Sportam

Ūdens pudeles, kuru galvenās īpašības ir vieglums, izturība un ērtība padzerties. Pudele, ko ērti paņemt līdzi sportiskās aktivitātēs.

Filtri

Rāda 1–42 no 188 rezultātus

CENA

ZĪMOLS

IZMĒRS

PIELIETOJUMS

TILPUMS

Ūdens pudeles sportam

Sportošanas laikā ūdens uzņemšana ir it īpaši svarīga, tāpēc katram sportistam ir nepieciešama sava ūdens pudele. Tai ir jābūt ērti lietojamai un uzticamai. Taču kā izvēlēties savu īsto ūdens pudeli?


Mūsu padomi par to, kam ir vērts pievērst īpašu uzmanību, ir sekojoši.


Viegls ūdens pudeles materiāls

Ūdens pudeles ir izgatavotas no dažādiem materiāliem, piemēram, plastmasas, nerūsējošā tērauda un stikla. Sporta vajadzībām ieteicams izvēlēties izturīgu un vieglu, piemēram, no BPA nesaturošas plastmasas vai nerūsējošā tērauda.


Nerūsējošais tērauds ir izturīgs un ilgstoši saglabā dzērienu temperatūru, savukārt plastmasa ir vieglāka un ērtāka augstas intensitātes aktivitātēm.


Izmērs un ietilpība

Atbilstoši sporta aktivitātes ilgumam un tam, cik daudz dzerat, ir nepieciešams izvērtēt pudeles tilpumu. Vislabāk sportam iesakām izvēlēties ne mazāku par 500ml tilpumu. Vidējais ieteicamais ūdens pudeles sportam izmērs būs no 750ml līdz litram.


Ilgākām aktivitātēm var būt nepieciešama lielāka pudele, taču atcerieties, ka lielākas pudeles ir arī smagākas. Ir jāņem vērā arī tas, cik ērti pudeli būs nēsāt līdzi. Ja pudele ir ērti ievietojama velosipēda ūdens pudeles turētājā vai mugursomas sānu kabatā, tās funkcijas, piemēram, cilpas, karabīnes stiprinājumi vai konstrukcija, kas labi iekļaujas velosipēda ūdens pudeles turētājā vai mugursomas sānu kabatā, var atvieglot pudeles pārvietošanu sporta laikā.


Lietošanas ērtums

Meklējiet tādu pudeli, kuru ir viegli atvērt, no kuras dzert un aizvērt, kad esat kustībā. Pudele ar atvēršanas mehānismu, ko var atvērt ar vienu roku, piemēram, ar klik vāciņu, var būt ļoti ērta sportošanas laikā.


Izturība

Ūdens pudelei jābūt izturīgai pret kritieniem, nomešanu un saspiešanu. Izturība ir svarīga, jo īpaši skarbā vidē vai ja esat nosliekts uz stingru attieksmi pret savu aprīkojumu. Tāpat labai sporta pudelei ir jābūt drošai pret noplūdēm. Ja pudele noplūst, tas ir ne tikai neērti, bet var arī sabojāt jūsu aprīkojumu. Tāpēc esam iekļāvuši mūsu piedāvājumā labas ūdens pudeles sportam ar uzticamiem aizvēršanas mehānismiem.