REDZAMIE KRĀJUMI IR UZ VIETAS. BEZMAKSAS PIEGĀDE NO 50 EIRO.

Kambukka – inovatīvs zīmols no Beļģijas

Kambukka ūdens pudeles ir radītas no ilgtspējīgās plastmasas un nerūsējošā tērauda. Tās ir trendīgas un funkcionālas. Zīmols izstaro prieku, kas manāms ne vien tā nosaukuma tulkojumā, bet arī rotaļīgajos dizainos. Jaunais trīs-vienā pudeles vāciņš liecina arī par ievērojamu zīmola spēju būt inovatīviem un radošiem.

Tā kā mums rūp, lai mēs klientiem piedāvājam labākos ūdens pudeļu produktus, mēs gribam zināt, ko pārdodam. Tāpēc arī pastāstīsim tev par Kambukka pudelēm un termokrūzēm, zīmola piedāvājumu un tā stāstu.

Kambukka pudeļu stāsts

Kambukka ir beļģu zīmols, kas rada stilīgas ūdens pudeles un krūzes, ko izmantot līdzņemšanā savās ikdienas gaitās.

Zīmola nosaukums

Kambukka no svahili valodas apzīmē prieku un iespēju būt noderīgam. Lai arī šis tika izvēlēts kā zīmola nosaukums, dibinātāji par šī tulkojuma īsto nozīmi uzzināja vien nesen. Tagad Kambukka zīmols droši atzīst, ka izvēlētais nosaukums ir attiecināms uz uzņēmuma vērtībām. Viņi ražo ūdens pudeles, kas sabiedrību gan iepriecinās, gan arī papildinās viņu ikdienu ar noderīgu gadžetu.

Prieks ir zīmolam atbilstošs nosaukums, jo uzņēmuma ražotie produkti ir lielisks, efektīvs un noderīgs sabiedrotais piedzīvojumu pilniem notikumiem. 

Dabas vidi uzlabojošas vērtības

Zīmols Kambukka aicina atteikties no vienreiz lietojamās plastmasas ieviešanas savā ikdienā, tā vietā izvēloties ilgtspējīgus risinājumus. Sākot jau ar ilgtspējīgām ūdens pudelēm pietiekama ūdens apjoma izdzeršanai, kā arī ar stilīgām kafijas termokrūzēm.

Zīmolam ne mazāk svarīga par produktu efektivitāti ir arī to stils un moderns dizains. Kambukka ūdens pudeles ir veidotas tā, lai visa mūža garumā nekad vairs nevajadzētu iegādāties jaunu ūdens pudeli. Tādā veidā ievērojami samazinot savas ekoloģiskās pēdas nospiedumu uz zemes un neatstājot aiz sevis milzu plastmasas atkritumu kalnus. 

Kāpēc klienti izvēlas Kambukka pudeles

kambukka ūdens pudeles

Ir vairāki iemesli, kāpēc tik daudzi cilvēki ir uzticējušies Kambukka, nevis kādam citam zīmolam.

Ērti lietojamas pudeles

Zīmola piedāvātās ūdens pudeles ir gan no ilgtspējīgas plastmasas, gan arī no nerūsējoša tērauda. Plastmasas pudeles ir īpaši ērtas gadījumos, kad pudele ir nepieciešama ikdienas gaitām. Tā ir ļoti viegla un ērti lietojama – gan ar viegli attaisāmo vāciņu, gan pudelēs iebūvēto salmiņu.

Tērauda Kambukka ūdens pudeles ir atbilstošas ikdienai gan skaistā dizaina, gan arī funkcionalitātes dēļ. Tās vāciņš ir apvienots ar ērtu rokturi, kas atvieglo pudeles pārnēsāšanu ne vien rokā, bet arī pievienotu savai somai vai velosipēdam. Zīmols rūpējas par to, lai radītās ūdens pudeles atvieglotu cilvēku ikdienu, nevis to sarežģītu.

Inovatīvi risinājumi

Kambukka zīmols pastāvīgi cenšas atrast veidus, kā klientu ikdienu padarīt gan veselīgāku, gan arī efektīvāku. Meklējot paņēmienus, kā nodrošināt ātru un vienkāršu padzeršanos arī kustības laikā, Kambukka ir radījis ilgtspējīgās plastmasas ūdens pudeles ar vāciņu 3 vienā. 

Šis inovatīvais paņēmiens nodrošina ērtu pudeles lietošanu. Tā funkcija ir poga, kurai ir 3 līmeņi – atvērt katru reizi, kad tiek malkots dzēriens, atstāt atvērtu un aizslēgt. Pirmā funkcija ir paredzēta mirkļiem, kad dzēriens tiek malkots regulāri, lai ar katru pogas nospiešanas reizi vāciņš atvērtos un pēc padzeršanās automātiski aizvērtos.

Ūdens pudeļu vāciņi ir piemēroti arī termopudelēm, tāpēc pēc patikas iespējams tos mainīt un kombinēt.

Unikāls un tropisks dizains

Lai arī zīmola plastmasas pudeles ir mūsdienīgas, elegantas un mierīgākos toņos, tērauda pudeles pārsteidz ar košo un rotaļīgo dizainu. Kambukka firmas zīme ir tropiskās tērauda ūdens pudeles un termokrūzes zaļos lapu un rozā ziedu toņos, piemēram, Kambukka Etna Trumpet Flower. Tās ir ļoti estētiskas, acīm patīkamas un noteikti pamanāmas starp citiem pudeļu zīmoliem. 

Plašs piedāvājuma klāsts

Kambukka zīmola piedāvājums ir daudzveidīgs – piemērots gan ikdienai, gan arī īpašiem notikumiem un atpūtai dabā.

Ūdens pudeles ikdienai

kambukka ūdens pudeles

Kambukka zīmols rada 3 veidu ūdens pudeles ikdienai – Elton un Lagoon ir no ilgtspējīgas plastmasas, bet Reno ir jautru dizainu ūdens pudeles no nerūsējoša tērauda.

Ilgtspējīgās plastmasas ūdens pudeles

Plastmasas pudeles ir ražotas no tritāna plastmasas paveida, kas ir viens no labākajiem šobrīd plaši izmantotajiem plastmasas veidiem ūdens pudelēm. Tas nesatur BPA un nepievieno ūdenim specifisku aromātu un garšu. Tās vieglā materiāla dēļ ir lielisks sabiedrotais ikdienas gaitās, jo nesagādā lielu smagumu.

Ērti padzeršanās un kopšanas risinājumi

Iebūvētais salmiņš ļaus ērti un ātri padzerties. Jaunā pogas trīsdaļīgā tehnoloģija ļauj izvēlēties ūdens dzeršanas veidu – atvērts nospiežot pogu, atvērts vai aizvērts visu laiku. Pudeles ir krāsainas, taču vienlīdz elegantas un mūsdienīgas. Ērti izjaucamas un kopjamas.

Nerūsējošā tērauda ūdens pudeles

Šīs ūdens pudeles ir aprīkotas ar skaistu un trendīgu dizainu, kas ir ne mazāk svarīgi. Lai ikdienā gribētos savu ūdens pudeli visur ņemt līdzi, tai pašam ir jāpatīk. Kambukka tērauda pudeles ir arī ar nelielu termonoturību – dzērienu aukstums saglabāsies līdz 9 stundām un karstums līz 5 stundām. Tās ir piemērotas nelieliem izbraucieniem un aukstām vakara pastaigām.

Termopudeles un termokrūzes

kambukka ūdens pudeles

Kambukka ir izveidojis 3 dažādus ceļojumu sabiedrotos – Etna, Olympus un Tea mesh. 

Etna termokrūzes

Tās radītas no nerūsējoša tērauda un spēj saglabāt vēsu dzēriena temperatūru līz 11 stundām un karstu līdz 5 stundām. Šīs krūzes ir mazas un kompaktas, taču izmēru izvēles iespējas ir dažādas – no 300ml līdz 500ml, kur attiecīgi karstuma uzglabāšanas ilgums paaugstinās uz 9 stundām un aukstuma uz 18 stundām. Etna krūzes ir pieejamas gan vienkāršos dizainos, gan arī košos un rotaļīgos. Drošākā variantā iespējams izvēlēties Kambukka Etna termokrūzi ar silikona apdari papildus aizsardzībai pret triecieniem.

Olympus termokrūzes

Kambukkas Olympus sērija sastāv no modernām un mūsdienīgām termokrūzēm izmēros no 300ml – 500ml. Tās uzglabā karstu dzēriena temperatūru līdz 10h un vēsu līdz 20h. Konkrētā Kambukka Olympus termokrūze ir iemantojusi atpazīstamību klientu vidū savas kvalitātes un uzticamības dēļ.

Tea mesh – tējas krūzes

Zīmols ir parūpējies arī par tējas entuziastiem, kas lieto beramās tējas. Šī tējas krūze ir aprīkota ar īpašu filtru, kas uzkrāj beramās tējas biezumus. Kakliņš ir plats un filtrs viegli tīrāms. Standarti un tilpumi ir tādi paši kā Olympus termopudelēm. 

Ūdens pudeles bērniem un ēdiena trauciņi

kambukka ūdens pudeles

Zīmols rada arī īpašas kolekcijas bērniem un pusaudžiem, izmantojot ilgtspējīgo plastmasu. Šis materiāls ir īpaši ērts, lai uz tā spētu uzdrukāt košus un krāsainus zīmējumus ar bērnu iemīļotākajiem varoņiem. Pusaudžiem pieejamas arī vienkāršākas ūdens pudeles. Katrā no tām ierīkots salmiņš, lai aicinātu bērnus un pusaudžus biežāk padzerties. No salmiņa tomēr viss garšo labāk.

Kambukka piedāvājumā ir arī skaisti un ērti lietojami trauciņi ēdiena līdzņemšanas. Tajos iestrādātā poga ļauj izlaist ārā tvaiku. Ēdiens tiek saglabāts svaigs un silts 6 stundas. 

Ar plašāku Kambukka piedāvājumu aicinām iepazīties ŪDENS PUDELE veikala sadaļā Kambukka ūdens pudeles.