Ūdens pudele mazajam skolniekam

Dienas laikā svarīgi regulāri padzerties ūdeni – īpaši bērniem. Lielāko dienas laiku mūsu mazie skolnieki pavada skolas telpās. Tāpēc jāparūpējas par to, lai viņiem vienmēr rokas stiepiena attālumā būtu uzpildīta ūdens pudele.

Šajā rakstā esam izveidojuši ūdens pudeļu topu, kas, mūsuprāt, būtu piemērotas ūdens pudeles jaunāko klašu skolēniem. Tiem, kuru ūdens pudeles izvēlē lielu lomu spēlē vecāki. Sākumā pieminēsim vairākus faktorus, ko būtu labi ņemt vērā.

Ko ņemt vērā izvēloties ūdens pudeli mazajam skolniekam

Lai pudele bērnam patīk

Ja bērnam pudele patiks, viņš to vairāk pieskatīs un biežāk padzersies. Pirms iegādāties pudeli, pajautājiet viņa viedokli, vai viņam šī pudele patiks? Kad pudele iegādāta, varat uz tās uzlīmēt kādu viņam tīkamu uzlīmi un uzlieciet vārdiņu (tā daudzās skolās ir pat prasība).

Svarīgi, lai pudeles dizains un padzeršanās veids atbilsts bērna vecumam (viņa personīgajam uzskatam par to). Tas novērsīs kādus izaicinājumus skolā, ka viņš varētu nejusties ērti dzert no pudeles ar Pokemoniem, ja visi jau dzer ar Ninjago – varbūt stulbs piemērs, bet ceru, ka sapratāt domu. Tāpēc varbūt labāk ir izvēlēties neitrālu ūdens pudeli, kurai varat paši uzlīmēt kādas atbilstošas uzlīmes.

Iegādājoties ūdens pudeli UDENSPUDELE.LV piedavājam tai bez maksas uzlīmēt izturīgu uzlīmi ar bērna vārdu. Vairāk informācija sadaļā Uzlīmes ar vārdu.

Bērna vārds uz pudeles

Ērta ikdienas lietošanā

Ērta pudeles atvēršana, padzeršanās, kā arī ērta pārnēsāšana ir svarīgs faktors, lai bērns biežāk padzertos un pudeli kaut kur neatstātu. Bērni šajā vecumā var būt izklaidīgi, un, jo ērtaka būs pudele, jo vairāk tā turēsies bērna tuvumā.

Būtiski, lai pudeli būtu ērti atvērt, patīkami padzerties, viegli pārnēsāt. Katram bērnam šīs lietas var būt atšķirīgas. Ja bērns ir pieradis pie padzeršanās ar salmiņu, tad neliedziet to. Ja pieradis padzerties, pudeli paceļot, tad piemērota būs pudele ar dubulto skrūvējamo vāciņu.

Vienmēr ērti ir tas, ka pudelei ir rokturītis, kas ļauj to vieglāk satvert, pārnēsāt vai piestiprināt pie somas. Padomājiet arī par to, vai pudelei somā būs pietiekama vieta.

Atbilstošs ūdens pudeles tilpums

Bērniem vecumā no 7 līdz 10 gadu vecuā katru dienu ir ieteicams izdzert aptuveni 2 litrus ūdeni. Daļu viņi uzņems ēdot, noteikti padzersies arī mājās no rīta un vakarā. Tātad dienas laikā vajadzētu izdert vismaz 600ml. Ja paredzētas fiziskas slodzes, tad vairāk.

Jāņem vērā, cik reizes dienā ūdens pudeli varēs papildināt, un tad var saprast, cik liela ūdens pudele būs nepieciešama. Skolā parasti ir iespējams uzpildīt pudeli ar svaigu dzeramo ūdeni.

Jāatceras, ka pārāk lielu pudeli bērniem ārī nevajag, jo tā nebūs ērta, aizņems somā daudz vietu, un tā būs smaga. Ieteicama būtu pudele tilpumā no 500ml līdz 700ml.

Drošība pret ūdens izlīšanu somā

Būtu jāpadomā par to, lai pudeles aizvēršanas veids ir drošs pret noplūdēm somā. Nebūs patīkami, ka ūdens somā izlīs un samērcēs grāmatas. Visdrošākās ir pudeles ar skrūvējamo vāciņu, bet arī ar noteikumu, ka tās tiek pilnībā aizskrūvētas. Svarīgi būtu saprast, lai pudeles vāciņš noslēdzas ar silikoa blīvi.

Šajā pudeļu topā esam ievietojuši pudeles, kuras labi noslēdzas. Šis kritērijs varbūt nav tik svarīgs, ja bērns pudeli nēsā somas ārējā kabatā, kas būtu ieteicams.

UDENSPUDELE.LV ieteiktās pudeles skolniekam

1. Kambukka Lagoon pudeles ar salmiņu 500ml

ūdens pudele bērniem

Kambukka Lagoon ūdens pudeles ir vienkāršas un praktiskas. Vislabākais ir tas, ka nav jāatliec galva, lai padzertos. Pudele aprīkota ar ērtu atlokāmu snīpi ar salmiņu. Tas ūdens padzeršanos padara interesantāku un motivēs bērnu biežāk padzerties. Pudele ražota no Tritan plastmasas, vāciņš no polipropilēna plastmasas un salmiņš no silikona. Materiāli nesatur BPA. Pudele aprīkota arī ar rokturīti ērtākai pārnēsāšanai.

Šīs ir vienas no foršākajām pudelēm skolas vecuma bērniem. Košas krāsas, ērta padzeršanās un droša pret noplūdēm. Zēniem pieejama ērta ūdens pudele Kambukka Lagoon Topaz zilā krāsā. Ir pieejama arī rozā krāsas Kambukka Lagoon Bubblegum ūdens pudele meitenēm.

 • Cena: €20.00
 • Tilpums: 500ml
 • Materiāls: plastmasa
 • Īpašība: ar rokturi, ar salmiņu
 • Pielietojums: bērniem, ikdienai, sportam.

2. Termopudeles Aladdin Chilled 550ml

ūdens pudele bērniem

Vidēja izmēra termopudele, kurā ūdens ilgstoši saglabāsies svaigs, un tajā temperatūrā, kādā ieliets. Vasarā tas saglabāsies patīkami vēss, bet aukstajā laikā veselīgi silts. Izturīga ūdens pudele, kas ir droša pret to, ka somā nesaplīsīs un nesaslapinās grāmatas un burtnīcas. Skrūvējamais vāciņš ir viena no drošākajām izvēlēm.

Lai pudeli varētu ērti pārnēsāt, tai ir pievienots silikona rokturītis. Tādā veidā nepieciešamības gadījumā to varēs arī piestiprināt pie somas. Krāsu variācijas ir dažādas. Ir pieejama balta, Aladdin Chilled zila skaistā tirkīza krāsā un Aladdin Chilled dzeltena košā saulespuķu krāsā.

 • Cena: €23.30
 • Tilpums: 550ml
 • Materiāls: nerūsējošais tērauds
 • Īpašība: ar rokturi, termopudele
 • Pielietojums: bērniem, ikdienai, mājai.

3. Camelbak Eddy+ ērtās ūdenspudeles 600ml

ūdens pudele bērniem

Šī ir ērta un ietilpīga ikdienas un sporta pudele bērniem. Tā ir viegla un izturīga, jo izgatavota no izturīgas BPA nesaturošas plastmasas. Camelbak Eddy+ pudele ir pieejama zilā krāsā, taču tādu pašu iespējams iegādāties arī zaļā krāsā – Calembak Eddy+ Spectra.

Bērniem patiks padzeršanās risinājums, kas ir visai drošs pret ūdens izlīšanu arī atvērtā pudeles pozīcijā. Īpašais Eddy+ dzeršanas mehānisms nodrošina apjomīgu dzēriena plūsmu, lai ātri un patīkami padzertos, un tajā pašā laikā pudele ir droša pret ūdens noplūdi. Dzeršanas snīpi var arī pilnībā nofiksēt, lai pudeli var droši likt somā.

 • Cena: €22.60
 • Tilpums: 600ml
 • Materiāls: plastmasa
 • Īpašība: ar rokturi, ar salmiņu
 • Pielietojums: bērniem, pārgājienam, sportam.

4. Camelbak Chute® ūdens pudeles 600ml 

ūdens pudele bērniem

Šīs ir iepriekšējām līdzīgas ūdens pudeles, bet ar citu dzeršanas risinājumu – dubulto skrūvējamo vāciņu. Pudeles dzeršanas vāciņš ir piestiprināts pie pudeles un dzeršanas laikā nostiprinās ar magnētu, tāpēc nekad nepazudīs un netraucēs dzeršanas laikā. Tas bērnam ļaus ērti padzerties arī steigpilnos mirkļos, kad noskanējis zvans uz stundu vai jau jāuzsāk sporta treniņš.

Pudele ražota no augstas kvalitātes plastmasas, kas nesatur BPA, BPS un BPF. Vāciņs aprīkots ar magnētu. Silikona blīves pudeles pilnīga hermētiskuma nodrošināšanai. Pudelei ir aprīkots ar rokturi ērtākai pārnēsāšanai vai piestiprināšanai pie somas. Camelbak Chute Lime pudele pieejama koši dzeltenā krāsā, savukārt Camelbak Chute Dragonfruit pieejama koši rozā krāsā.

 • Cena: €21.00
 • Tilpums: 600ml
 • Materiāls: plastmasa
 • Īpašība: ar rokturi
 • Pielietojums: bērniem, ikdienai, pārgājienam, sportam.

5. EQUA plastmasas 400ml pudeles

ūdens pudele bērniem

EQUA plastmasas pudeles ar dubulto skrūvējamo vāciņu ir vieglas, ērtas un drošas pret noplūdēm. Ražota no kvalitatīvas tritāna plastmasas, kas nesatur BPA. Pudele spēj izturēt gan aukstu, gan karstu temperatūru. Tas būs lielisks ikdienas sabiedrotais, ko skolniekam ņemt līdzi savās gaitās. Turklāt arī cena ir visai draudzīga. Pudeles ir caurspīdīgas, bet ar foršām apdrukām.

EQUA Rhino ūdens pudele ir ar degunradža dizainu, bet EQUA Flower ūdens pudele ir rotāta ar skaistiem ziedu elementiem.

No mazajām pudelēm visai laba alternatīva ir ļoti līdzīgās 350ml Aladdin Aveo pudeles. Tās pēc izskata patiks gan meitenēm, gan puikām. Pudeļu piedāvājumā ir dizaini ar rozā dinozauriem, zilām raķetēm un planētām, kā arī augiem un puķēm dabas mīļotājiem.

 • Cena: €12.00
 • Tilpums: 400ml
 • Materiāls: plastmasa
 • Īpašība: ar rokturi
 • Pielietojums: bērniem, ikdienai.

6. EQUA un Aladdin plastmasas 600ml pudeles

ūdens pudele bērniem

Ļoti līdzīga pudele iepriekšējai, bet lielāka tilpuma – 600ml. Šīs EQUA ūdens pudeles būs piemērotas bērniem, kas dodas arī uz kādiem treniņiem, tāpēc vajadzīgs vairāk ūdens līdz. Bet jāņem vērā, ka somā tā aizņems vairāk vietas un būs papildus smagums. Pudeles ražotas no ilgtspējīgās plastmasas, bez BPA, korķis skrūvējams. Pudelei pievienota rokas siksniņa.

EQUA plastmasas pudeles rotā dažādas dizainu variācijas – meitenīgi rozā flamingo, rotaļīgi dzeltens hameleons, dažādi augu un ziedu motīvi. Tāda paša tilpuma, bet nedaudz vienkāršākā dizaina pieejamas arī Aladdin Aveo 600 ūdens pudeles. Arī tām ir skrūvējams vāciņš un pievienota ērta rokas siksniņa.

 • Cena: €13.00
 • Tilpums: 600ml
 • Materiāls: plastmasa
 • Īpašība: ar rokturi
 • Pielietojums: bērniem, pārgājienam, sportam.

7. Aladdin termopudeles ar zvēriņiem

ūdens pudele bērniem

Šīs ir mazliet bērnišķīgākas pudeles, kas būs visai labi piemērota pirmo klašu skolēniem. Šādas pudeles bērniem ļoti patīk, un tas ir viens no svarīgākajiem priekšnoteikumiem, lai pudele vienmēr būtu līdzi un gribētos no tās padzerties. Pudele ražota no tērauda, kas to padara par izturīgu pret nomešanu zemē.

Pudelē iepildītais ūdenis saglabāsies silts vai vēss 7 stundas. Pudele nav paredzēta karstiem dzērieniem, kas būtu bīstami maziem bērniem. Piemērota gan lietošanai mājās, gan ņemšanai līdz ikdienas gaitās. Pieejamas ir trīs variācijas – Aladdin Zoo Pūce ar zilganu pūces sejiņu, Aladdin Zoo Lauva ar oranžu lauvas sejiņu un Aladdin Zoo Zaķis ar rozā piemīlīgu zaķa sejiņu. 

 • Cena: €22.00
 • Tilpums: 430ml
 • Materiāls: tērauds
 • Īpašība: ar rokturi, termopudele
 • Pielietojums: bērniem, mājai, ikdienai.

8. Cheeki tērauda pudeles 500ml

ūdens pudele bērniem

Kvalitatīvas un izturīgas tērauda pudeles foršās krāsās. Šī ērtā vidēja tilpuma pudele ražota no kvalitatīva nerūsējoša tērauda. Pudele nesatur BPA. Tai ir viegli skrūvējams vāciņš, kas garantē drošību pret noplūdēm. Vāciņš ir aprīkots ar speciālu silikona gredzenu, lai ūdens nenonāktu kontaktā ar plastmasu. Pudeli ir viegli pārnēsāt, tāpēc tā ir piemērota gan ikdienai, gan pārgājieniem un ceļojumiem.

Pudele ir iesaiņota kastē, kas to padara piemērotu, lai pasniegtu kā dāvanu. Tās pieejamas dažādās krāsās – Cheeki tērauda pudele zaļa, Cheeki tērauda pudele Purple dinamiski violetā krāsā, Cheeki tērauda pudele Topaz skaistā tirkīza zilā krāsā un visbeidzot meitenīgi rozā Cheeki tērauda pudele Pink.

 • Cena: €24.00
 • Tilpums: 500ml
 • Materiāls: tērauds
 • Īpašība: ar rokturi
 • Pielietojums: bērniem, ikdienai, pārgājieniem.

9. Alumīnija ūdens pudeles FEST 700ml 

ūdens pudele bērniem

Ērta un ietilpīga 650ml ūdens pudele, kas ērti ievietojas somā. Tā ir no alumīnija metāla, tāpēc viegla un ērta. Pudele ir ar skrūvējamu vāciņu, kas nodrošina pret noplūdēm. Skrūvējamais vāciņs ar silikona gredzenu cieši noslēdzas, tāpēc droši var ņemt līdzi somā. Ir arī ērts un pavisam vienkāršs rokturītis. 

Pudeles pieejamas divās krāsās – Alumīnija FEST zila un Alumīnija FEST zaļa. Tās ir elegantas, vienkāršas un bez liekām detaļām. Rokturītis atvieglo pārnēsāšanu.

 • Cena: €17.00
 • Tilpums: 650ml
 • Materiāls: alumīnijs
 • Īpašība: ar rokturi
 • Pielietojums: bērniem, ikdienai, pārgājieniem, sportam.

Šīs un citas ūdens pudeles meklē ŪdensPudele.lv interneta veikalā

Lai izdodas atrast skolniekam piemērotāko ūdens pudeli!