REDZAMIE KRĀJUMI IR UZ VIETAS. BEZMAKSAS PIEGĀDE NO 50 EIRO.

Dāvana vīrietim – ūdens pudele

Dāvana vīrietim - ūdens pudele

Pieaugušam cilvēkam dienas laikā ir jāizdzer aptuveni 2 litri ūdens, un aktīvam vīrietim šis ūdens apjoms var būt arī lielāks. Tāpēc, lai ikdienā tiktu uzņemts optimāls ūdens apjoms, ūdens pudele ir lieliska dāvanas ideja vīrietim. Mūsuprāt, pudelei vīrietim jābūt ērtai un funkcionālai, lai ikdienā tā vienmēr būtu līdzi. Svarīgi, lai tā būtu arī vizuāli pievilcīga.

Šajā rakstā lasi par to, kāpēc ilgtspējīga ūdens pudele ir lieliska dāvana vīrietim svētkos, kā arī noskaidro, kā izvēlēties vispiemērotāko pudeli viņa dzīvesveidam.

Satura rādītājs

Kāpēc ūdens pudele ir lieliska dāvana vīrietim?

Ilgtspējīga ūdens pudele ir pārdomāta dāvana, kas izrādīs rūpes par vīrieti un atgādinās viņam regulāri padzerties. Tā ir dāvana, kas atvieglos vīrieša ikdienu un parādīs viņam, ka ir lieliski risinājumi, kas ir dabai un maciņam draudzīgāki.

Kā izvēlēties vīrietim piemērotu ūdens pudeli?

Zemāk uzskaitīti galvenie ieteikumi, kas palīdzēs atrast piemērotāko ūdens pudeli vīrietim svētkos.

Ietilpīga ūdens pudele ikdienai

Tā kā dienas laikā ir jāuzņem vismaz divi litri ūdens, visvienkāršāk ir izvēlēties ietilpīgu ūdens pudeli, kas nav pārāk bieži jāpapildina. Ja tiek izvēlēta liela pudele ar tilpumu, piemēram, 1 litrs, tad dienas laikā šī pudele jāpapildina tikai vienu reizi.

Ērta pārnēsāšanai līdzi

Papildus ūdens pudeles tilpumam vērts pievērst uzmanību arī tās materiālam. Ja ikdienā daudz sanāk staigāt un pudele būs līdzi somā, tad labāk izvēlēties vieglāku materiālu. Plastmasas pudeles ir vieglas un lieliski pilda savu funkciju. Nedaudz smagākas, tomēr kvalitātes un ilgnoturības ziņā labākas ir metāla pudeles. Tās ir kvalitatīvas, skaistas un efektīvas. Alumīnija pudeles būs vieglākas, bet tās nav tik izturīgas.

Vērts pievērst uzmanību tam, vai pudele ir aprīkota ar rokturīti. Rokturītis ļauj pudeli ērti turēt rokā vai piestiprināt pie somas.

Piemērota automašīnai vai velo

Ja daļu no ikdienas vīrietis pavada pārvietojoties ar mašīnu, tad viņam piemērota ūdens pudele būs piemērota arī mašīnā esošajam dzērienu turētājam. Lieliska izvēle šajā gadījumā būtu ūdens pudeles ar klik korķi un salmiņu. Tādējādi pudeli ir vienkārši attaisīt un padzerties iespējams pudeli neapgriežot horizontāli.

Ja vīrietis daudz laika pavada sportojot un, piemēram, braucot ar velosipēdu, tad arī pudelei jābūt velo turētājam atbilstošai. Daudz ērtāk ir izvēlēties ūdens pudeli, kas atbilstoša dzeršanai kustībā – bez apliešanās iespējas. Ūdens pudele sportam lieliski piepilda šos kritērijus.

Vairāk par to, kā izvēlēties labāko ūdens pudeli vīrietim lasi mūsu rakstā Kā izvēlēties ūdens pudeli vīrietim.

Vīrietim piemērotāko ūdens pudeļu TOP

Zemāk apkopotas populārākās ūdens pudeles, kas piemērotas vīrietim.

Praktiska pudele aktīvam vīrietim

dāvana vīrietim ūdens pudele

Praktiskas pudeles, kas noderēs aktīvam vīrietim ikdienā.

Aladdin Active Hydration ūdens pudele

Aladdin Active Hydration zaļa 800ml
18.00 €

Aladdin Active Hydration 800ml ūdens pudele ir praktiska dāvana, kas vīrietim noderēs ikdienā. Tā ir piemērota aktīviem cilvēkiem, jo ir visai liela un parocīga. To būs ērti lietot sportošanas laikā, jo tā aprīkota ar klik vāciņu. Tas ļauj pudeli atvērt ar vienas rokas palīdzību, kas ir īpaši ērti fitnesa vai citu sporta treniņu laikā.

Pudele ir caurspīdīga un veidota no plastmasas, tāpēc tā ir salīdzinoši viegla un ir ērti pārnēsājama līdzi. Uz pudeles ir atzīmēti tilpuma rādītāji, kas ļaus vīrietim sekot līdzi dienas laikā uzņemtajam ūdens daudzumam.

Plastmasas pudele LEIFHEIT Flip sudraba krāsā

Plastmasas pudele LEIFHEIT Flip sudraba 550ml
16.30 €

Tritāna ūdens pudele, kas piemērota lietošanai visdažādākajās sporta aktivitātēs un ikdienā. Pateicoties materiālam tā ir viegla, izturīga un nav alerģiska. To būs ērti nēsāt ikdienā līdzi, jo to var piestiprināt pie somas.

Pudelei ir plats kakliņš, tāpēc to ir viegli izmazgāt. Tas ļauj arī pudelē ērti ievietot ledus gabaliņus vai pievienot dzērienam augļus, ogas vai garšaugus.

Sporta pudele Camelbak PODIUM®

Pudele Camelbak PODIUM® Dirt Series Black 600ml
17.80 €

Augstas kvalitātes sporta pudele. Ērta lietošanā, droša pret noplūdēm un viegli kopjama. Tā ir lieliski piemērota aktīvam vīrietim, īpaši velobraucējam.

Sporta pudele, kas apvieno sevī inovatīvu dizainu ar slāpju remdēšanas vienkāršību. Patentēts neizlīstošs dzeršanas uzgalis Jet Valve ™ ļauj remdēt slāpes nekavējoties, bez nepieciešamības atvērt un aizvērt pudeli.

Truetaste™ polipropilēns ar Hydroguard™ nodrošina, ka dzērienam nebūs nekādas piegaršas no pudelē izmantotajiem materiāliem.

Fitnesa pudele Contigo Shake & Go Fit

Fitnesa pudele Contigo Shake & Go Fit zils 650ml
22.80 € 16.99 €

Contigo Shake & Go Fit ir fitnesa šeikeris, kas ir lieliski piemērots proteīnu kokteiļu un uztura bagātinātāju jaukšanai. Pudelei komplektā ir iekļauta bumbiņa, kas, pudeli kratot, vienmērīgi samaisa dzērienu. Tāpat pudeles iekšējā pamatne ir izliekta, lai nerastos stūri, kuros uzkrātos pulveris, un lai to būtu vieglāk mazgāt.

Pudeles skrūvējamais vāciņš ir viegli attaisāms, un tas droši sargās dzērienu no noplūdēm sporta somā vai jaucot kokteili. Tāpat pudelei ir praktisks rokturis, lai to varētu ērti paņemt līdzi.

SIGG Total Color Anthracite

Ūdens pudele SIGG Total Color Anthracite 1L
22.90 €

SIGG tritāna plastmasas ūdens pudele. Piemērota ikdienas gaitām, būs laba dāvana. Ērta pudele, dodoties pārgājienos pie dabas. Var pārnēsāt somā.

Pudelei ir rokturītis, kas to padara ērti pārnēsājamu. Ērts atvēršanas mehānisms, nospiežot pogu, pudeles vāciņš atlec vaļā.

Pudeli var aizvērt ar bloķēšanas slēdzi, kas pasargās to pret neparedzētām noplūdēm. Drīkst mazgāt trauku mazgājamā mašīnā un drīkst uzpildīt gāzētus dzērienus.

 Eleganta ūdens pudele mājai vai birojam

dāvana vīrietim ūdens pudele

Šeit apkopotas elegantas ūdens pudeles, kas labi iederēsies vīrieša mājoklī vai darba vidē.

EQUA MISMATCH Ash ūdens pudele

Stikla pudele EQUA MISMATCH Ash 750ml
24.60 €

EQUA MISMATCH Ash 750ml ūdens pudele ir stilīga un eleganta stikla pudele. Varētu patikt vīriešiem, kas izvēlas skaistas un klasiskas lietas.

Stikla pudeles ir salīdzinoši smagākas, tāpēc vairāk piemērota lietošanai mājās vai birojā, kur tā nav daudz jānēsā līdzi. Šī skaistā ūdens pudele ilgāk saglabā ūdeni svaigu, kā arī ir karstumizturīga, tāpēc piemērota arī siltiem dzērieniem. Stikla pudele apstrādāta ar smilšu strūklu, kas to padara patīkamu taustei un piešķir viegli matētu toni.

Pelēkā 24Bottles Urban Grey pudele

Tērauda pudele 24bottles Urban Grey 500ml
22.00 €

24Bottles Urban Grey krāsas ūdens pudelei ir komfortabls izmērs – 500ml. Tā neaizņem daudz vietas un to var ērti pārnēsāt arī somā, dodoties ikdienas gaitās. 24Bottles ir zināms kā zīmols, kas rada stilīgas pudeles ar dažādiem dizainiem. Šī pudele ir pieejama arī citās krāsās un dizainos.

Pudele ir aprīkota ar vāciņu no nerūsējošā tērauda ar hermētisku silikona izolāciju. Platais kakliņš ļauj viegli izmazgāt pudeli un arī piepildīt to ar ledu.

EQUA MISMATCH Graphite pudele apvalkā

Stikla pudele EQUA MISMATCH Graphite 750ml
24.60 €

Vēl viens stilīgs ūdens pudeles variants no EQUA zīmola ir caurspīdīgā EQUA MISMATCH Ash pudele.

Tā atšķiras no citām ar savu melno apvalku, ko mēs saucam par mētelīti. Tas kalpo ne vien kā stilīgs ūdens pudeles aksesuārs, bet arī praktisks gadžets. Šis apvalks palīdz ūdenim ilgāk saglabāties siltam vai aukstam un novērš kondensāta rašanos uz pudeles sieniņām. Tas nodrošina arī ērtāku pudeles pārnēsāšanu, rokturīša dēļ.

Termopudele THOR pelēkā krāsā

Termopudele THOR pelēka 650ml
30.00 €

Gaumīga un praktiska pudele. Dubultās sienas un vara izolācija sniedz pudelei labu temperatūras noturību. Piemērota pudele dažādiem laika apstākļiem, jo siltajā sezonā jūsu dzēriens saglabāsies atvēsinošs līdz pat 48 stundām, savukārt ziemā tas būs patīkami silts 12 stundas – visas dienas garumā.

Pudeles vāciņš ir aprīkots ar rokturi, tāpēc pudeli ir komfortabli pārnēsāt, dodoties ikdienas gaitās.

Pudeles tilpums, vieglais un izturīgais materiāls, kā arī mūsdienīgais dizains būs piemērots lietošanai birojā.

  Ietilpīga un izturīga pudele visai dienai

Cheeki pudeles

Te apkopotas ietilpīgas ūdens pudeles, kuras dienas laikā nav pārāk bieži jāpapildina. Tādējādi pa rokai vienmēr ir ūdens, ko padzerties.

Cheeki tērauda pudele melnā krāsā

Cheeki tērauda termopudele zila 1L
33.00 €

Ērta liela izmēra pudele, kas gatavota no nerūsējoša tērauda un nesatur BPA. Tās tilpums ir 1L, kas nozīmē, ka tā dienas laikā visticamāk būs jāpapildina tikai vienu vai divas reizes. Pudelei ir hermētiskais vāciņš ar termokontroli. Tam ir ierīkota speciāla sistēma, kas nodrošina vienkāršu vāciņa atvēršanu un ciešu noslēgšanu. Vāciņam ir rokturis ērtākai pārnēsāšanai.

Šāda pati pudele pieejama arī zaļos un zilos toņos, kā arī baltā, melnā un sudraba krāsā. Tādējādi noteikti atradīsi vīrieša gaumei piemērotāko.

Visas Cheeki pudeles.

Kambukka Lagoon Orion pudele

Pudele Kambukka Lagoon Orion 1L
26.00 €

Ērta liela izmēra pudele, kas izgatavota no Tritan plastmasas un nesatur BPA. Tās tilpums ir 1L.

Pudele ir viegla, droša pret noplūdēm un ražota no izturīgas plastmasas. Piemērota, lai nesātu somā, dodoties uz sporta nodarbību vai pārgājienā. Īpašais dzeršanas mehānisms nodrošina apjomīgu dzēriena plūsmu, lai ātri un patīkami padzertos, un tajā pašā laikā pudele ir droša pret ūdens noplūdēm. Dzeršanas snīpiti var arī pilnībā nofiksēt, lai dzēriens neizlīst somā.

24Bottles tērauda pudele zilā krāsā

Tērauda pudele 24bottles Gold Blue 1l
26.00 €

Zīmolam 24Bottles ir arī ietilpīgas ūdens pudeles, kuru tilpums ir 1L. Šī ir stilīga un mūsdienīga dizaina ūdens pudele, kas lieliski būs piemērota ikdienai vai darbam ofisā. Pudele pieejama arī sarkanā, melnā un metāliski sudraba krāsā.

Šai pudelei ir metālisks, spīdīgs tērauda korpuss, un tas neiesūc un neizdala smakas. Aprīkota ar vāciņu no nerūsējošā tērauda ar hermētisku silikona izolāciju. Platais kakliņš ļauj viegli izmazgāt pudeli un arī piepildīt to ar ledu.

Ērta pudele, ko vienmēr ņemt līdzi

dāvana vīrietim ūdens pudele

Ērtas ūdens pudeles, kas piemērotas ņemšanai līdzi ikdienas gaitās.

GESSI termopudele baltā krāsā

Termopudele GESSI balta 590ml
29.00 € 27.80 €

Termopudele GESSI 590ml ir veidota no kvalitatīva metāla. Tas padara pudeli izturīgu pret triecieniem un nodrošina pudeles ilgtspēju. Tai ir laba siltuma un aukstuma noturība, pateicoties dubulto sienu nerūsējošā tērauda vakuuma konstrukcijai ar vara izolāciju. Dzēriens saglabājas silts 12 stundas, bet atsvaidzinoši vēss 48 stundas.

Vāciņš aprīkots ar ērtu rokturi, kas ļauj pudeli ērti nēsāt līdzi vai piestiprināt pie somas. Pudeles dubultais skrūvējamais vāciņš, kas paredzēts ūdens dzeršanai, ir piestiprināts pie pudeles. Tāpēc tas nevar nokrist zemē un pazust. Pudeles platais vāciņš, kas paredzēts pudeles uzpildīšanai ir aprīkots ar gumijas apdari, kas padara to ērtak un vieglāk atskrūvējamu.

Pudeles ir pieejamas baltā, zilā, melnā un sudraba krāsā. Visas Gessi pudeles.

Camelbak sporta ūdens pudele

Ūdens pudele Camelbak Eddy+® Hunter 750ml
24.60 €

Ietilpīga sporta pudele ar ērtu padzeršanās risinājumu, un vienlaikus droša pret ūdens noplūdi. Šī ir ūdens pudele, kas var būt noderīga gan sportojot, gan arī dodoties ikdienas gaitās. To ir ērti atvērt un aizvērt ar vienu roku, kas sportā ir īpaši svarīgi.

Pudele ir ar salmiņu, kas ļauj ātri un ērti padzerties. Īpašais Eddy+® dzeršanas mehānisms nodrošina apjomīgu dzēriena plūsmu, lai ātri un patīkami padzertos. Dzeršanas snīpi var arī pilnībā nofiksēt, lai pudeli var droši likt somā.

Alumīnija ūdens pudele FEST

Alumīnija ūdens pudele FEST zila 650ml
17.00 €

Šīs ūdens pudeles galvenais bonuss ir tas, ka tā ir viegla un parocīga. Pudeles garenā forma nodrošina, ka to ir viegli ielikt somā un viegli no tās izņemt. Pudele izgatavota no BPA nesaturoša alumīnija un plastmasas. Skrūvējams plastmasas kvāciņš, kas nesatur BPA, silokona blīve.

Pudelei ir pavisam vienkāršs rokturītis, kas ļauj pudeli drošāk turēt rokā, vieglāk atskrūvēt, kā arī piestiprināt pie somas.

Termopudele Stanley The IceFlow

Termopudele Stanley The IceFlow zila 650ml
32.00 €

Ērta un izturīga termopudele ar salmiņu un skrūvējamu vāciņu, kā arī rokturīti pārnēsāšanai. Izgatavota no nerūsējošā tērauda ar vakuuma izolāciju un dubulto sienu. Nesatur BPA.

Tā ir labi piemērota ikdienas gaitām, kā arī līdzņemšanai atpūtai pie dabas. Vidēja izmēra, viegli pārnēsājama, ērta lietošanā, laba termonoturība. Uztur dzērienu siltu līdz 12 stundām, aukstu dzērienu ar ledu – līdz 48 stundām.

Praktiska termopudele ikdienai

Termopudele Koln ikdienai

Te apkopotas praktiskas termopudeles, kas ir ērtas ikdienai un saglabās dzēriena temperatūru stundām ilgi.

Termokrūze Stanley Adventure The Switchback

Termokrūze Stanley Adventure The Switchback melna 470ml
35.00 €

Termokrūze, kas vienlaikus ir arī termopudele. Tā ir ļoti ērta ikdienas lietošanai, arī braucot mašīnā. Ir viena no iecienītākajām moto braucējiem, jo tai ir stingrs rokturis, var padzerties nenovelkot cimdus, dzeršanas atverei ir drošības vāciņs pret putekļiem.

Termokrūzes atvēršana un aizvēršana izmantojot pogu, ir ļoti ērta un praktiska – krūzes saturs ilgāk saglabā savu temperatūru. Krūze aprīkota ar ērtu silikona rokturīti.

Siltu dzērienu uztur līdz 7 stundām, aukstu – līdz 9 stundām, aukstu dzērienu ar ledu – līdz 1,5 dienai.

Tērauda termopudele KOLN zilā krāsā

Tērauda termopudele KOLN zila 590ml
29.00 €

Nerūsējošā tērauda termopudele KOLN 590ml būs lieliski piemērota termopudele ikdienas lietošanai. Tās skrūvējamais un dubultais vāciņš nodrošina ne vien ērtu pudeles uzpildīšanu, bet arī atvieglo tās kopšanu ikdienā.

Šai pudelei ir ļoti laba termonoturība – dzēriens pudelē saglabājas silts 12 stundas, bet vēss 48 stundas. Tas iespējams pateicoties dubulto sienu nerūsējošā tērauda vakuuma konstrukcijai ar vara izolāciju.

Šī ir universāla ūdens pudele, ko vienkārši iemest somā un doties ikdienas gaitās, jo tā piemērota gan birojam, gan pārgājienam, gan arī dinamiskai ikdienai. KOLN ūdens pudeles ir pieejamas zilā, melnā vai baltā krāsā.

Aladdin Chilled dzeltena termopudele

Termopudele Aladdin Chilled dzeltena 550ml
23.30 €

Termopudele pamanāmā, spilgtā krāsā vīrietim, kuram patīk izcelties ar košām krāsām. Pudele ir izturīga un viegla, jo tā izgatavota no augstas kvalitātes nerūsējoša tērauda.

Pudelē ielietais dzēriens saglabāsies auksts līdz 9 stundām. Vāciņš ir skrūvējams un tas noslēdzas hermētiski, nodrošinot ciešu pudeles aizvēršanu. Pudelei ir pievienots ērts rokturītis, kas tās lietošanu padara par īpaši piemērotu praktiskai ikdienai.

Tērauda termopudele COLTON baltā krāsā

Tērauda termopudele COLTON balta 600ml
34.00 €

Premium klases termopudele baltā krāsā, kas ražota no nerūsējoša tērauda. Pudelei ir dubultās sienas ar vara izolāciju, kas nodrošina labu siltuma un aukstuma noturību. Dzēriens saglabājas silts līdz 12 stundām, bet atvēsinošs – līdz pat 48 stundām.

Šī ir lieliska termopudele, ko ņemt līdzi uz ofisu vai arī ņemt līdzi garākās pastaigās – īpaši vēsajos gada mēnešos. Pudelei ir skrūvējams vāciņš ar rokturi ērtākai pārnēsāšanai.

Termokrūzes – lieliska dāvana autobraucējiem

Kambukka Etna Grip termokrūze melna un Stanley One Hand 470ml termokrūze autobraucējiem

Vīrietim, kurš lielu daļu savas ikdienas pavada pie automašīnas, motocikla, velosipēda vai jebkura cita transportlīdzekļa stūres, lieliski noderēs termokrūzes. Tās ļaus izbaudīt siltu tēju vai kafiju vairāku stundu garumā.

Termokrūze Stanley Classic Trigger-Action

Termokrūze Stanley Classic Trigger-Action zaļa 470ml
31.00 €

Stanley One Hand 470ml termokrūze ir ietilpīga, un ir lieliski piemērota gan kafijai, gan citiem dzērieniem – siltiem vai aukstiem. Tā ir lieliski piemērota autovadītājiem, velosipēdistiem un motociklistiem, jo tai ir hermētisks vāciņš, kas novērsīs dzēriena noplūdes.

No Stanley termokrūzes ir ērti padzerties, nospiežot pogu.

Siltu dzērienu uztur līdz 7 stundām, aukstu – līdz 10 stundām, aukstu dzērienu ar ledu – līdz 30 stundām.

Termokrūze Kambukka Etna Grip

Termokrūze Kambukka Etna Grip Black 500ml
34.00 €

Mūsdienīgam un pārliecinātam vīrietim piestāvēs elegantā termokrūze Kambukka Etna Grip Black 500ml, jo melnā krāsa nekad neiziet no modes.

Tā ir kvalitatīva Kambukka termokrūze, kura dzērienu saglabā siltu 9 stundu garumā, bet aukstu 18 stundas.

Tās vāciņš ir drošs pret noplūdēm un viegli atverams ar vienu pogas spiedienu. Krūzes diametrs ir īpaši piemērots, lai iederētos automašīnas dzērienu turētājā, savukārt ērtais silikona rokturis un neslīdošā pamatne padara šo krūzi lielisku ikdienas lietošanai.

Termokrūze Esbit Sculptor

Termokrūze Esbit Sculptor 550ml
25.85 €

Liela, nerūsējošā tērauda termokrūze ar dubultajām sieniņām un silikona apvalku, kas padarīs krūzes turēšanu ļoti parocīgu.

Termokrūze ērta lietošanai mājās, darbā, ceļojumos un citās aktivitātēs.

Silikona apvalks ir noņemams, lai termokrūzi būtu vieglāk kopt.

Termokrūze ir diezgan plata, tāpēc tā būs vairāk piemērota cilvēkiem, kas spēj noturēt lielus priekšmetus.

Termokrūze Contigo Byron

Termokrūze Contigo Byron melna 590ml
29.00 €

Eleganta termokrūze, kuras dizains ir piemērots lietošanai birojā vai automašīnā. Contigo termokrūzes dubultās sieniņas nodrošina to, ka jūsu dzēriens saglabāsies karsts 7 stundu garumā, bet atvēsinošs 18 stundu garumā.

Krūzei ir ļoti ērts vāciņš ar Klik mehānismu, tāpēc to var vienkārši atvērt un aizvērt ar vienu roku. Tā ir dizainēta tā, lai to būtu patīkami turēt rokās arī pēc dzērienu uzpildes.

Kvalitatīva dāvana vīriešiem, kas daudz laika pavada ceļā.

Ar visu mūsu termokrūžu piedāvājumu vari iepazīties sadaļā Termokrūzes.

Termosi – ikdienai un aktīvai atpūtai

Termosi ir lielisks sabiedrotais gan ikdienas darbiem brīvā dabā, gan aktīvai atpūtai un pārgājieniem.

Termoss Esbit Sculptor Vacuum Flask

Termoss Esbit Sculptor Vacuum Flask melns 1000ml
36.50 €

Sportiskam un aktīvam vīrietim lieliski piestāvēs attēlā redzamais Esbit 1L termoss melnā krāsā, jo tā dizains ir dinamisks un uzmanību piesaistošs.

Pie vides temperatūras 20 °C ± 2 °C un dzēriena temp. 98 °C uzpildīšanas brīdī, dzēriena temperatūra pēc 6 stundām ir aptuveni 80 °C, pēc 12 h: ~ 65 °C, pēc 24 h: ~ 50 °C.

Esbit ir zīmols ar vācu kvalitāti 85 gadu garumā – iepazīsties ar Esbit stāstu mūsu bloga rakstā.

Termoss Stanley The Legendary Classic

Termoss Stanley The Legendary Classic zaļš 1L
51.90 €

Izturīgs termoss, kas noderēs ikdienas darbos un ilgstošākos piedzīvojumos dabā. Tam ir hermētisks vāciņš ar noslēdzošu aizbāzni, kas to padara drošu pret neparedzētām noplūdēm.

Termoss ar rokturi ērtākai pārnēsāšanai un turēšanai. Šis ir lielisks variants, ko ņemt līdzi garākos pārgājienos.

Termosa vāciņš ir izmantojams kā maza krūzīte, kas ļaus padzerties jebkurā vietā. Dzērienu temperatūru saglabās gan siltu, gan aukstu 24 stundas.

Termoss Thermos Mountain

Termoss Thermos Mountain melns 900ml
36.85 €

Liela izmēra nerūsējošā tērauda termoss, kas ikdienā noderēs gan mājās, gan pārgājienā.

Termosam ir mīksta pamatne, kas ļaus to novietot bez skaņas un kas to veido drošu pret slīdēšanu.

Termoss ar ilgstošu termonoturību – dzērieni saglabāsies silti un auksti 24 stundas.

Paredzēts ikdienai, būs labs sabiedrotais pārgājienam, kā arī būs laba dāvana.

Termoss Stanley The Unbreakable

Termoss Stanley The Unbreakable melns 1.3L
89.60 €

Ļoti liels, nerūsējošā tērauda Stanley termoss.

Termosa dubulto sieniņu vakuuma izolācija aizsargāta ar dubulto sieniņu tehnoloģiju, tādējādi veidojot četras aizsargkārtas, kas veido termosu īpaši termonoturīgu.

Piemērots lietošanai ikdienas darbos, kā arī dodoties garākos pārgājienos vai izbraucienos pie dabas. Termosa vāciņu var izmantot kā termokrūzīti.

Termoss ar rokturi ērtākai pārnēsāšanai. Labākais un izturīgākais termoss mūsu piedāvājuma klāstā.

Ar visiem mūsu piedāvātajiem termosiem variet iepazīties veikala sadaļā Termosi.

Lai izdodas atrast iecerēto dāvanu vīrietim svētkos! Bet, ja tomēr šķiet, ka ūdens pudele vai termokrūze nebūs īstā dāvana, iesakām ieskatīties arī Dāvana vīrietim – labs termoss rakstā, vai arī FromMe dāvanu karšu sadaļā Dāvana vīrietim, kur atrodamas dažādas piedzīvojumu dāvanas un noderīgas dāvanu kartes.