Ūdens pudele birojam

Darba dienas ritms katram ir citādāks, tomēr arī darbu pilnā dienā ir svarīgi atcerēties par regulāru padzeršanos. Lai uzņemt optimālu ūdens daudzumu darba vidē būtu vienkāršāk, vērts atrast birojam piemērotu ūdens pudeli.

Visu dienu sēžot ofisā, laiks mēdz paskriet ātri. Īpaši dienās, kad ir daudz darba un pat pusdienās dodamies pēc iespējas sasteigtāk, lai nav velti jātērē laiks. Tādās dienās atcerēties par ūdens uzņemšanu ir ārkārtīgi svarīgi. Pudele, kas paredzēta birojam, kalpos par tik ļoti nepieciešamo atgādinājumu regulāri padzerties.

Šajā rakstā lasi vairāk par to, kāda būs birojam piemērotākā ūdens pudele un kāpēc.

Ūdens pudeles, kas piemērotas birojam

Pudeļu kategorijā Ūdens pudeles birojam mēs esam apkopojuši pudeles, kas ir piemērotas darbam birojā vai ofisā. Šādas ūdens pudeles ir universālākas, jo izmēram nav tik liela nozīme un dizains parasti ir minimālisma stilā. 

Zemāk apkopoti galvenie pudeles raksturlielumi, kas, mūsuprāt, raksturo labu ūdens pudeli birojam.

Maza, vidēja un liela tilpuma ūdens pudele

Domājot par ūdens pudeli birojam – tās tilpumam nav vienotais ieteicamais lielums. Tas ir jāmēģina katram izdomāt pašam pēc savas situācijas. 

Piemēram, ja uz biroju dodas ar mašīnu, tad nebūs problēmas izvēlēties lielās ūdens pudeles jeb 750ml-1000ml tilpumā. Vienīgā vieta, kur ūdens pudele būs jāpārnēsā, ir pa biroja telpām brīžos, kad pudele ir atkārtoti jāuzpilda. Ja dienas laikā jāizdzer aptuveni 2l ūdens un izvēlētās pudeles tilpums ir 1l, tad pudele atkārtoti jāuzpilda tikai vienu reizi. Tas arī ļaus vieglāk sekot līdzi uzņemtajam ūdens daudzumam.

Ja uz darbavietu biežāk nākas pastaigāties, nekā izmantot transportu, tad ērtāks risinājums būtu mazāka izmēra ūdens pudele universālajā 500ml tilpumā. Šāda pudele būs ērtāka un vieglāka – piemērota pārnēsāšanai. Tomēr tā būs biežāk jāuzpilda, kas ļaus darba dienas laikā vairāk izkustēties.

Atgādinājums regulāri padzerties 

Birojā pavadām daudz laika – lielāko dienas daļu. Tāpēc darba videi ir jābūt īpaši nodrošinātai ar ūdeni. Birojam paredzēta ūdens pudele darba dienas laikā biežāk atgādinās par to, ka nepieciešams padzerties. Īpaši aizņemtās un darba pilnās dienās mēdzam aizmirst par tik vienkāršām lietām, bet ja blakus uz galda vienmēr būs ūdens pudele, par to aizmirst būs grūtāk.

Turklāt redzot sev blakus gandrīz tukšu ūdens pudeli, radīsim motivāciju un reālu iemeslu uz brīdi paņemt pauzi no darbiem, izkustēties un doties ūdens pudeli uzpildīt no jauna. Šāds ieradums dienas ritmu tikai un vienīgi uzlabos.

Patīkams ūdens pudeles dizains

Tikai tāpēc, ka ūdens pudele ir paredzēta darbam birojā jeb profesionālajā vidē, nenozīmē, ka pudelei ir jābūt garlaicīgai. Ir jāspēj atrast tāda pudele, kuras dizains pašam sagādās prieku un rādīs piemēru arī citiem.

Ar ūdens pudeli, kas tev pašam ļoti patiks, tev tās uzpildīšanas process kļūs patīkamāks un radīsies lielāka motivācija. Tā arī palīdzēs rādīt piemēru citiem, ka ilgtspējīga ūdens pudele ir lielisks atgādinājums biežāk padzerties, kā arī dabai draudzīgs risinājums, kā to panākt.

Termopudele karstiem vai atspirdzinošiem dzērieniem

Darbam birojā vai ofisā varētu būt piemērota arī temopudele, kura vienlaikus var kalpot gan par ūdens pudeli, gan arī par citu dzērienu pudeli. Bieži vien rīti ofisā nevar būt iedomājami bez karstas kafijas krūzes vai siltas tējas. Īpaši, ja rīta steigā mājās nebija laika, ko veltīt mierpilnam rīta sākumam ar siltu dzērienu rokās.

Termokrūze palīdz saglabāt dzērienu temperatūru vairāku stundu garumā. Karstu dzērienu temperatūra var tikt saglabāta līdz pat 12 stundām, kamēr atspirdzinošu dzērienu vēsā temperatūra var tikt uzglabāta līdz pat 48 stundām.

Esot birojā visas dienas garumā, karsts dzēriens vai vēss ūdens jebkurā dienas laikā izklausās pēc lieliska piedāvājuma.

UdensPudele.lv veikalā iespējams atrast sev piemērotāko ūdens pudeli ne tikai birojam, bet arī mājai un ikdienai.