Korporatīvās dāvanas

Korporatīvās dāvanas

Ūdens pudeles, termokrūzes un arī termosi ir lieliska korporatīvā dāvana. Tās ir lietas, ko cilvēki izmantos ikdienā. Ja personalizēsiet ar gaumīgu apdruku, tad tā būs dāvana, kas regulāri atgādinās par dāvinātāju un vairos jūsu uzņēmuma atpazīstamību vai uzlabos klientu lojalitāti. Ja dāvana tiks papildināta ar kādiem gardumiem, tad tā tiks saņemta ar vēl lielāku prieku un pateicības vēlējumiem.

Atšķirībā no dažādu citu reklāmpreču piedāvātājiem, mēs piedāvājam tiešām kvalitatīvus un populāru zīmolu produktus. Varam tos personalizēt ar apdrukas vai gravējumu. Būtiska atšķirība ir tajā, ka kvalitatīvu zīmolu produkti tiks tiešām izmantoti gadiem ilgi, nevis nolikti plauktā pie vidējas kvalitātes reklāmprecēm.

Šajā lapā ir šādas sadaļas:

  1. Ūdens pudele – dāvana ar rūpēm par veselību un dabu
  2. Termokrūze – mūsdienīga un aktuāla dāvana
  3. Pakalpojumi korporatīvajiem klientiem

Ūdens pudele – dāvana ar rūpēm par veselību un dabu

Ūdens pudele ir aktuāla dāvana, kas izrāda rūpes par cilvēku veselību. Ikdienā cilvēki pārāk maz uzņem ūdeni, tāpēc tas ir aicinājums vairāk lietot ūdeni.

Padzēries cilvēks ir laimīgs cilvēks.

#LaiksPadzerties

Dāvinot ūdens pudeli vienlaikus arī aicināsiet aizdomāties par to, ka ar daudzreiz lietojamo ūdens pudeli mēs saudzējam dabu. Tā novērš nepieciešamību iegādāties vienreiz lietojamās ūdens pudeles, tādā veidā neveidojas PET pudeļu atkritumi. Par šo tēmu vairāk mūsu bloga sadaļā #SavaPudele.

Mūsu ūdens pudeļu piedāvājumu skatīt veikala sadaļā Ūdens pudeles. Personalizācijai labāk ir piemērotas metāla ūdens pudeles, uz kurām var veikt gravējumu. Apdrukai ar daudzkrāsainu logotipu ir ierobežots sortiments. Jebkurā gadījumā, labāk ir sazināties ar mūsu klientu servisu, rakstot uz [email protected].

Termokrūze – mūsdienīga un aktuāla dāvana

Laba un ērta termokrūze tiks novērtēta un ikdienā izmantota ikviena kaislīga kafijas vai tējas baudītajā dzīvē. Un šādu cilvēku ir daudz. Mūsu piedāvājumā ir labākās termokrūzes gan lietošanas ērtuma ziņā, gan termoizturības ziņā. Piedāvājam arī lieliskas termokrūzes bez zīmola, kas ir īpaši labi piemērotas personalizācijai – apdrukai ar Jūsu zīmola logo.

Termokrūze būs īpaši piemērota kā dāvana Ziemassvētkos. Tas ir laiks, kad kvalitatīvas termokrūzes tiks īpaši novērtētas. UDENSPUDELE.LV termokrūžu piedāvājumu skatīt lapā Termokrūzes. Dāvanas saņēmēji īpaši novērtēs labāko termokrūžu zīmolus, kuru krūzes varam iegravēt ar jūsu uzņēmuma logo, un pat ar individuāliem vārdiem.

Labāko zīmolu termokrūzes personalizācijai ar logo:

termokruzes apdruka

Uz Ziemassvētkiem īpaši aktuālas varētu būt dāvanas Termopudeles un Termosi. Piedāvājumā ir arī labāko zīmolu termosi, kuriem arī piedāvājam personalizācijas iespēju.

Pakalpojumi korporatīvajiem klientiem

Klientiem piedāvājam dāvanas personalizēt un pasniegt kādā īpašā veidā.

Pudeļu un termokrūžu apdruka

Piedāvājam pudeles, termokrūzes vai citu mūsu produkciju personalizēt ar Jūsu zīmola logo, darbinieku vārdiem vai sveiciena tekstu.

Lielāko daļu no UDENSPUDELE.LV veikala klāsta var personalizēt ar apdruku vai gravēšanu. Personalizēt varam ne tikai ūdens pudeles un termokrūzes, bet arī termosus un keramikas krūzes. Vairāk par šo pakalpojumu lasīt sadaļā Pudeļu un termokrūžu apdruka.

Gravēšanas pakalpojumi

Tāpat kā ar apdruku, piedāvājam pudeles, termokrūzes vai citu mūsu produkciju personalizēt ar Jūsu zīmola logo, darbinieku vārdiem vai sveiciena tekstu gravējuma formātā.

Gravēšana ir pieejama mūsu piedāvātajiem metāla produktiem – metāla ūdens pudeles, termokrūzes un termosi. Šiem produktiem varam nodrošināt augstu gravēšanas kvalitāti, kā arī izpildīt pasūtījumu vienas dienas laikā.

Dāvanu saiņošana

Lai ūdens pudeli vai termokrūzi pasniegtu kā skaistu dāvanu, piedāvājam to iesaiņot kastē. Atsevišķi vienojoties varam pirkumu noformēt ar dažādām dekorācijām vai iesaiņot kopā ar gardumiem.

Piemērota kaste

Standarta piedāvājumā piedāvājam kopā ar pudeli kā aksesuāru iegādāties kādu no mūsu ikdienas sortimentā esošajām kastēm. Pirkums tiks iesaiņots gaumīgā zīdpapīrā un ieguldīts kastē.

Šis ir ikdienas piedāvājums, tāpēc varam to nodrošināt dienas laikā, ja uz vietas mums ir pieejams nepieciešamais kastu skaits. Aktuālais atlikums ir redzams pie katra no produktiem.

Šim noformējuma veidam priekšrocība ir tā, ka paši varat pievienot kādu papildus dāvaniņu, jo kaste būs atverama. Varēsiet pēc savām vēlmēm to sapakot, pievienot apsveikumu vai apsiet ar kādu banti.

dāvanu iesaiņojums
Klasisks dāvanu iesaiņojums

Jūsu pasūtījumu varam arī iesaiņot ar dāvanu iesaiņojumu materiāliem. Par šādu pasūtījumu ir nepieciešams vienoties individuāli.

Ziemassvētku periodā mums uz vietas ir pieejami vairāk materiāli. Varam piedāvāt dažāda izmēra kastes, krītpapīru un bantes. To visu varam arī iesaiņot un piegādāt jums uz jūsu uzņēmumu Rīgas ietvaros. Šādas nepieciešamības gadījumā ir jāsazinās un par piegādes termiņiem jāvienojas atsevišķi.

Dāvanu komplekti ar gardumiem

Ja vēlaties īpaši labu dāvanu, tad tas būs dāvanu komplekts, kur ūdens pudeli vai termokrūzi sakomplektēsim kopā ar kādiem gardumiem. Tā ir dāvana, kas ar gardumu iepriecinās dāvanas pasniegšanas brīdī, bet ar noderīgo ūdens pudeli vai termokrūzi turpinās iepriecināt vēl ilgi.

Gardumu nodrošināšanā sadarbojamies ar Skrīveru Saldumi un Rāmkalni, Lāči, Es mīlu kafiju. Arī par šiem pasūtījumiem ir nepieciešams sazināties individuāli.
Un pat ja nav ideju par piemērotu dāvanu un tās noformējumu, mēs jums piedāvājam aplūkot un iegādāties jau gatavus dāvanu komplektus, kas papildināti ar kafiju, tēju un dažādiem gardumiem.

Esam atvērti arī dažādām idejām izveidot kādu komplektu no jūsu izvēlētas pudeles, gardumiem un noformējuma. Par šādu specifisku komplektu izveidi, lūgums, sazināties ar mums pa e-pastu: [email protected] vai pa tālruni 27017119.

dāvanu komplekti
Īpašas svētku uzlīmes

Lai padarītu svētku dāvanu īpašu, reizēm labs variants varētu būt ūdens pudele ar īpašu svētku uzlīmi. Ir novērots, ka cilvēki ikdienā visai maz lieto produktus ar uzkrītošu zīmola apdruku.

Tāpēc no pieredzes varam ieteikt ūdens pudeli vai termokrūzi apdrukāt ar minimālu un gaumīgu zīmola logotipu, un uzlīmēt svētku noskaņai atbilstošu uzlīmi. Tas ir lielisks veids, kā ar uzlīmi nodot īpašo vēstījumu, un vienlaikus uz vērtīgā produkta atgādināt par dāvinātāju.

UDENSPUDELE.LV dāvanu karte

Mūsu piedāvājumā ir lieliski un universāli produkti, kas varētu patikt daudziem. Bet mums ir arī pārliecība, ka savu īsto ūdens pudeli vai termokrūzi katrs izvēlas pats. Tikai sevis paša izvēlēto produktu cilvēks vēl ilgi lietos ikdienā.

Mūsu dāvanu karte ir pieejama FromMe.lv. Arī to var komplektēt ar gardumiem, uzlīmēm, kastē vai skaistā aploksnē. Tās vērtība var būt sākot no 20 EUR līdz pat 100 EUR, kas būtu piemērota summa, lai iegādāos ūdens pudeles visai ģimenei.