Apmaksa

Samaksa ar bankas pārskaitījumu

Samaksu par iegādāto preci var veikt ar bankas pārskaitījumu. Pirkuma noformēšanas brīdī pasūtījumam tiek piešķirts pasūtījuma numurs, kas tiek parādīts pēc pirkuma noformāšanas, un tiek nosūtīts arī uz pircēja ē-pastu pēc pirkuma noformēšanas. Veicot apmaksu lūdzam norādīt šo pirkuma numuru, lai varam pārliecināties, ka pirkums ir apmaksāts.

Pēc pirkuma noformēšanas 2 stundu laikā uz e-pastu tiks nosūtīts pirkuma rēķins. Rēķins ir derīgs elektroniskā formātā, un arī šādā formātā tas būs derīgs garantijas vai pirkuma atgriešanas pieprasījumam. Pēc Jūsu pieprasījuma varam pasūtījumam pievienot rēķinu drukātā formātā.

Pēc Jūsu pieprasījuma, varam nosūtīt rēķinu arī pirms samaksas veikšanas. Ja jums ir īpašas prasības vai vajadzība attiecībā uz pirkuma apmaksu, lūdzam rakstīt uz [email protected]

Samaksa ar dāvanu karti

Ūdenspudele.lv elektroniskās dāvanu kartes var iegādāties FromMe.lv dāvanu karšu platformā. Saite uz piedāvājumu Ūdens Pudele e-dāvanu karte.

Lai dāvanu karti izmantotu apmaksai par savu pirkumu, lūdzam pirkuma noformēšanas skatā ierakstīt dāvanu kartes deviņu ciparu numuru un 5 ciparu PIN kodu. Pēc pirkuma noformēšanas tiks nosūtīts automātiskais e-pasts. Lūdzam to vēl nesamaksāt, bet pagaidīt, kamēr nosūtīsim rēķinu.

Dāvanu kartes vērtība var būt lielāka vai mazāka par pirkuma summu, tāpēc pastāv šādas iespējas:

  • Ja dāvanu kartes summa ir mazāka par pirkuma summu, summu apmaksai samazināsim par dāvanu kartes vērtību. Tas tiks uzrādīts arī rēķinā. Gaidīsim apmaksu par atlikušo summu.
  • Ja pirkums ir dāvanu kartes vērtībā, tad nosūtīism rēķinu, kurā summa apmaksai būs 0 EUR. Dāvanu karte pilnībā tiks izmantota pirkuma apmaksai.
  • Ja pirkums ir mazāks par dāvanu kartes vērtību, tad no dāvanu kartes izmantosim tikai summu pirkuma apmaksai. Atlikumu varēsiet izmantot nākošā pirkuma pilnīgai vai daļējai apmaksai.