Termokrūze Contigo Pinnacle Latte 300ml

35.47

Termokrūze Contigo Pinnacle Latte 300ml

35.47

Kvalitatīva termokrūze, kuras dizains ir piemērots lietošanai birojā vai automašīnā. Starp termokrūzes dubultajām sieniņām ir izolācija, kas nodrošina to, ka jūsu dzēriens saglabāsies karsts 3 stundu garumā, bet atvēsinošs 10 stundu garumā.

Krūzes vāciņš ir aprīkots ar ļoti ērtu padzeršanās risinājumu, tāpēc to var vienkārši attaisīt un aiztaisīt ar vienu roku. Pateicoties dubulto sieniņu vakuuma izolācijai termokrūzes ārējā sieniņa nesakarst no karstā dzēriena. Viegli ievietot automašīnas standarta glāžu turētājā. 100% hermētiska un viegli kopjama.

Praktiska un mūsdienīga dāvana cilvēkiem, kas daudz laika pavada ceļā.

1 in stock

SKU: ECO-Pinnacle-001 Category: Tags: ,

Description

Mūsdienīga termokrūze brūnā krāsā, kas ražota no nerūsējošā augstākās klases tērauda. Tās dizains ir piemērots lietošanai birojā vai pārvietojoties ar auto.

Termokrūzi ir viegli ievietot automašīnas standarta glāžu turētājā un ērti lietot ar vienu roku.

Pateicoties Autoseal tehnoloģijai, 100% droša pret noplūdēm. Nepieciešams tikai nospiest pogu, lai padzertos, un kad poga tiek atlaista, sistēma AUTOSEAL hermētiski aizver krūzi. Hermētiskums garantē to, ka Jūsu apģērbs, somas saturs, un automašīnas salons paliks drošībā.

Krūzei ir dubultās sieniņas, starp kurām ir vakuuma izolācija. Tas nodrošina to, ka dzēriens saglabājas karsts 3 stundas un auksts 10 stundas, turklāt krūzes ārējā siena nesakarst pēc dzēriena uzpildīšanas. Piemērota dažādiem laika apstākļiem – aukstajā sezonā krūzi var uzpildīt ar sildošu dzērienu, bet siltajā sezonā, dodoties pie dabas, krūzi var uzpildīt ar atvēsinošiem dzērieniem. Par termokrūžu dizainu, piedāvājuma klāstu un produktu kvalitāti Contigo – uz detaļām vērsts dizains.

Termokrūzes materiāls

Termokrūze ražota no nerūsējošā augstākās klases tērauda, kas nesatur BPA.

Termokrūzes lietošana

Pirms lietošanas izmazgāt.

Krūzi un vāciņu var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.

Additional information

Weight 0.24 kg
Dimensions 7.5 × 7.5 × 16.5 cm
Opening

Feature

, ,

Application

, ,

Color

,

Volume

Brand

Reviews

There are no reviews yet.

Show only reviews in English (0)

Be the first to review “Termokrūze Contigo Pinnacle Latte 300ml”
Ievieto atsauksmi, lai saņemtu atlaižu kuponu

Your email address will not be published. Required fields are marked *