REDZAMIE KRĀJUMI IR UZ VIETAS. BEZMAKSAS PIEGĀDE NO 50 EIRO.

Ūdens pudele ir labākā dāvana mammai

Dāvana Māmiņdienā mammai

Esam tiešām pārliecināti, ka ūdens pudele ir lieliska dāvana mammai. Tā būs dāvana, kas tiks izmantota ikdienā, un palīdzēs mammai būt veselākai, dzīvespriecīgākai un laimīgākai. Jo tāds ir cilvēks, kas ir pietiekoši padzēries ūdeni.

Šajā rakstā lasi par to, kāpēc ūdens pudele ir piemērota dāvana māmiņai svētkos. Zemāk apkopotas konkrētas ūdens pudeles, ko iesakām kā labu dāvanu. Esam tās iedalījuši vairākās grupās, kas atbildīs tavas mammas dzīves ritmam.

Saites uz ūdens pudeļu izlašu sadaļām:

Iemesli, kāpēc ūdens pudele ir piemērota dāvana Māmiņdienā

Māmiņdienā vēlamies mammai dāvināt sirds siltumu. Kaut ko tādu, kas viņai atgadinās par to, cik ļoti viņu mīlam. Lūk dažas idejas, kāpēc ilgtspējīga ūdens pudele varētu būt laba un piemērota dāvana mammai svētkos.

Rūpes par veselību un možu garu

Ir cilvēki, kas bez rūpēm spēj dienas laikā uzņemt optimālu ūdens daudzumu. Tomēr ir arī tādi cilvēki, kam tas sagādā grūtības. Lai arī kurš no šiem cilvēku tipiem būtu tava mamma, ūdens pudele noteikti atgādinās viņai rūpēties par savu pašsajūtu un dzert vairāk ūdens.

Ja uzdāvinātā ūdens pudele būs skaista un ērta, tad viņai būs arī lielāka motivācija, kā arī lepnums šo pudeli visur ņemt līdzi un no tās regulāri padzerties.

Dabai draudzīga alternatīva

Mammai, kurai rūp apkārtējā vide, ilgtspējīga ūdens pudele būs lielisks atgādinājums par to, cik vienkārši ir izvēlēties dabai draudzīgus risinājumus. Tas ļauj sajusties labi par padarīto darbu un par pozitīvajām izvēlēm. 

Tomēr, ja par īsto izvēli neesi pārliecināts, tad lieliska dāvana ir FromMe dāvanu karte ūdens pudelei. Tādā veidā māmiņa pati varēs izvēlēties sev piemērotu ūdens pudeli. 

Ērts ikdienas sabiedrotais

Ūdens pudeles ir dažādas un tās ir piemērotas visiem dzīves notikumiem – gan sportošanai, gan ikdienai, gan ceļošanai u.c. aktivitātēm. Izvēloties dāvanā pasniegt māmiņai ūdens pudeli, tā sākotnēji jāpiemēro māmiņas dzīvesveidam. 

Visiem zināms, ka mammas dienas laikā paveic neiespējamo – paspēj izdarīt tik daudzas lietas, ka pārējiem atliek vien brīnīties. Tāpēc ērta un viegli pārnēsājama ūdens pudele būs lielisks darāmo darbu sabiedrotais māmiņas ikdienā.

Mammai piemērotākās ūdens pudeles

Lai izvēlētos māmiņai piemērotāko ūdens pudeli, ir jāizvērtē viņas ikdiena un jāsaprot, kādiem gadījumiem viņai vajadzēs ūdens pudeli. Esam apkopojuši 3 populārākos pudeļu veidus, no kuriem kāds atbildīs tieši tavas māmiņas ikdienai.

Elegantas ūdens pudeles mājai vai darbam

Ūdens pudele mammai

Ja tava māmiņa lielāko dienas daļu pavada mājās, rupējoties par savu ģimeni un mājokli, tad viņai noteikti vairāk būs piemērota skaista ūdens pudele no sadaļas Ūdens pudeles mājai

Tās ir elegantas un estētiskas ūdens pudeles, kas atgādinās padzerties ūdeni un kalpos arī par stilīgu mājokļa aksesuāru. Zemāk daži piemēri, kuras pudeles varētu būt kā laba dāvana. Esam apkopojuši pudeles no dažādām cenu kategorijām.

Stikla pudele EQUA LAVA

Stikla pudele EQUA MISMATCH Lava 750ml
25.93 €

Skaista ūdens pudele, ko novērtēs tās mammas, kurām patīk stikla ūdens pudeles. Un pēc mūsu pieredzes, ļoti daudzām sievietēm patīk tieši šī ūdens pudele.

EQUA Mismatch Lava ir 750ml stikla pudele, kas ievietota mākslīgās ādas apvalkā. Apvalks padara ūdens pudeli drošāku pret saplīšanu, kā arī patīkamāku turēšanu rokā vai novietošanu uz galda. Tas novērš arī kondensāta veidošanos uz pudeles, ja tājā ielej aukstu ūdeni.

Pudelei ir spožs metāla rokturītis, kas piešķirs dāvanai papildus mirdzumu.

Termopudele NORSE ar korķa vāciņu

Termopudele NORSE tumši pelēka 590ml
28.70 €

Minimālistiska dizaina 590ml termopudele, kas lieliski iederēsies skandināvu stilā iekārtotā mājā vai birojā. Patiks mammai, kurai svarīgi, ka viņas dzīves vide ir tīra un sakārtota.

Pudelei ir skrūvējams vāciņš – tas apdarīts ar korķa materiālu, kas piedod pudelei papildus kvalitātes sajūtu.

Šai pudelei ir lieliska termo noturība, kas ilgstoši saglabās pudelē ielietā dzēriena temperatūru siltu vai aukstu.

Vara materiāla ūdens pudele

Vara pudele rievota ar punktiem 950ml
31.78 €

Vara pudeles ir skaistas ar savu īpašo mirdzumu un īpašas ar savu spēju uzlabot ūdens kvalitāti. Vara materiāls bagātina ūdeni ar vara joniem un attīra no dažādiem mikroorganismiem. Varš piešķir ūdenim arī patīkami svaigu garšu.

Šī ir ietilpīga 950ml vara ūdens pudele, kas ir piemērots ūdens apjoms, ko tīrā veidā ir nepieciešams izdzert dienas laikā.

Šī būs skaista dāvana ar īpašu vērtību. Visas vara pudeles.

Tērauda ūdens pudele GUZZLE

Tērauda pudele GUZZLE balta 820ml
18.45 € 11.00 €

Universāla tērauda ūdens pudele 820ml izmērā, kas ir gaumīga, viegla, izturīga un ērti kopjama.

Guzzle ūdens pudele būs lieliska izvēle, ja vēlaties uzdāvināt tērauda ūdens pudeli, kas ir ietilpīga un izturīga. Tā būs lielisks sabiedrotais, lai ikdienā parūpētos, lai pie rokas ir ūdens, ko padzerties.

Gudrā ūdens pudele EQUA Smart

Termopudele EQUA Smart tumši pelēka 680ml
75.85 €

Tie kas vēlas savai mammai uzdāvināt labāko pudeli, kas ne tikai saglabās ūdeni svaigu, bet arī atgādinās to padzerties, var izvēlēties EQUA SMART 680ml gudro ūdens pudeli.

Šī ir tiešām skaista ūdens pudele, kas visās tās detaļās ir ražota no augstākās kvalitātes materiāliem. Bet lielākā tās vērtība slēpjas tajā, ka tā ir aprīkota ar tehnoloģiju, kas palīdz izdzert dienā nepieciešamo ūdens apjomu. Pudelei apakšā ir gaismas signāls, kas signalizē par to, ka ir laiks padzerties ūdeni.

Papildus tam, ir pieejama arī telefona lietotne, kura seko līdzi, cik ūdens ir izdzerts, un arī atgādina, ka vēl jāpadzeras.

Termopudele Noerden, kas attīra ūdeni

Termopudele Noerden LIZ balta 350ml
50.23 €

Ja mamma ikdienā lieto veikalā iegādātu ūdeni, to pamatojot ar to, ka tas ir tīrāks par krāna ūdeni, tad Noerden pudele būs piemērota dāvana.

Noerden LIZ 350ml termopudele ir pudele, kuras vāciņā ir iestrādāta tehnoloģija, kas ar ultravioleto staru palīdzību attīra ūdeni. Uz pudeles vāciņa ir arī iestrādāts indikators, kas nosaka vai pudelē ūdens ir karsts vai auksts, kā arī ar gaismas signāla palīdzību atgādinās regulāri padzerties ūdeni.

Koša stikla ūdens pudele Neon Kactus

Stikla pudele NEON KACTUS Mint 1L
25.42 €

Skaista stikla pudele, kas būs piemērota birojam. Pudelei ir silikona apvalks, kas nodrošina patīkamu un vieglu lietošanu, jo tā ērti ieguļas rokā un neslīd.

Šai ūdens pudelei ir patīkams un vienkāršs dizains, ar košas krāsas silikona apvalku. Tā ir ietilpīga un vāciņam ir rokturis, ērtākais pārnēsāšanai.

Ērtas ūdens pudeles, ko ikdienā nēsāt līdzi

Dāvana mammai ikdienai

Ja tava mamma ikdienu pavada nepārtrauktā kustībā – nemitīgi kaut ko darot un kaut kur ejot, tad viņai būs piemērota ērta ikdienas ūdens pudele.

Pudelēm, kas piemērotas ikdienai, jābūt parocīgām, ērtām un viegli pārnēsājamām. Zemāk apkopotas vairākas vidēja izmēra ūdens pudeles, kas varētu būt jauka dāvana mammai.

Vieglā 24bottles tērauda pudele ar vērtību

Tērauda pudele 24Bottles Urban Steel 500ml
28.85 €

Zīmols 24bottles izceļas ar savu idealoģiju par dabas aizsardzību, kam papildus nāk nevainojamā produktu kvalitāte.

Klasiskas formas 24bottles Urban Steel 500ml ūdens pudele ir ļoti vienkārša, bet daudziem tā ļoti patīk. Tā ir viegla un ērta. Tās izmērs atļauj pudeli ik dienu nēsāt līdzi somā un nešķirties no tās ne mirkli.

Krāšņā Aladdin Chilled termopudele

Termopudele Aladdin Chilled Dahlia Berry 550ml
27.98 € 23.44 €

Ja mammai patīk ziedi, tad Aladdin Chilled 550ml termopudele ar dālijas ziedu krāsojumu būs dāvana Māmiņdienā, kas iepriecinās.

Šī ir kvalitatīva tērauda termopudele, kas ir piemērotā izmērā, lai ikdienā nēsātu līdzi. Pudelei pie vāciņa ir piestiprināts silikona rokurītis, ko ir patīkami turēt. Tas ir būtiski, lai pudeli gribētos ikdienā nēsāt līdzi.

Izcila termopudele ikdienai BIRK

Termopudele BIRK balta 510ml
28.70 €

Šī ikdienas 510ml termopudele ir viena no labākajām pudelēm termoizturības ziņā. Vasarā tā noturēs dzērienu vēsu līdz pat 48 stundām, bet būs īpaši noderīga gada aukstajos mēnešos, kad tā dzērienu uzturēs siltu līdz pat 12 stundām.

Šo pudeli var iegādāties arī ar mūsu īpašo #LaiksPadzerties gravējumu, kas sirsnīgi atgādinās, ka ūdens ir jādzer vairāk.

Krāsainā termopudele Thermo Cafe

Termopudele Thermos ThermoCafe zilganzaļa 500ml
26.55 €

Šī 500ml termopudele būs ērti ieliekama somā, dodoties ikdienas gaitās. Termopudele ir skaistā zilganzaļā krāsā, kas saules gaismā skaisti mirdz.

Tā ir ražota no premium klases nerūsējošā tērauda, aprīkota ar dubulto sienu, vakuuma izolācija. Tā spēj noturēt dzērienu siltu līdz 12h un aukstu līdz 24h.

Vidēja izmēra EQUA platsmasas pudele

EQUA Birds ūdens pudele 600ml
14.76 €

Kvalitatīva 600ml plastmasas ūdens pudele ar sievišķīgi skaistu dizainu.

Šāda pudele būs jauka dāvana mammai. Tā atgādinās par to, ka padzēries cilvēks ir mundrs un dzīvespriecīgs un var doties ikdienas gaitās kā putns lidot debesīs.

Pudele ar ērtu padzeršanās risinājumu

Pudele Kambukka Lagoon Rose Lemonade 750ml
25.63 €

Šī Kambukka Lagoon 750ml plastmasas ūdens pudele ir ar ļoti ērtu salmiņu. Lai padzertos, atliek vien sakost salmiņu. Nesaspiests saliņš ir ūdens necaurlaidīgs, lai tā būtu droša pārnēsāšanai somā.

Funkcionālā pudeles vāciņa dēļ, kas arī aprīkots ar rokturīti, šī pudele ir īpaši piemērota lietošanai automašīnā, kā arī piestiprināma pie somas, dodoties garākā pastaigā.

Ūdens pudeles patīkamai atpūtai pie dabas

Ūdens pudele pārgājienam

Mammai, kurai patīk doties dabā – pastaigās un pārgājienos – ir nepieciešama ērta un parocīga ūdens pudele. Lai pudele būtu noderīga visu cauru gadu, būtu labi izvēlēties termopudeli, kas dzērienu siltu saglabās vairāku stundu garumā. Termopudele ir arī ļoti laba vasarā, kad karstā laikā varēs padzerties patīkami vēsu ūdeni.

Zemāk apkopotas vairākas pudeles, kuru galvenā vērtība ir praktiskums. Tās ir kvalitatīvas un dizainiski gaumīgas vai pat skaistas, tāpēc būs piemērota dāvana mammai dzimšanas dienā, Māmiņdienā vai dāvana Ziemassvētkos.

Ērtā un gaumīgā termopudele KOLN

Tērauda termopudele KOLN melna 590ml
31.62 €

Tērauda termopudele KOLN 590ml ir piemērota ūdens pudele dodoties pie dabas. Tā ir vidēji ietilpīga, viegli uzpildāma un kopjama.

Tai ir dubultais vāciņš, tāpēc tajā ir viegli iepildīt dzērienu un viegli izmazgāt. Dzeršanas atvere ir ļoti ērta un patīkama, lai padzertos. Ja pārgājienā līdzi ir paņemta karsta tēja, tad lielo vāciņu var izmantot kā glāzīti, lai padzertos.

Labi ir tas, ka vāciņš ir piestiprināts pie pudeles, tāpēc to nevar pazaudēt.

Termopudele ar salmiņu Stanley IceFlow

Termopudele Stanley The IceFlow zila 650ml
33.88 €

Šī ir ļoti piemērota termopudele pārgājieniem un pastaigām. Lai padzertos, atiek atlocīt pudeles “snīpi” un var padzerties (pudeles iekšpusē ir salmiņš). Tā ir ražota no kvalitatīviem materiāliem un aprīkota ar rokturi, kas ļauj to ērti turēt rokā vai piestiprināt pie somas.

Šī pudele vasaras pārgājienos noturēs dzērienu vēsu līdz 12 stundām. Tas arī nozīmē, ka dzēriens tiks saglabāts silts arī rudenīgos pārgājienos.

Ietilpīga Cheeki ūdens pudele pārgājieniem

Termopudele COVE melna 1500ml
44.63 €

Ūdens pudele, kuras 1.5L stilpums ir labi piemērots pārgājieniem vai piknikam pie dabas. Tas nozimē, ka ūdens pietiks ne tikai mammai, bet viņa varēs parūpēties par sev tuvajiem.

Pudelei ir ērts, skrūvējams vāciņš. Vieglais un ļoti izturīgais materiāls padara šo pudeli labi piemērotu ņemšanai līdzi atpūtai pie dabas.

Termopudele visam gadam Camelbak Chute

Termopudele Camelbak Chute® Magenta 1L
48.46 €

Šī ir ietilpīga termopudele, ar labu termonoturību. Būs ļoti labi piemērota, ja mammai patīk pavasaros un rudeņos doties uz attālu dārzu. Šādos gadījumos ir svarīgi, lai viņai līdzi ir pudele, kurā dzēriens saglabāsies silts ilgāku laiku.

Protams, šī ir arī lieliska pudele pārgājieniem, jo CamelBak ir īstens zīmols piedzīvojumu meklētājiem. Bet jāņem vērā, ka uzpildīta tā svērs aptuveni 1.5kg. Ir pieejami arī citi šīs pudeles mazāki izmēri.

Ērta pudele DARMA dzeramajam ūdenim

Ūdens pudele DARMA zaļa 800ml
18.80 €

Kvalitatīvas plastmasas 800ml ūdens pudele, kas palīdzēs paņemt ūdeni līdzi garākai pastaigai vai dodoties ārā dārza darbos. Pudele ir ar platu padzeršanās atveri, kas ir patīkama padzeroties ūdeni, kā arī ļauj vieglāk to izmazgāt.

Pudeles vāciņš ir piestiprināts pie pudeles, tāpēc to nevarēs pazaudēt. Tajā arī nav lieku rievu, kas uzkrātu netīrumus, tāpēc to ir viegli kopt.

Vienkārša un ērta pudele, kas būs piemērota dāvana mammai, kas augstu vērtē praktiskumu.

Stilkla pudele, kas piemērota dodoties ārpus mājas

Stikla pudele LEIFHEIT Flip sarkana 600ml
23.27 €

Ja ir pārliecība, ka stikla pudele ir vislabākais trauks ūdenim, tad dodoties ārpus mājas piemērotākā būs LEIFHEIT Flip 600ml stikla pudele.

Tai apkārt ir silona pavalks, kas uzlabos pudeles izturību, un tā ir aprīkota ar īpaši ērtu vāciņu. Vāciņā ir iestrādāts tējas biezumu aizturēšanas sietiņš, un to var atvēr piespiežot pogu.

Pudele ir kartumizturīga, tāpēc tajā var sagtavot tēju, ko paņemt līdzi dodoties ārpus mājas – pudele gan būs karsta, bet to varēs paņemt rokā turot aiz roktura.

 

Termokrūze vai termoss siltai kafijai ārpus mājas

Termokrūze mammai

Vēlamies šo rakstu papildināt arī ar mūsu produktiem, kas nav ūdens pudeles, bet arī būs lieliska dāvana mammai. UDENSPUDELE.LV piedāvājumā ir arī termokrūzes un termosi, ko mamma varēs izmantot ikdienā vai dodtoties garākā celā ar auto vai dodties pie dabas.

Ikdienišķa termokrūze Lagom

Termokrūze LAGOM sudraba 380ml
23.58 €

Vienkārša 380ml tilpuma termokrūze ar labu termo noturību. Ērta ikdienas lietošanā, jo viegli mazgājama, un lieliski iederēsies gan darbā uz galda, gan automašīnas krūžu turētājā.

Šī ir viena no labākajām izvēlēm meklējot balansu starp vienkāršību, labu termonoturību un ērtu ikdienas lietošanu.

Elehantā termokrūze ASOBU

Termokrūze ASOBU Fifth Avenue brūna 390ml
27.50 €

Gaumīga vidēja izmēra 390ml termokrūze, kas būs piemērota mammai, kura bieži ir ceļā pie stūres, jo termokrūzi var atvērt ar vienu roku, nospiežot pogu.

Šī termokrūze būs jauka dāvana, jo izskatās tiešām gaumīgi. Tā ir mirdzošā brūnā krāsā ar īpašu formu.

Kavalitatīva Stanley termokrūze ikdienai

Termokrūze Stanley Classic Trigger-Action sarkana 350ml
30.34 €

Stanley Trigger Action 350ml termokrūze ir ražota no augstas kvalitātes materiāliem, aprīkota ar ērtu padzeršanās risinājumu un izceļas ar labu termonoturību.

Šī ir viena no kvalitatīvākajām termokrūzēm mūsu piedāvājumā. varbūt tāpēc arī tavai mammai tā varētu ļoti patikt.

Šai termokrūzei ir pieejami gan citi izmēri, gan citas krāsas. Visas Stanley Trigger-Action termokrūzes.

Patīkamā Kambukka termokrūze

Termokrūze Kambukka Etna Glacier 300ml
29.62 €

Jauka 300 ml Kambukka Etna termokrūze, kas būs patīkama ikdienas lietošanā. Tai ir gaumīga krāsa un ērts padzeršanās risinājums. Šo termokrūzi būs droši pārnēsāt somā, jo tā ir pilnībā droša pret noplūdēm.

Šī būs laba dāvana, kas piestāvēs mammai, kurai patīk savu rīta kafiju izdzert ārpus mājas – ceļā uz darbu vai parkā uz soliņa.

Īpaša dizaina Contigo termokrūze

Termokrūze Contigo West Loop Dark Plum 470ml
40.85 €

Contigo West Loop 470ml termokrūze izceļas ar savu īpašo dizainu un risinājumiem ērtas padzeršanās nodrošināšanai. To ir ļoti patīkami turēt rokā, un var atvērt lai padzertos ar pogas piespiešanu. Šī iemesla dēļ tā ir viena no piemērotākajām termokrūzēm lietošanā tieši automašīnā.

Dēļ tā, ka šī ir tiešām skaista termokrūze, tā būs piemērota dāvana mammai. Pieejamas arī citas krāsas.

Liela Leifheit termokrūze tējai

Termokrūze LEIFHEIT Flip violeta 600ml
23.58 €

Liela 600ml termokrūze, kas būs ļoti piemērota tējai. Tā būs piemērota, lai paņemtu līdzi tēju dodoties dārza darbos vai garākai pastaigai.

Termokrūzes vāciņš ir aprīkots ar tējas sietiņu un ir ērti atverams piespiežot pogu. To var arī pilnībā noslēgt, lai to būtu droši pārnešāt somā. Pudelei ir arī rokturis ērtai pārnēsāšanai vai piestiprināšanai pie somas.

 

Saulaini dzeltens Esbit termoss siltai tējai

Termoss Esbit Sculptor Vacuum Flask dzeltens 1000ml
37.41 €

Koši dzeltes Esbit zīmola termoss ar ļoti labu termonoturību. Dzēriens tajā saglabāsies karsts līdz pat 24h (ielejot dzērienu temp. 98°C pēc 24 h tas būs aptuveni 60 °C).

Šis termoss ir aprīkots ar 2 dzērienu glāzītēm, lai pastaigās ar karstu tēju var pacienāt arī citus.

Visus termosus skatīt veikala sadaļā Termosi.

 

Parocīgs Thermos termoss

Termoss Thermos Stainless King metālisks 470ml
32.19 €

Thermos termoss būs ļoti parocīgs, jo gaumīgās formas dēļ, to būs ērti turēt rokās.

Kompakts izmērs, kuram pateicoties, termosiņu varēs pārnēsāt somā, jo tas ir arī drošs pret noplūdēm.

Neskatoties uz tā salīdzinoši mazo izmēru, termosam ir arī ilgstoša termonoturība, dzērienus karstus saglabās 18 stundas, bet aukstus 24 stundas.

Lai izdodas atrast, ko dāvināt mammai Māmiņdienā

Pudeļu piedāvājums ir plašs, tāpēc iesakām veikt rūpīgu izpēti un tad noteikti izdosies nenošaut greizi. Šajā dāvanu ideju sarakstā sniedzām idejas konkrētiem produktiem, ko varat iegādāties. Vienlaikus arī tas radīs pārdomas par to, kāda tieši pudele vai termokrūze būtu piemērotākā Jūsu mammai.

Ja šajā sarakstā neatradi piemērotāko dāvanu, tad iesakām apmeklēt UDENSPUDELE.LV interneta veikala sadaļas Ūdens pudeles, Termokrūzes vai Dāvanas, kur apkopoti tieši dāvināšanai piemērotie produkti.

Viss piedāvājums, kas pieejams iegādei interneta veikalā, ir mums uz vietas, tāpēc saņemams jau tajā pašā dienā.

Dāvanu karte ūdens pudelei vai termokrūzei

Ja ir sanācis tā, ka Jūsu iecerētā dāvana mums nav uz vietas, iespējams, lieliska dāvana būs UDENSPUDELE.LV dāvanu karte. Šāda dāvana ļaus mammai pašai izvēlēties sev vistīkamāko ūdens pudeli vai termokrūzi.

Esam novērojuši, ka cilvēki daudz aktīvāk lieto tās ikdienas preces, ko ir paši izvēlējušies, tāpēc varbūt atstāt izvēles iespēju mammas ziņā.

Dāvanu komplekti mammai

Lielisks veids, kā uzdāvināt ūdens pudeli vai termokrūzi, ir iesaiņot to dāvanu kastē kopā ar kādiem gardumiem. Interneta veikalā ZeDavanuKomplekti.lv ir pieejami dažādi dāvanu komplekti mammai, kuros ūdens pudeles tiek piedāvāts iesaiņot kopā ar veselīgiem gardumiem.

Dāvanu komplekts ar ūdens pudeli

Lai izdodas atrast māmiņai īsto dāvanu un sirsnīgi apsveikt svētkos!