REDZAMIE KRĀJUMI IR UZ VIETAS. BEZMAKSAS PIEGĀDE NO 50 EIRO.

Ūdens pudele kā oriģināla dāvana

ūdens pudele dāvanai

Ilgtspējīga ūdens pudele ir lieliska dāvana draugiem, tuviniekiem un darba kolēģiem. Tā ir praktiska un dabai draudzīga dāvana, kas izrāda rūpes pret tās saņēmēju un tajā pašā laikā var būt ļoti lietišķa un profesionāla dāvana. 

Šajā rakstā lasi par to, kāpēc ūdens pudele ir lieliska dāvana un kā atrast jubilāram piemērotāko ūdens pudeli. 

Ūdens pudele kā dāvana

Pudeļu kategorijā Ūdens pudeles dāvanai mēs esam apkopojuši pudeles, kas ir piemērotas kā dāvanas. Balstoties uz dāvanas saņēmēja gaumi un vajadzībām, palīdzēsim atrast tieši viņam piemērotu ūdens pudeli ērtākai un veselīgākai ikdienai.

Ūdens pudele ir sirsnīga un atbildīga dāvana, kas tās saņēmējam kalpos kā atgādinājums par to, ka dienas laikā regulāri jāpadzeras ūdens. Ne visiem uzņemt dienas laikā nepieciešamo ūdens daudzumu ir vienkārši, taču ilgtspējīga un kvalitatīva ūdens pudele padarīs šo procesu par daudz patīkamāku.

Turklāt ūdens pudeles ir paredzētas dažādām dzīves situācijām un darbībām. Ja, piemēram, dāvanas saņēmējam jau ir ilgtspējīga un ērta ūdens pudele sportam, tad skaista un eleganta ūdens pudele birojam noteikti noderēs arī. 

Zemāk apkopoti galvenie pudeles raksturlielumi, kas, mūsuprāt, raksturo labu ūdens pudeli dāvanai un kam jāpievērš uzmanība.

Ko ņemt vērā, dāvinot ūdens pudeli

Lai arī ūdens pudele ir lieliska un universāla dāvana gandrīz jebkuram visdažādākajos svētkos, ir dažas lietas, kas jāņem vērā. Ir patīkami saņemt dāvanu, kas ir personiska un piemērota tieši tev. Tāpēc apkopojām galvenos rādītājus, par ko jāparūpējas, dāvanā izvēloties pasniegt ūdens pudeli.

Dāvanas saņēmējam piemērota pudele

Galvenais, kas sākumā jānosaka, ir dāvanas saņēmēja gaume un vajadzības. Vērts pajautāt sev – kāda ūdens pudele viņam noderēs visvairāk? Nu jau ūdens pudeles ir izveidotas dažādās kategorijās un arī paredzētas dažādiem notikumiem. 

Ir ūdens pudeles ikdienai, kas ir mazākas izmērā un vieglākas, lai tās bez problēmām dienas laikā varētu nēsāt visur līdzi. Ir arī pudeles, kas speciāli paredzētas lietošanai mājās vai birojā. Tās var būt izmērā lielākas, jo nav tik bieži jāpārnēsā. Turklāt tās bez problēmām var arī piepildīt jebkurā brīdī, kas ļaus izkustēties. Lielais tilpums savukārt kalpos par veidu, kā vienkāršāk sekot līdzi uzņemtajam ūdens daudzumam. 

Tāpat ir arī ūdens pudeles, kas paredzētas sportam vai pārgājieniem. Tās ir ērtākas un būs arī praktiskākas. Pudeles, kas paredzētas šādām aktivitātēm, parasti ir no izturīgāka materiāla un stikla ūdens pudeles šādam dzīvesveidam nebūs labākā izvēle. Pudeles sportam vai aktīvai atpūtai parasti ir no tērauda vai daudzkārt lietojamās plastmasas. Tās ērti var piestiprināt pie mugursomas un, pateicoties ērti atveramiem korķiem, vienkārši un ātri iespējams piekļūt pie ūdens.

Dāvanas iesaiņojums

Lai dāvanu padarītu vēl īpašāku, nepieciešams arī parūpēties par skaistu un piemērotu dāvanas iesaiņojumu. Ja iegādāto ūdens pudeli nesanāks iesaiņot pašam un ir vēlme no interneta veikala uzreiz nosūtīt dāvanu uz tās saņēmējam mājām, tad nepieciešams izvērtēt skaista iesaiņojuma iespējas. 

Dāvanas pasniegšana

Ja tomēr dāvana tiek pasniegta klātienē, tad noteikti jāatceras to pasniegt ar stāstu par veselību un ūdens lielo nozīmi organismā. Tas pievienos dāvanai īpašu vērtību un izrādīs rūpes pret dāvanas saņēmēju. Rupīgi apdomāts apsveikums vienmēr ir patīkams pārsteigums.

Dāvanu karte ūdens pudelei 

Laba doma ir arī uzdāvināt svētkos dāvanu karti ūdens pudeles iegādei. Tādā veidā dāvanas saņēmējs pats izvērtēs savu ūdens pudeles nepieciešamību un atradīs sev piemērotāko. Dāvanas saņēmējam tomēr būs daudz vienkāršāk izvēlēties savam dzīvesveidam un estētiskajai acij tīkamāko ūdens pudeli.

Ja dāvanas saņēmējs ir praktisks cilvēks, tad tam var dāvināt ne tikai ūdens pudeli, bet arī termokrūzi vai termosu. Vairāk par visdažādākajām dāvanu idejām iespējams izlasīt Dāvana vīrietim rakstā.

Dāvanu karte ūdens pudelei ir lieliska opcija, ko izvēlēties no dāvanu karšu servisa FromMe.lv. Ūdens pudele ir praktiska dāvana – īpaši, ja pudeli var izvēlēties pats. Šī dāvanu karte apvieno dāvanu un arī iespēju izvēlēties. 

Lai izdodas no sirds iepriecināt!