Gravēšana – pudeļu, krūžu un termosu personalizācija

Gravesanas pakalpojumi

Pie mums UDENSPUDELE.LV veikalā iegādātās ūdens pudeles, termokrūzes un termosus piedāvājam personalizēt ar īpašu gravējumu. 

Mūsu mērķis ir piedāvāt klientiem kvalitatīvus produktus, kas palīdzēs izdzert nepieciešamo ūdens apjomu ikdienā. Ūdens pudele vai termokrūze ar gravējumu ir personiska dāvana, kas tiks lietota ikdienā. Tāpat arī savas ūdens pudeles personalizēšana padarīs to īpašu, un rezultātā gribēt izmantot to biežāk.

Ja esi savas īstās pudeles meklējumos, tad iesakām izvēlēties tādu, ko var personalizēt ar gravējumu. Gravēšanai piemērotākās ir metāla pudeles, termokrūzes un termosi. Varam gravēt arī stikla un plastmasas pudeles, bet tad katrs gadījums ir jāizvērtē atsevišķi.

Šajā lapā apkopota informācija šādās sadaļās:

Spied uz saites, un dodies uz tevi interesējošo sadaļu.

Gravēšanas pakalpojumi

Gravēšana ir pieejama mūsu piedāvātajiem metāla produktiem: metāla ūdens pudeles, termokrūzes un termosi. Šiem produktiem varam nodrošināt augstu gravēšanas kvalitāti, kā arī izpildīt pasūtījumu vienas dienas laikā.

Gravēšana ir pieejama individuāliem pasūtījumiem un B2B klientiem. Tāpēc šī personalizācijas metode būs piemērota izvēle gan personīgai lietošanai, gan arī korporatīvām dāvanām.

Uz produktiem varam iegravēt gan cilvēka vārdus vai sveiciena vārdus, gan sarežģītākas dizaina detaļas. Piedāvātais gravējuma lielums būs atkarīgs no produkta lieluma un formas. Vislabākā gravējuma kvalitāte būs produktiem ar līdzenu virsmu (ne konisku vai vertikāli izliektu).

Gravējumam ar vārdu vai sveicienu un īpaša dizaina gravējumam atšķiras pasūtīšanas kārtība un arī cena. Par katru no tiem atsevišķi lasiet sadaļās lapas turpinājumā.

Gravējums ar vārdu vai sveicienu

Populārākais veids produktu personalizēšanai ir iegravēt cilvēka vārdu vai kādu sveiciena tekstu. To var izdarīt pirkuma noformēšanas skatā atzīmējot, ka vēlaties produkta personalizāciju (ilustrācija zemāk).

Teksta gravējuma pasūtīšana interneta veikalā:

 1. Izvēlēties produktu, ko vēlaties personalizēt.
 2. Atzīmēt PERSONALIZĀCIJA / Gravējums.
 3. Ierakstīt nepieciešamo gravējuma tekstu.
 4. Atzīmēt kādu no piedāvātajiem burtu nofromējuma variantiem.
Termokruzes gravesana

Pērkot pudeli vai termokrūzi ar gravējumu, aicinām to uzreiz apmaksāt (neizvēlēties maksājuma veidu “Uz vietas veikalā”), jo gravēšanu veiksim tikai pēc pirkuma apmaksas veikšanas.

Gravēšanai ir piemērota tikai daļa no piedāvātajiem produktiem. Katram konkrētajam produktam veikalā ir atzīmēts, kāds personalizācijas veids ir pieejams. Daļai produktu personalizācija nav pieejama.

Logo vai īpaša dizaina gravēšana

Ja vēlaties produktu gravēt arī īpašu dizainu, tad aicinām vispirms sazināties ar mūsu klientu konsultantu rakstot mums uz [email protected]. Būs nepieciešams precizēt izvēlēto produktu un gravējuma dizainu.

Izvērtējot klienta vēlmes un vajadzības, sagatavosim piedāvājumu un vienosimies par pasūtījuma veikšanas kārtību.

Gravēšanas cenas

Produktu gravēšanas cenas atšķiras no gravējuma veida, gravējamo produktu skaita un gravējuma sarežģītības.

Mūsu piedāvātās gravējuma cenas:

 • Vienkārša vārda iegravēšana vienam metāla produktam maksā 12 EUR (tajā skaitā PVN) pasūtot to interneta veikalā.
 • Īpaši dizaini, piemēram, uzņēmuma logotipi vai grafikas, vienam metāla produktam maksā 20 EUR (tajā skaitā PVN).
 • Stikla, keramikas, plastmasas vai citu materiālu gravēšana tiek izvērtēta atsevišķi.
 • Lielākiem pasūtījumiem mēs piedāvājam individuālas cenas, balstoties uz pasūtīto daudzumu un gravējuma sarežģītību.

Pastāv iespēja gravēt arī stikla pudeles, keramikas krūzes un arī plastmasas pudeles. Bet šo produktu gravēšana ir jāizvērtē individuāli, sazinoties ar UDENSPUDELE.LV klientu servisu kontaktu sadaļā.

Ja izvēlētā ūdens pudele ir izgatavota no plastmasas, mēs piedāvājam arī citas personalizācijas metodes. Tās iespējams aplūkot mūsu lapā Ūdens pudeļu un termokrūžu apdruka.

Gravējuma teksta fonta aizvēle

Standartā piedāvājam 9 dažādus fontu veidus (burtveidolus), ko klients var izvēlēties gravējuma pasūtīšanas brīdī. Pasūtījuma skatā kā paraugu esam ievietojuši vārdu “Lāčukiņš”, kas ietver visai daudz latviešu valodā lieotus specifiskos burtus. Cem katra no piemēriem ir uzrakstīts arī fonta nosaukums.

Lai gūtu labāku priekštatu, kā katrs no piedāvātajiem fontiem izskatās, esam sagatavojuši zemāk redzamo attēlu. Tajā varat aplūkot garāku tekstu ar lieliem un maziem burtiem, kā arī ar citiem mīkstajiem un garaviem burtiem.

gravejuma fonti

Visi šie piedāvātie fonti atbalsta visus latviešu valodas burtus. Piemēri ir attēloti uz tumša fona, jo gravējums parasti ir gaišs uz tumšāka fona. Gravējums pudelei noņem krāsu, un tā vietā vare redzēt pudeles materiāla krāsu, kas parasti ir nerūsējušais tērauds. Tāpēc gravējuma krāsa ir metāliska. Ar laiku gravējums kļūst tumšāks.

Jo tumšāka pudele vai termokrūze, jo gravējums vairāk izcelsies. Uz tumšiem produktiem ļoti gaumīgi izskatās smalki fonti, uz gaišākas krāsas produ

Dizainu veidojam populārajā dizainu veidošanas programmā Canva. Ja nepieciešams garāks teksts, tad klients pats var izmēģināt, kurš no piedāvātajiem burtu stiliem vislabāk piestāvēs izvēlētajam tekstam.

Gravēšana pievieno produktam papildus vērtību

Ūdens pudeles personalizēšana ar gravēšanas palīdzību sniedz tai īpašu pievienoto vērtību. Tas ir veids, kā ne tikai personalizēt, bet arī iepriecināt ar foršu dāvanu draugus un darba kolēģus.

Gravēšanas galvenās priekšrocības:

 • Personalizācija – iespēja iegravēt vārdu, īpašu datumu vai kādu sveiciena tekstu vai teicienu.
 • Izturīgākais apdrukas veids – salīdzinot ar uzlīmēm vai printēšanu, iegravētais teksts ir izturīgs un paliks neskarts arī pēc daudzām mazgāšanas reizēm.
 • Dabai draudzīgs dāvanas risinājums – ar gravējumu personalizēta ūdens pudele vai termoss ir dabai draudzīga un moderna dāvana.
 • Profesionāla pieeja – uzņēmumiem uz ūdens pudelēm un termokrūzēm iegravēti logo vai uzņēmuma nosaukumi. Šādi gravējumi kalpo kā veiksmīgs zīmolvedības līdzeklis, kas atstāj paliekošu iespaidu.

Gravēšana ir efektīvākais ūdens pudeļu personalizācijas veids. Tas uz produkta paliks vienmēr, tas ir piemērots viena produkta personalizācijai, un varam šo pakalpojumu sniegt salīdzinoši ātrā veidā. Standarta gadījumā varam pasūtījumu īstenot stundas laikā, bet apsolīt varam vienas dienas laikā.

gravesanas pakalpojumi

Iemesli iegravēt ūdens pudeli

Izvēlēties iegravēt kādu tekstu uz savas ūdens pudeles var dažādos gadījumos. Tas ir labs veids, kā skaisti papildināt dāvanu vai arī iepriecināt pašam sevi ar nedaudz īpašāku ikdienu. 

Kad izvēlēties iegravētas ūdens pudeles, termokrūzes un termosus:

 • Svētkos kā dāvanu savējiem – personalizēta ūdens pudele var kalpot par noderīgu un modernu dāvanu draugiem un ģimenei dažādos svētkos.
 • Korporatīvajā darbinieku apdāvināšanā – ūdens pudeles vai termokrūzes iegravēšana ir labs veids, kā ar dāvanas palīdzību noreklamēt sava uzņēmuma logo, teicienu vai vērtības.
 • Īpašiem notikumiem – gravēšanu var izmantot kā veidu, kā pieminēt īpašus notikumus, sasniegumus vai pagrieziena punktus.
 • Skaistākai ikdienai – skaisti personalizējot savu ikdienas ūdens pudeli gribēsies to izmantot ar vien vairāk un rezultātā arī biežāk padzerties ūdeni!

Mēs, UDENSPUDELE.LV, esam apņēmušies sniegt augstas kvalitātes personalizētus gravēšanas pakalpojumus, kas atbilst jūsu individuālajām vai uzņēmuma vajadzībām. 

Ar mūsu gravēšanas pakalpojumiem, kas nodrošina funkcionalitāti un personalizāciju, varam  ūdens pudeles, termokrūzes un termosus padarīt vēl īpašākus.