būt vieglāk sazināties vai uzzināt vairāk par uzņēmuma pakalpojumiem.

Kopumā, neatkarīgi no tā, vai dāvana paredzēta tuvam cilvēkam vai kolēģim, personalizētas termokrūzes ar apdruku vai gravējumu ir unikāls praktiskuma un personiskās izpausmes apvienojums. 

Ģimenei un draugiem personalizēta termokrūze var iemūžināt atmiņas, palīdzēt svinēt skaistus svētkus un atspoguļot individuālās intereses, pārvēršot ikdienas priekšmetu par kaut ko īpašu. 

Korporatīvajā pasaulē šīs apdrukātās termokrūzes kalpos kā spēcīgi mārketinga rīki, kas veicinās zīmola atpazīstamību, uzlabos korporatīvo identitāti un pat motivēs darbiniekus.

Apdrukātas termokrūzes ir daudzpusīgas un noderīgas, tāpēc tās ir lieliska izvēle pārdomātām dāvanām vai efektīviem reklāmas priekšmetiem.