Serviss

Ūdens Pudele interneta veikala un tā atbalstošā bloga mērķis ir nodrošināt vislabāko pieredzi ūdens pudeļu izvēlei.

Katrs klients mums ir svarīgs, tāpēc cenšamies pirkumus pircējam nogādāt pēc iespējas ātrāk. Esam apņēmušies populārākos ūdens pudeļu modeļus vienmēr turēt uz vietas noliktavā. Infromācija par produktu atlikumu noliktavā ir patiesa.

Standartā preces nosūtam pircējam reizi dienā. Ja pirkums tiek veikts dienas pirmajā pusē, ļoti iespējams, tas tiks izsūtīts jau tajā pašā dienā. Ja saņemšana birojā, tad to var saņemt jau tajā pašā dienā.

Vairāk informāciju par atsevišķiem klientu servisa specifisko informāciju skatīt lapās:

Klientu atsauksmes

Mums ir patiess prieks ikdienā no saviem klientiem saņemt pozitīvas atsauksmes. Tā ir motivācija censties, un tas ir patiess gandarījums apkalpot katru klientu vislabākajā piespējamajā veidā.

Ja tev ir bijusi laba pieredze iepērkoties UDENSPUDELE.LV, tad mēs ļoti priecātos, ja tu ar to padalītos. Tas mums palīdzētu iepriecināt vēl vairāk cilvēkus.

Atstāj savu pozitīvo atsauksmi

Vietas, kur katra atsauksme mums ir svarīga:

Informē mūs par savu negatīvo pieredzi

Novērtējam arī kritiku, ja kaut kas nav sanācis kā gribētos. Mēs nemeklējam vainīgos, bet risinām problēmas, lai tās neatkārtotos, vai pēc iespējas cenšamies mazināt negatīvās sekas. Tāpēc arī ļoti novērtēsim, ja par negatīvo pieredzi uzrakstīsi mums uz e-pastu [email protected]