REDZAMIE KRĀJUMI IR UZ VIETAS. BEZMAKSAS PIEGĀDE NO 50 EIRO.

Apmaksa

udenspudele.lv klients, veicot apmaksu

Samaksa ar internetbanku (kevin.)

Samaksu par iegādāto preci var veikt ar kevin. internetbanku maksājumu sistēmu, kurā pieejami tādi maksājumi veidi kā Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Revolut, N26, Visa un Mastercard kredītkarte vai debetkarte.

Kevin ir ērta lietošanā un neradīs liekus apgrūtinājumus, veicot apmaksu. Kevin maksājumu sistēma sniedz drošu tiešsaistes maksājumu platformu un atbilst GDPR, PSD2 un SCA standartiem.

kevin maksājumu sistēmas logo

Samaksa ar bankas pārskaitījumu

Samaksu par iegādāto preci var veikt ar bankas pārskaitījumu. Pirkuma noformēšanas brīdī pasūtījumam tiek piešķirts pasūtījuma numurs, kas tiek parādīts pēc pirkuma noformāšanas, un tiek nosūtīts arī uz pircēja e-pastu pēc pirkuma noformēšanas. Veicot apmaksu lūdzam norādīt šo pirkuma numuru, lai varam pārliecināties, ka pirkums ir apmaksāts.

Pēc pirkuma noformēšanas sagatavosim rēķinu, ko nosūtīsim uz Jūsu uz e-pastu. Rēķins ir derīgs elektroniskā formātā, un arī šādā formātā tas būs derīgs garantijas vai pirkuma atgriešanas pieprasījumam. Pēc Jūsu pieprasījuma varam pasūtījumam pievienot rēķinu drukātā formātā.

Pēc Jūsu pieprasījuma, varam nosūtīt rēķinu arī pirms samaksas veikšanas. Ja jums ir īpašas prasības vai vajadzība attiecībā uz pirkuma apmaksu, lūdzam rakstīt uz [email protected]

Samaksa ar dāvanu karti

Ūdenspudele.lv elektroniskās dāvanu kartes var iegādāties FromMe.lv dāvanu karšu platformā. Saite uz piedāvājumu Ūdens Pudele e-dāvanu karte.

Lai dāvanu karti izmantotu apmaksai par savu pirkumu, noformējot pirkumu, izvēlēties apmaksas veidu Dāvanu karte un aizpildīt prasīto informāciju: dāvanu kartes deviņu ciparu numuru, piecu ciparu PIN kodu un dāvanu kartes vērtību. Mēs dāvanu karti pārbaudīsim un pēc tam nosūtīsim rēķinu, kurā summa apmaksai tiks samazināta par dāvanu kartes vērtību.

Dāvanu kartes vērtība var būt lielāka vai mazāka par pirkuma summu, tāpēc pastāv šādas iespējas:

  • Ja dāvanu kartes summa ir mazāka par pirkuma summu, summu apmaksai samazināsim par dāvanu kartes vērtību. Tas tiks uzrādīts arī rēķinā. Gaidīsim apmaksu par atlikušo summu.
  • Ja pirkums ir dāvanu kartes vērtībā, tad nosūtīism rēķinu, kurā summa apmaksai būs 0 EUR. Dāvanu karte pilnībā tiks izmantota pirkuma apmaksai.
  • Ja pirkums ir mazāks par dāvanu kartes vērtību, tad no dāvanu kartes izmantosim tikai summu pirkuma apmaksai. Atlikumu varēsiet izmantot nākošā pirkuma pilnīgai vai daļējai apmaksai.