Uzlīmes ar vārdu

Bērna vārds uz pudeles

Daudzviet bērnudārzos un arī skolās ir obligāta prasība, lai bērnam būtu pašam sava ūdens pudele, un uz tās būtu uzrakstīts vārds. Prasību par savu pudeli atbalstām par visiem 100%, jo bērniem ir ļoti svarīgi ikdienā dzert ūdeni pietiekošā daudzumā, lai tie veiksmīgi attīstītos. Pašam sava pudele veicina biežāku ūdens lietošanu, un tas arī ir higēniski.

Piedāvājam ūdens pudeles bērniem sākot no 1. gada vecuma, kad būs piemērotas pudeles ar salmiņu, līdz pat visai klasiskām ūdens pudelēm vidējā un mazā izmērā, kas būs piemērotas sākuma klašu skolniekiem.

Prasība personalizēt pudeli ar bērna vārdu arī ir visai loģiska, jo palīdz bērnudārza vai sākumskolas personālam zināt, kuram ir kura pudele. Tas arī nodrošina to, ka bērnu starpā neveidosies domstarpības par pudeles saimnieku. Īpaši gadījumos, ja bērniem ir vienādas ūdens pudeles.

Bērna vārda uzrakstīšana uz pudeles, dod bērnam lielāku emocionālo piesaisti pudelei – tā kļūs par unikālu pudeli, uz kuras ir uzrakstīts bērna vārds. Tas ir svarīgi, lai ūdens pudele ikdienā būtu bērna tuvumā, tiktu regulāri lietota un netiktu nozaudēta. Pēdējais ir īpaši aktuāli sākumskolas zēniem. 🙂

Bērna vārds uz pudeles

Iegādājoties ūdens pudeli veikalā UDENSPUDELE.LV, piedāvājam uz pudeles uzdrukāt bērna vārdu. Tehniski tā būs izturīga, ūdens izturīga uzlīme, ko uzlīmēsim uz norādītās pudeles.

Šobrīd peejamas šāda veida uzlīmes:

  • Balti burti uz caurspīdīga fona;
  • Balti burti uz melna fona;
  • Balti burti uz rozā fona;
  • Melni burti uz zila fona;
  • Melni burti uz tirkīza krāsas fona;
  • Melni burti uz zelta krāsas fona.

Dažus piemērus varat aplūkot sākuma attēlā. Drīzumā mums būs vēl citi uzlīmju varianti.

Uzlīmes tiek drukātas uz specializētā uzlīmju printera Brother P-Touch Cube.

Kā pasūtīt uzlīmi

Pirkuma noformēšanas lapā komentāra laukā pieminiet, ka vēlaties pudelei uzlīmi. Norādiet, kuru no aprakstā pieminētajiem uzlīmju veidiem (krāsu kombinācijām) vēlaties, un kas uz tās būtu jāraksta.

Pastāv iespēja pie vārdiņa uzdrukāt arī kādu smaidiņu, zvēriņu vai puķīti. Tas varētu būt aktuālāk bērnudārza bērniem, kam īpaši patīk dinozauri, kaķi utt. Ja jums ir kāda īpaša vēlme, tad lūdzu to arī pieminiet komentārā, un tad jau mēs lūkosim, ko piemeklēt.

Bet vispirms jāsāk ar ūdens pudeles izvēli.

Ūdens pudeles
Pudeles bērniem

Ieteikumi, kādu pudeli izvēlēties

Mūsu blogā esam izveidojuši vairākus rakstus, kas palīdzēs izvēlēties pudeli savam bērnam vai kādam, kam vēlaties to uzdāvināt.