REDZAMIE KRĀJUMI IR UZ VIETAS. BEZMAKSAS PIEGĀDE NO 50 EIRO.

Ūdens pudele ikdienai

ūdens pudele ikdienai

Pieaugušam cilvēkam katru dienu ir jāuzņem aptuvenu 2 litri ūdens dienā. Tomēr daudziem no mums ne katru dienu tas izdodas. Labā ziņa ir tā, ka ūdeni mēs uzņemam arī no ēdiena, līdz ar to tīrs ūdens ir jāizdzer nedaudz mazāk.

Vairāk par to, cik daudz ir jādzer ūdens un kāpēc, izlasīsiet rakstā Cik ūdens ir jāizdzer dienā?. Šajā rakstā vairāk par to, kādas ūdens pudeles būs piemērotas, lai tās nēsātu līdzi ikdienā. Tā teikt, lai nodrošinātu to, ka pie rokas vienmēr ir malks ūdens, ko padzerties.

Ūdens pudeles, kas piemērotas ikdienai

Pudeļu kategorijā Ūdens pudeles ikdienai mēs esam apkopojuši pudeles, kuras būs piemērotas pārnēsāšanai līdzi ikdienā. Tas nozīmē to, ka šīs pudeles būs ērti nēsāt līdzi somā, lai pie nepieciešamības varētu nesteidzīgi padzerties.

Zemāk apkopoti galvenie pudeles raksturlielumi, kas, mūsuprāt, raksturo labu ikdienas ūdens pudeli.

Maza vai vidēja izmēra ūdens pudele

Nav noslēpums, ka 1 litrs ūdens sver 1 kg. Tāpēc uzskatām, ka ērta pudele, ko nēsāt līdzi somā, ir izmērā līdz 500ml. Tā nebūs pārāk smaga un somā neaizņems pārāk daudz vietas.

Katram gan jaizvērtē, cik reizes ikdienā būs iespēja papildināt ūdens pudeli ar svaigu ūdeni. Ir skaidrs, ka ar 500ml visai dienai nepietiks, ja vēlaties dienā izdzert vismaz 2 litrus ūdens.

Par to, kas ir dzeršanai atbilstošs ūdens, esam aprakstījuši rakstā Vai krāna ūdens ir veselīgs? Galvenais secinājums ir tas, ka Latvijā krāna ūdens ir atbilstošas kvalitātes, lai to dzertu.

Ja dienas ritms ir tāds, ka ūdens pudeli nebūs iespēja papildināt, tad iesakām izvēlēties Liela izmēra ūdens pudeli.

Viegla un izturīga

Pieņemot, ka ikdienā nākas doties uz darbu un atpakaļ, un vēl kaut kur doties pēc tam, iesakām izvēlēties vieglu un izturīgu ūdens pudeli. Vieglums radīs mazāk neērtības, bet pudeles izturīgums ļaus izvairīties no nevajadzīgām problēmām. Piemēram, kādas var rasties, ja nokrītot somai uz trotuāra pudele saplīst.

Līdz ar to ikdienai iesakām izvēlēties izturīgas un BPA nesaturošas plastmasas ūdens pudeles, bet vēl labāk metāla ūdens pudeles.

Droša pret ūdens noplūdi

Tā kā ikdienas ūdens pudeles tiek pārnēsātas līdzi somā, ir īpaši svarīgi, lai ūdens no pudeles neiztek.

Domājot par udenspudele.lv sortimentu, mēs izvēlamies pudeles, kuras ir drošas pret ūdens noplūdi. Vienlaikus arī paši testējam pudeles, lai pārliecinātos, vai ražotāju solījumi atbilst patiesībai.

Lai būtu pavisam droši, iesakām ikdienas pudelēm izvēlēties skrūvējamu korķi, kas nostiprināts ar silikona blīvi. Tas būs visdrošākais pudeles veids, kas jūs nepārsteigs ar slapju somu, kurā samirkuši kādi dokumenti, maks vai iemīļotā grāmata. Protams, tā tomēr ir arī katra paša atbildība kārtīgi aizskrūvēt pudeli.

Lietotāju ērtībai ir izgudrots arī dubultais skrūvējamais korķis. No tiem viens ir paredzēts ūdens uzpildīšanai, bet otrs ērtai ūdens baudīšanai. Šādas pudeles atlasītas zem filtra Atvēršana ar Skrūvējams x2.