Bērniem

Pudeles, kas izmēra ziņā, pēc padzeršanās veida, kā arī pēc pudeles dizaina ir piemērotas bērniem.

Filtri

Showing 1–42 of 216 results

CENA

ZĪMOLS

IZMĒRS

PIELIETOJUMS

TILPUMS

Ūdens pudeles bērniem – lai prieks padzerties

UDENSPUDELE.LV piedāvājumā ir vesela kolekcija ar ērtām un krāsainām bērnu pudelītēm, ko ņemt līdzi ikidienā. Šīs videi draudzīgās ūdens pudeles ir piemērotas visiem jaunu piedzīvojumu meklētājiem, lai veicinātu ūdens padzeršanos ikdienā.


Ūdens pudeles bērniem standartā ir veidotas no izturīgiem, netoksiskiem materiāliem. Tās ir drošas gan planētai, gan arī mazo pudeļu īpašnieku rociņām.


Kā izvēlēties ūdens pudeli bērnam?

Mūsu piedāvājumā ir ūdens pudeles bērniem no populārākajiem zīmoliem kā SIGG, Mepal, EQUA, B.BOX un citiem. Taču katrai pudelei ir sava specifika, līdz ar ko ir vērts padomāt par to, kādā vecumā bērns ir un kas viņam būs aktuālāk.


Lai var ērti padzerties

Pirmkārt, ir svarīgi, lai ūdens pudelīte būtu atbilstoša bērna vecumam un spējām pašam ērti atvērt pudeli un padzerties. Jo vieglāk pudeli pašam atvērt, jo vairāk gribēsies padzerties.


Populāra izvēle ir ūdens pudeles ar salmiņu, lai vieglāk un interesantāk padzerties. Daudzas pudeles ir ar iebūvējamu salmiņu vai ar atlokāmu snīpīti.


Vieglas un necaurlaidīgas

Mūsu pudeles bērniem ir vieglas, necaurlaidīgas, un tās ir viegli pārnēsājamas vai piesprādzējamas pie mugursomas.


Ar interesantiem dizainiem

Jau atkal atgādinām, ka galvenais mērķis ir iedrošināt bērnu pēc iespējas biežāk padzerties. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties tādu ūdens pudeli, kas bērnam pašam patiks. Līdz ar to šeit izceļas dažādi rotaļīgie dizaini un košas krāsas, ko piemeklēt bērna personībai un gaumei.


Pudele, kas ir izturīga pret triecieniem

Katra pudele bērnam ir pārdomāti izstrādāta tā, lai izturētu ikdienas izpētes triecienus un kritienus, padarot tās par ideāliem pavadoņiem skolai, sportam vai āra piedzīvojumiem.


Izvēloties mūsu ilgtspējīgās pudeles, jūs ne tikai padarāt padzeršanos par prieku savam bērnam, bet arī mācāt viņiem to, cik svarīgi ir rūpēties par mūsu vidi.