Dāvanai

Ūdens pudeles, kuras būs piemērotas kā laba dāvana.

Filtri

Rāda 1–42 no 453 rezultātus

CENA

ZĪMOLS

IZMĒRS

PIELIETOJUMS

TILPUMS

Ūdens pudeles, termokrūzes un termosi dāvanai


Daudzreiz lietojamās ūdens pudeles ikdienai vai atpūtai dabā, kā arī termokrūzes un termosi ir lieliska ideja modernai dāvanai. Ir labi iepriecināt ar ko praktisku un noderīgu.


Lieliska dāvana svētkos savējiem

Turklāt mūsu piedāvājumā izvēle ir gana liela, lai spētu atrast ko noderīgu ikvienam. Starp ūdens pudeļu piedāvājumu vien jau var atrast labu ikdienas ūdens pudeli sportotājam, ceļotājam, ar auto braucējam un arī bērnam – skolniekam, bērnudārzniekam vai pat studentam.


Piemēram, lieliska dāvana sievietei varētu būt kāds no skaistā dizaina uzņēmuma EQUA stikla ūdens pudelēm. Tās ir elegantas un lieliski piemērotas darbam no mājām vai birojā – kur pudeli var skaisti nolikt uz galda un justies iedvesmota.


Savukārt, laba dāvana vīrietim varētu būt arī kāds kvalitatīvs termoss. Īpaši tad, ja vīrietis ikdienā ir aktīvās atpūtas entuziasts un labprāt dodas pārgājienos un uz kempingiem. Tad bez laba termosa neiztikt. Iesakām tādus zīmolus kā Stanley, Esbit, Thermos un citus populārus un pasaulē atzītus zīmolus.


Ūdens pudeļu un termokrūžu apdruka

Lai dāvanu padarītu vēl īpašāku, piedāvājam arī ūdens pudeļu, termokrūžu un termosu apdruku. Tad izvēlēto dāvanu var personalizēt, piemēram, ar saņēmēja vārdu vai kādu sveicienu.


Metāla pudelēm piedāvājam gravēšanas pakalpojumus – katram ir iespēja iegūt gravējumu uz savas metāla pudeles vai termokrūzes. Savukārt plastmasas un stikla pudeles ir iespēja apdrukāt – tas gan aktuālāk būs tad, ja nepieciešams izveidot lielāku pasūtījumu, piemēram, korporatīvajiem svētkiem.


Vairāk par apdruku var uzzināt mūsu lapā Ūdens pudeļu un termokrūžu apdruka.