REDZAMIE KRĀJUMI IR UZ VIETAS. BEZMAKSAS PIEGĀDE NO 50 EIRO.

Dāvanu karte

Ūdens pudele, termokrūze vai kvalitatīvs termoss ir lieliska dāvana. Tā ir dāvana, kas tiks novērtēta, jo izrāda rūpes par cilvēku. Ūdens pudele palīdzēs cilvēkam būt veselīgam un dzīvespriecīgam, jo tāds tas ir, kad ir padzēries ūdeni. Termokrūzes un termosi to sasildīs brīžos, kad tas visvairāk nepieciešams.

Ja dāvanai ir grūti izvēlēties piemērotāko produktu, kas cilvēkam patiks un būs visvairāk piemērots, tad dāvanu karte UDENSPUDELE.LV varētu būt vispiemērotākā dāvana. Tad cilvēks varēs izvēlēties pudeli atbilstoši savai gaumei un nepieciešamībai. No pieredzes zinām, ka lietas, ko cilvēks pats izvēlas, tiek biežāk izmantotas.

Ņemiet vērā, ka mūsu veikala piedāvājumā nav tikai ūdens pudeles, bet arī termosi, termokrūzes, ūdens filtri, ēdienu termosi un pat kafijas pagatavošanas rīki. Tā kā dāvanu karte dos tiešām plašu piedāvājuma klāstu, kas noderēs ikdienā.

UDENSPUDELE.LV dāvanu karte

Dāvanu karte ūdens pudelei

Dāvanu kartes nodrošina FromMe.lv

UDENSPUDELE.LV dāvanu karti varat iegādāties internetā un saņemt sev ērtā un situācijai atbilstošā veidā. Servisu nodrošina FromMe.lv dāvanas, kas piedāvā dažādus dāvanu kates iegādes veidus:

  • Elektroniska dāvanu karte, ko saņemt vai tās saņēmējam nosūtīt e-pastā.
  • Izdrukātu uz skaista papīra un saņemt FromMe birojā Rīgā – FromMe kontakti.
  • Izdrukāta un iesaiņota aploksnē piegādāt Jūsu izvēlētajā vietā un veidā.

Ja vēlaties dāvanu karti pasniegt īpašā veidā, tad to var iesaiņot kartītē ar šokolādi. Dāvanu kartes noformēšanas procesā varat tai pievienot kādu īpašu sveiciena tekstu. Tas noderēs, lai kopā ar dāvanu īpaši izceltu kādu novēlējumu vai norādītu iecerēto dāvanu kartes izmantošanas veidu, jo UDENSPUDLE.LV piedāvājumā nav tikai ūdens pudeles, bet arī termo krūzes un termosi. Varbūt dāvanas saņēmējs ir izteikts kafijas cienītājs, kas novērtēs iespēju izvēlēties sev tīkamu kafijas termokrūzi.

Vairāk informācija Dāvanu kartes noformējums un Dāvanu kartes piegāde.

Dāvanu kartes dizains

Ūdens pudele ir laba dāvana

Ja vēlaties uzdāvināt tieši ūdens pudeli, tad esam izveidjuši vairākus rakstus, kas sniedz padomus, kādu ūdens pudeli izvēlēties dāvanai.

Starp citu, ūdens pudele var būt arī laba dāvana bērnam – ūdens pudeļu dizaini ir tiešām jauki, un papildus piedāvājam bez maksas ūdens pudelei pievienot uzlīmi ar bērna vārdu, kas padara to par personalizētu dāvanu.