VEIKALĀ REDZAMIE KRĀJUMI IR UZ VIETAS

LAIKS PADZERTIES!

LaiksPadzerties

Lai cilvēks būtu vesels, justos labi un būtu dzīvespriecīgs, tam dienā ir jāizdzer aptuveni 2 litri ūdens. Lielākā daļa cilvēku ūdeni lieto par maz. Tāpēc mēs, UDENSPUDELE.LV komanda, dažādos veidos vēlamies cilvēkiem atgādināt, ka ir pienācis LAIKS PADZERTIES! Šī būtībā ir pārtapusi par informatīvu kampaņu, kurā esam iesaistījuši mūsu sadarbības partnerus un sabiedrību kopumā.

Tas nav tikai par ūdens pudelēm, jo ūdeni var padzerties arī krāna ūdeni ielejot glāzē. Galvenais mērķis ir veidot veselāku un dzīvespriecīgāku sabiedrību. Protams, ērta un skaista ūdens pudele, kas vienmēr pie rokas, veicinās biežāku ūdens padzeršanos.

Kampaņas LAIKS PADZERTIES aktivitātes:

  • Esam izveidojuši uzlīmes ar atgādinājumu LAIKS PADZERTIES.
  • Savā blogā ar #LaiksPadzerties veidojam izglītojošus rakstus par ūdeni un tā lietošanu.
  • Dažādos interneta portālos un blogos publicējam rakstus par ar atgādinājumu padzerties.
  • Ar balvām atbalstām #LaiksPadzerties konkursu Instagram.
Laiks padzerties flaieris

Cilvēka dabiskā vēlme padzerties ir slāpes, kas rodas, kad cilvēka organisms jau sauc palīgā, jo pietrūkst ūdens. Tāpēc, rūpējoties par savu ķermeni un savu labsajūtu, būtu labi regulāri padzerties, lai slāpes nemaz nerastos. Kampaņa ir vērsta uz to, lai dažādos veidos cilvēkam atgādinātu, ka ir jāpadzeras ūdens. Vairāk par ūdens nozīmi cilvēka organismā rakstā Cik ūdens ir jāizdzer dienā.

UDENSPUDLE.LV rūpējas par to, lai cilvēkiem palīdzētu atrast ērtas, skaistas, praktiskas, lielas un mazas ūdens pudeles, kuras ikdienā nēsāt līdzi. Ienāc ūdens pudeļu veikala sadaļā un atrodi savai gaumei un ikdienas dzīves ritmam piemērotāko ūdens pudeli. Piedalies konkursā un laimē ūdens pudeli sev, draugam, bērnam vai kādam citam, kam novēli nekad nebūt izslāpušam.

Kur dabūt LAIKS PADZERTIES uzlīmi

Iepērkoties UDENSPUDELE.LV veikalā mēs katram pirkumam pievienojam vairākas uzlīmes. Bet pastāv arī citi veidi, kur iegūt LAIKS PADZERTIES uzlīmes.

Uzlīmes varat iegūt pie mūsu draugiem:

  • Vingro Sev veselības un fitnesa studijā. Jautāt administratorei. Adrese: Ganību dambis 7 k-2, Rīga.
  • WILD WAKE veikparkā pie Selēku ezera. Adrese: “Meža Selēkas”, Ikšķiles novads, Tinūžu pagasts.
  • Nela Gems Swarovski rotu veikalā. Uzlīmīti var pievienot arī pirkumam interneta veikalā nelagems.com. Veikala adrese: Pērses 7, Rīga.
  • VIP Plecs vecāku apmācību telpās, kas atrodas Galleria Riga 5.stāvā, Dzirnavu iela 67, Rīga.

Tuvākajā laikā mēs nodrošināsim iespēju, ka uzlīmes LAIKS PADZERTIES varēs iegūt vēl dažādos veidos un vietās. Tad arī ievietosim interaktīvu karti, lai var atrast sev tuvāko un ērtāko uzlīmes paņemšanas vietu.

Instagram konkurss #LaiksPadzerties

Katru mēnesi kādam, kas sociālajā tīklā Instagram būs publicējis fotogrāfiju, kas veicina ūdens dzeršanu, un attēla aprakstā būs pievienots #LaiksPadzerties, dāvināsim ūdens pudeli.

Tai nav obligāti jābūt fotogrāfijai ar @udenspudele.lv iegādātu ūdens pudeli. Tā var būt glāze veldzējoša ūdens karstā vasaras dienā, rasas piliens rīta agrumā vai strauts, no kura pasmeļat sauju svaiga ūdens. Bet protams, īpaši priecāsimies par attēliem, kuros dalīsieties ar savu iemīļoto ūdens pudeli vai veidiem, kā ar uzlīmi LAIKS PADZERTIES dažādi atgādiniet par to, ka jāpadzeras ūdens.

Ceram, ka šis konkurss iekustinās vēlmi visiem atgādināt, ka ir pienācis LAIKS PADZERTIES! Un konkursa balva kādam būs patīkams pārsteigums. 🙂 Tuvākajos mēnešos balva būs ērtā ikdienas pudele FEST zaļā krāsā.

Seko mums Instagram @udenspudele.lv

Ar foršākājām #LaiksPadzerties bildēm dalāmies arī savā @udenspudele.lv Instagram ziņu un stāstu sadaļā. Liels paldies visiem, kas piedalās šajā kampaņā un aicina savus draugus un Instagram sekotājus ikdienā vairāk lietot ūdeni.