Piegāde

udenspudele address

Saņemt birojā

Iegādāto ūdens pudeli vai termokrūzi varat saņemt pavisam drīz pēc tās iegādes mūsu birojā, kas atrodas Rīgā, Brīvības ielā 170. Uz vietas birojā esam darba dienās no 9:00 līdz 18:00. Kad Jūsu pasūtījums būs gatavs saņemšanai mēs nosūtīsim SMS īsziņu. Parasti pasūtījums tiek sagatavots pavisam drīz pēc pirkuma apmaksas.

Ja vēlaties, lai ūdens pudeli iesaiņojam kastē, lūdzam par to informēt komentāros pirkuma noformēšanas procesā vai piezvanot 27017119. Pagaidām šis ir bezmaksas pakalpojums.

OMNIVA pakomātu tīkls

Drošs bezkontakta pirkumu piegādes veids ir izmantojot Omniva pakomātu tīklu. Omniva piegādes cena ir 3 EUR. Pirkumu iesaiņosim drošā kastē un pievienosim #LaiksPadzerties uzlīmi, kas atgādinās regulāri padzerties.

Pakomāti atrodas visās Latvijas pilsētās ērti pieejamās vietās. Lai noskaidrotu pasūtījuma statusu, pirkuma piegādes kodu ierakstiet Omniva mājas lapas pasūtījuma izsekošanas lapā. Pirkuma piegādes kods tiek nosūtīts Jums pirkuma rēķinā.

DPD pakomātu tīkls

Drošs bezkontakta pirkumu piegādes veids ir izmantojot DPD pakomātu tīklu. DPD piegādes cena ir 3 EUR. Pirkumu iesaiņosim drošā kastē un pievienosim #LaiksPadzerties uzlīmi, kas atgādinās regulāri padzerties.

Pakomāti atrodas visās Latvijas pilsētās ērti pieejamās vietās. Lai noskaidrotu pasūtījuma statusu, pirkuma piegādes kodu ierakstiet DPD mājas lapas pasūtījuma izsekošanas lapā. Pirkuma piegādes kods tiek nosūtīts Jums pirkuma rēķinā.

Bezmaksas piegāde no 50 EUR

Visiem pasūtījumiem, kuru grozā esošo preču summa pārsniedz 50 eiro, tiek piešķirta bezmaksas piegāde.


Pasūtījumu sagatavošanas un izsūtīšanas termiņš

Ūdens pudeles, kas ir noliktavā, parasti tiek izsūtītas 4h laikā no samaksas par pirkumu saņemšanas. Omnivas un DPD piegāde parasti aizņem 1-2 darba dienas. Ziemassvētku laikā, lielā noslogojuma dēļ, pasūtījuma piegāde var notikt līdz pat 5 dienām.

Produkti, kas nav noliktavā

Ja jūs vēlaties iegādāties ūdens pudeli, kas ir piedāvājuma katalogā, bet nav noliktavā, tad lūdzu rakstiet mums uz [email protected]. Šos produktus varam piegādāt jums 5-8 darba dienu laikā. Tas ir aptuvens laiks, kādā produktus piegādā citi interneta veikali.