Dāvana vīrietim – ūdens pudele, kas aicinās biežāk padzerties

Dāvana vīrietim - ūdens pudele

Pieaugušam cilvēkam dienas laikā ir jāizdzer aptuveni 2 litri ūdens, un aktīvam vīrietim šis ūdens apjoms var būt arī lielāks. Tāpēc, lai ikdienā tiktu uzņemts optimāls ūdens apjoms, lieliska dāvanas ideja ir vīrietim uzdāvināt ūdens pudeli, kas būs ērta un funkcionāla, lai ikdienā tā vienmēr būtu līdzi. Svarīgi, lai tā būtu arī vizuāli pievilcīga.

Šajā rakstā lasi par to, kāpēc ilgtspējīga ūdens pudele ir lieliska dāvana vīrietim svētkos, kā arī noskaidro, kā izvēlies viņa dzīvesveidam piemērotāko.

Kāpēc ūdens pudele ir lieliska dāvana vīrietim?

Ūdens pudele ir praktiska dāvana, kas tiks lietota ikdienā un ļaus atcerēties par dāvinātāju. Ilgtspējīga ūdens pudele ir pārdomāta dāvana, kas izrādīs rūpes, atgādinot vīrietim būt veselīgam un regulāri padzerties. 

Tā ir dāvana, kas atvieglos vīrieša ikdienu un parādīs viņam, ka ir lieliski ilgtspējīgi risinājumi, kas ir dabai un maciņam draudzīgāki. Dāvinot kādam ilgtspējīgu produktu ar mērķi saudzēt dabu un uzlabot savu veselību, ir patiesi iedvesmojoša un mīļa rīcība.

Kā izvēlēties vīrietim piemērotu ūdens pudeli?

Lai vīrietis saņemto ūdens pudeli vēlētos ikdienā izmantot, tai ir jābūt ērtai un efektīvai. Vērts atrast tādu ūdens pudeli, ko viņš spēs ņemt sev līdzi gan uz darbu, gan sporta treniņiem, gan atpūšoties mājās. Tai ir jābūt piemērotai ne vien vīrieša dzīves ritmam, bet arī personībai. Ne mazāk svarīgs ir pudeles dizains.

Zemāk uzskaitīti galvenie ieteikumi, kas palīdzēs atrast piemērotāko ūdens pudeli vīrietim svētkos.

Ietilpīga ūdens pudele ikdienai

Tā kā dienas laikā ir jāuzņem vismaz divi litri ūdens, visvienkāršāk ir izvēlēties ietilpīgu ūdens pudeli, kas nav pārāk bieži jāpapildina. Pretējā gadījumā pustukša ūdens pudele var pusi dienas palikt nepamanīta blakus darba galdam, jo slinkums ik pēc stundas to iet papildināt. Ja tiek izvēlēta liela ūdens pudele ar tilpumu, piemēram, 1 litrs, tad dienas laikā šī pudele jāpapildina tikai vienu reizi.

Ja lielākā daļa ikdienā tiek pavadīta pārvietojoties un ūdens pudele būs jānēsā līdzi, tad iespējams apsvert arī mazāku ūdens pudeles tilpumu. Laba izvēle būs 600 – 700ml ūdens pudeles. 

Nu jau parādās ar vien vairāk bezmaksas ūdens uzpildes stacijās gan lielveikalos, gan lidostās, gan arī kafejnīcās. Jebkurā publiskā un plaši apmeklētā sabiedriskā vietā sāk parādīties jaunas dzeramā ūdens uzpildes stacijas, tāpēc nav jāsatraucas par to, ka nebūs kur papildināt ūdens pudeli. Īpaši, ja ikdienas gaitas tiek pavadītas Rīgas centrā.

Turklāt vērts atcerēties, ka krāna ūdens ir drošs dzeršanai. Tāpēc gan mājās, gan darba vidē ir neierobežots dzeramā ūdens daudzums, kas pieejams jebkurā brīdī. Vairāk par krāna ūdens tēmu iespējams izlasīt rakstā Vai krāna ūdens ir veselīgs.

Ērta pārnēsāšanai līdzi

Papildus ūdens pudeles tilpumam vērts pievērst uzmanību arī tās materiālam. Balstoties uz to, cik bieži vīrietis ikdienā pārvietojas un kāds ir viņa dzīvesveids, iespējams noteikt viņam piemērotu ūdens pudeli.

Ja ikdienā daudz sanāk staigāt un pudele būs līdzi somā, tad labāk izvēlēties vieglāku materiālu – ilgtspējīgā plastmasa. Plastmasas pudeles ir vieglas un lieliski pilda savu funkciju. Nedaudz smagākas, tomēr kvalitātes un ilgnoturības ziņā labākas ir metāla pudeles. Gan nerūsējošā tērauda ūdens pudeles ir kvalitatīvas, skaistas un efektīvas. Alumīnija pudeles būs vieglākas, bet tās nav tik izturīgas.

Ir vērts pievērst uzmanību, vai pudele ir aprīkota ar rokturīti. Rokturītis ļauj pudeli ērti turēt rokā vai piestiprināt pie somas. Reizēm rokturis ļoti noder, kad jānes citi nesamie, un pudeli var vienkārši pakarināt, kā pie pirksta. Visas pudeles ar rokturi.

Piemērota automašīnai vai velo

Ja daļu no ikdienas vīrietis pavada pārvietojoties ar mašīnu, tad viņam piemērota ūdens pudele būs piemērota arī mašīnā esošajam dzērienu turētājam. Ūdens pudele, kas būs ērta mašīnā, būs ar vieglu padzeršanās iespēju, kas neprasīs lieku piepūli un uzmanību. Esot pie stūres un baudot rīta kafiju vai līdzi paņemto ūdeni, drošība vienmēr ir pirmajā vietā. Jāizvēlas ūdens pudele, kas ir ērti attaisāma ar vienas rokas palīdzību. 

Lieliska izvēle šajā gadījumā būtu ūdens pudeles ar klik korķi un salmiņu. Tādējādi pudeli ir vienkārši attaisīt un padzerties iespējams pudeli neapgriežot horizontāli. Pudeles, kas ir ērtas auto.

Ja vīrietis daudz laika pavada sportojot un, piemēram, braucot ar velosipēdu, tad arī pudelei jābūt velo turētājam atbilstošai. Esot ceļā, vīrietim negribēsies apstāties un somā meklēt ūdens pudeli katru reizi, kad slāpst. Daudz ērtāk ir izvēlēties ūdens pudeli, kas atbilstoša dzeršanai kustībā – bez apliešanās iespējas. Ūdens pudele sportam lieliski piepilda šos kritērijus.

Vīrietim piemērotāko ūdens pudeļu TOP

Zemāk apkopotas populārākās ūdens pudeles, kas piemērotas vīrietim.

Praktiska pudele aktīvam vīrietim

dāvana vīrietim ūdens pudele

Aladdin Active Hydration 800ml ūdens pudele ir praktiska dāvana, kas vīrietim noderēs ikdienā. Tā ir piemērota aktīviem cilvēkiem, jo ir visai liela un parocīga. To būs ērti lietot sportošanas laikā, jo tā aprīkota ar klik vāciņu. Tas ļauj pudeli atvērt ar vienas rokas palīdzību, kas ir īpaši ērti fitnesa vai citu sporta treniņu laikā.

Pudele ir caurspīdīga un veidota no plastmasas, tāpēc tā ir salīdzinoši viegla un ir ērti pārnēsājama līdzi. Uz pudeles ir atzīmēti tilpuma rādītāji, kas ļaus vīrietim sekot līdzi dienas laikā uzņemtajam ūdens daudzumam. 

 Eleganta ūdens pudele mājai vai birojam

dāvana vīrietim ūdens pudele

EQUA MISMATCH Ash 750ml ūdens pudele ir stilīga un eleganta stikla pudele. Varētu patikt vīriešiem, kas izvēlas skaistas un klasiskas lietas.

Stikla pudeles ir salīdzinoši smagākas, tāpēc vairāk piemērota lietošanai mājās vai birojā – kad tā nav daudz jānēsā līdzi. Šī skaistā ūdens pudele ilgāk saglabā ūdeni svaigu, kā arī ir karstumizturīga, tāpēc piemērota arī siltiem dzērieniem. Stikla pudele apstrādāta ar smilšu strūklu, kas to padara zīdainu pēc taustes un piešķir viegli matētu toni.

  Ietilpīga un izturīga pudele visai dienai

Cheeki pudeles

Cheeki tērauda pudele 1L ir ietilpīga un piemērota ikdienai. Tā ir veidota no nerūsējoša augstas kvalitātes tērauda, kas liecina par lielisku kvalitāti. Pudele nesatur arī BPA. Vāciņš ir aprīkots ar speciālu silikona gredzenu, lai ūdens nenonāktu kontaktā ar plastmasu.

Pudeles vāciņam pievienotais rokturis nodrošina ar ērtu pārnēsāšanu gan rokās, gan arī piespraustu, piemēram, pie ceļojuma vai pārgājiena somas. Šī pudele ir klasiska, stilīga un efektīva. Tā tiek iesaiņota skaistā kastē, tāpēc būs lieliska dāvana vīrietim svētkos.

Cheeki pudeles ir pieejamas dažādos izmēros. Piemēram, gana ietilpīga, bet ikdienā ērtāka varbūt būs arī 750ml pudele. Piedāvājumā ir arī ietilpīgas termopudeles. Visas Cheeki pudeles.

Ērta termo pudele, ko vienmēr ņemt līdzi

dāvana vīrietim ūdens pudele

Termopudele GESSI 590ml ir veidota no kvalitatīva metāla. Tas padara pudeli izturīgu pret triecieniem un nodrošina pudeles ilgtspēju. Tai ir laba siltuma un aukstuma noturība, pateicoties dubulto sienu nerūsējošā tērauda vakuuma konstrukcijai ar vara izolāciju. Dzēriens saglabājas silts 12 stundas, bet atsvaidzinoši vēss 48 stundas.

Vāciņš aprīkots ar ērtu un izturīgu rokturi, kas ļauj pudeli ērti nēsāt līdzi vai piestiprināt pie somas. Pudeles dubultais skrūvējamais vāciņš, kas paredzēts ūdens dzeršanai, ir piestiprināts pie pudeles. Tāpēc tas nevar nokrist zemē un pazust. Tas ir īpaši parocīgi, ja esat kustībā vai braucat automašīnā. Pudeles platais vāciņš, kas paredzēts pudeles uzpildīšanai ir aprīkots ar gumijas apdari, kas padara to ērtak un vieglāk atskrūvējamu.

Pudeles dizains ir vienlaikus klasisks un stilīgs, tāpēc pudele būs piemērota gan dodoties sportot, gan atpūsōties pie dabas, gan dodoties uz darbu savā auto. Pudeles ir pieejamas baltā, zilā, melnā un sudraba krāsā. Visas Gessi pudeles.

Prakstiska termo pudele ikdienai

dāvana vīrietim ūdens pudele

Nerūsējošā tērauda termopudele KOLN 590ml būs lieliksi piemērota termopudele ikdienas lietošanai. Tās skrūvējamais un dubultais vāciņš nodrošina ne vien ērtu pudeles uzpildīšanu, bet arī atvieglo tās kopšanu ikdienā.

Šai pudelei ir ļoti laba termonoturība – dzēriens pudelē saglabājas silts 12 stundas, bet vēss 48 stundas. Tas iespējams pateicoties dubulto sienu nerūsējošā tērauda vakuuma konstrukcijai ar vara izolāciju.

Šī ir universāla ūdens pudele, ko vienkārši iemest somā un doties ikdienas gaitās, jo tā piemērota gan birojam, gan pārgājienam, gan arī dinamiskai ikdienai. KOLN ūdens pudeles ir pieejamas zilā, melnā vai baltā krāsā.

Labākā pudele mašīnā – kvalitatīva termokrūze

Stanley termorkrūze vīrietim

Stanley One Hand 470ml termokrūze ir universāla ūdens pudele vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, tā ir ietiplīga termokrūze (470ml), kas ir labi piemērota arī citiem dzērieniem, ne tikai tejai vai kafijai. Otrkārt, termokrūze ir piemērota gan karstiem, gan aukstiem dzērieniem. Treškārt, tā ir piemērota pārvadāšanai gan mašīnā, gan arī velo.

Stanley termokrūzes ir ražotas no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda. Par to liecina ražotāja solījums tērauda korpusam nodrošnināt mūža garantiju. Arī krūzes plastmasas detaļas ir no izturīga plastmasas materiāla, kas nesatur BPA. Pudele ir mazgājama trauku mazgājamā mašīnā, līdz ar to tās ir ērti kopjama.

Pudeles hermētiskais vāciņš ar nospiežamu pogu novērsīs dzēriena noplūdi. Termokrūzes atvēršana un aizvēršana notiek izmantojot pogu, ir ļoti ērta un praktiska. Tas nodrošina arī to, ka krūzes saturs ilgāk saglabā savu temperatūru, jo tiek atvērta tikai dzeršanas brīdī – pārējā laikā tā ir slēgta.

Šī ir lieliska dāvana vīrietim, kas daudz laika pavada ceļā – vai nu mašīnā, vai uz velosipēda.

Visas ūdens pudeles skatīt veikala sadaļā Ūdens pudeles.