Dāvanu karte

Ūdens pudele, termokrūze vai kvalitatīvs termoss ir lieliska dāvana. Bet ir zināms fakts, ka cilvēkiem patīk lietas, ko tie paši izvēlas. Tāpēc UDENSPUDELE.LV dāvanu karte reizēm varētu būt vēl labāka dāvana.

Mūsu dāvanu karte būs dāvana, kas tiks novērtēta, jo izrāda rūpes par cilvēku. Ūdens pudele palīdzēs cilvēkam būt veselīgam un dzīvespriecīgam, jo tāds tas ir, kad ir padzēries ūdeni. Termokrūzes un termosi to sasildīs brīžos, kad tas visvairāk nepieciešams.

Ņemiet vērā, ka mūsu veikala piedāvājumā nav tikai ūdens pudeles, bet arī termosi, termokrūzes, ūdens filtri, ēdienu termosi un viss, kas nepieciešams labas kafijas pagatavošanai. Tāpēc dāvanu karte dos tiešām plašu piedāvājuma klāstu, kas noderēs ikdienā.

Davanu karte udens pudelei

Dāvanu kartes nodrošina FromMe.lv

UDENSPUDELE.LV dāvanu karti varat iegādāties internetā un saņemt sev ērtā un situācijai atbilstošā veidā. Servisu nodrošina FromMe.lv dāvanas, kas piedāvā dažādus dāvanu kates iegādes veidus:

  • Elektroniska dāvanu karte, ko saņemt vai tās saņēmējam nosūtīt e-pastā.
  • Izdrukātu uz skaista papīra un saņemt FromMe birojā Rīgā – FromMe kontakti.
  • Izdrukāta un iesaiņota aploksnē piegādāt Jūsu izvēlētajā vietā un veidā.

Ja vēlaties dāvanu karti pasniegt īpašā veidā, tad to var iesaiņot kartītē ar šokolādi. Dāvanu kartes noformēšanas procesā varat tai pievienot kādu īpašu sveiciena tekstu. Tas noderēs, lai kopā ar dāvanu īpaši izceltu kādu novēlējumu vai norādītu iecerēto dāvanu kartes izmantošanas veidu, jo UDENSPUDLE.LV piedāvājumā nav tikai ūdens pudeles, bet arī termo krūzes un termosi. Varbūt dāvanas saņēmējs ir izteikts kafijas cienītājs, kas novērtēs iespēju izvēlēties sev tīkamu kafijas termokrūzi.

Vairāk informācijas Dāvanu kartes noformējums un Dāvanu kartes piegāde.

Davanu kartes dizains

Ūdens pudele ir laba dāvana

Ja vēlaties uzdāvināt tieši ūdens pudeli, termokrūzi vai termosu, tad esam izveidojuši vairākus rakstus, kas sniedz padomus, kādu dāvanu labāk izvēlēties. Uz vietas veikalā

Starp citu, ūdens pudele var būt arī laba dāvana bērnam – ūdens pudeļu dizaini ir tiešām jauki, un papildus piedāvājam bez maksas ūdens pudelei pievienot uzlīmi ar bērna vārdu, kas padara to par personalizētu dāvanu.

Ūdens pudeles produkti ir lieliska dāvana tiem, kam patīk pavadīt brīvo laiku dabā. Pirmkārt, jau tāpēc, ka izvēloties aizstāt plastmasas pudeles ar ilgtspējīgām, mēs saudzējam dabu un izvēlamies zaļāku ikdienu. Un otrkārt – labas ūdens pudeles ir lieliski sabiedrotie piknikos, kempingos un pārgājienos.