VEIKALĀ REDZAMIE KRĀJUMI IR UZ VIETAS

Piegāde

Saņemt birojā

Iegādāto ūdens pudeli vai termokrūzi varat saņemt pavisam drīz pēc tās iegādes mūsu birojā, kas atrodas Rīgā Berga Bazārā, Elizabetes ielā 85A/2. Uz vietas birojā esam darba dienās no 9:00 līdz 18:00. Pirms ierašanās lūgums uzzvanīt, lai pārliecinātos, ka pasūtījums sagatavots nodošanai. Parasti pasūtījums tiek sagatavots pavisam drīz pēc pirkuma apmaksas.

Ja vēlaties, lai ūdens pudeli iesaiņojam kastē, lūdzam par to informēt komentāros pirkuma noformēšanas procesā vai piezvanot 27017119. Pagaidām šis ir bezmaksas pakalpojums.

OMNIVA pakomātu tīkls

Drošs bezkontakta pirkumu piegādes veids ir izmantojot Omniva pakomātu tīklu. Pirkumu iesaiņosim drošā kastē un pievienosim arī #LaiksPadzerties uzlīmi, kas atgādinās regulāri padzerties.

Pakomāti atrodas visās Latvijas pilsētās ērti pieejamās vietās. Lai noskaidrotu pasūtījuma statusu, pirkuma piegādes kodu ierakstiet Omniva mājas lapas pasūtījuma izsekošanas lapā. Pirkuma piegādes kods tiek nosūtīts Jums pirkuma rēķinā.


Pasūtījumu sagatavošanas un izsūtīšanas termiņš

Ūdens pudeles, kas ir noliktavā, parasti tiek izsūtītas 4h laikā no samaksas par pirkumu saņemšanas. Omnivas piegāde parasti aizņem 1-2 darba dienas. Ziemassvētku laikā pasūtījuma piegāde var notikt līdz pat 5 dienām.

Produkti, kas nav noliktavā

Ja jūs vēlaties iegādāties ūdens pudeli, kas ir piedāvājuma katalogā, bet nav nolitavā, tad lūdzu rakstiet mums uz [email protected] Šos produktus varam piegādāt jums 5-8 darba dienu laikā. Tas ir aptuvens laiks, kādā produktus piegādā citi interneta veikali.

Dēļ COVID-19 ierobežošanas pasākumiem atsevišķu produktu piegādes termiņi var būt garāki. Ceram uz jūsu sapratni.