Aladdin Active Hydration zaļa 800ml

18.42

Izpārdots

Aladdin Active Hydration zaļa 800ml

(3 klientu atsauksmes)

18.42

Ietilpīga sporta pudele, kuru var ērti atvērt un aizvērt ar vienu roku. Klik korķis ļauj ērti atvērt pudeli piespiežot pogu.

Šī būs piemērota ūdens pudele, ko ņemt līdzi somā uz treniņiem vai pārgājienos. Pudele ir izgatavota no izturīgas BPA nesaturošas plastmasas, kas padara to vieglu un izturīgu.

Uz pudeles ir tilpuma rādījumi, kas ļauj sekot līdzi izdzertajam ūdens daudzumam. Papildus tam, ar pudeles roktura gredzenu var atzīmēt cik reizes pudele ir uzpildīta. Noderīga lieta pārgājieniem vai sekojot līdzi tam, cik daudz ūdeni patērē ikdienā. Šis palīdzēs ikdienā uzņemt pietiekami daudz ūdens.

 

Izpārdots

SKU: SR4-2702671004 Kategorijas: Birkas:

Apraksts

Universāla un ietilpīga ūdens pudele aktīvam cilvēkam. Pudele ir viegla, droša pret noplūdēm un ražota no izturīga plastmasas. Piemērota, lai pārnēsātu somā dodoties uz treniņu, pārgājienā vai dodoties uz darbu.

Pudelei ir divas atveres. Lai uzpildītu pudeli, ir skrūvējams vāciņš, bet ūdens dzeršanai ir atvere pudeles augšā, ko atvērt nospiežot pogu (klik mehānisms). Līdz ar to, pudeli ir ērti padzerties ar vienu roku. Abas atveres ir aprīkotas ar silikona blīvēm, tāpēc drošas pret dzēriena noplūdi.

Pudele ir aprīkota ar rokturi, kas noder gan pudeles pārnēsāšanai, gan piestiprināšanai pie somas.

Ar pudeles roktura gredzenu var atzīmēt, cik reizes dienā ūdens pudele ir uzpildīta. Ērta lieta, kas palīdz sekot līdz, cik ūdens dienā ir patērēts. Vairāk par zīmola stāstu, pudelēm un citiem populārākajiem produktiem Aladdin – kvalitāte un inovācijas.

Uz pudeles sienas ir tilpuma atzīmes, kas palīdz noteikt, cik ūdens jau ir izdzerts.

 

 

Materiāls

Pudele ražota no netoksiskas plastmasas, kas nesatur BPA. Abas pudeles atveres ir aprīkotas ar silikona blīvēm.

Lietošana

Pirms lietošanas izmazgāt. Piemērota lietošanai trauku mazgājamā mašīnā. Neuzpildīt gāzētus dzērienus.

Papildu informācija

Svars 0.200 kg
Dimensijas 7.5 × 7.5 × 27 cm
Izmērs

Pielietojums

, ,

Krāsa

Zaļa

Materiāls

Tilpums

800 ml

Zīmols

Atvēršana

Īpašības

3 atsauksmes par Aladdin Active Hydration zaļa 800ml

  Kristne
  4 februāra, 2023
  Šī ir fantastiska ūdens pudele, kvalitatīva, skaista un svarīgākais, viegli kopjama. Visas blīvītes viegli var izņemt, nodrošinot to, ka patiešām var ...Vairāk
  Šī ir fantastiska ūdens pudele, kvalitatīva, skaista un svarīgākais, viegli kopjama. Visas blīvītes viegli var izņemt, nodrošinot to, ka patiešām var perfekti izmazgāt pudeli. No sākuma iegādājos vienu sev un tad arī vīram, lai beidzot dzeramais ūdens būtu "pa rokai", un tiktu izdzerta vismaz dienas deva. Šis mazais dzīves triks tiešām strādā. Liels paldies arī par perfekto un super ātro servisu, pasūtījums atnāca ļoti ātri.
  Noderīgi?
  0 0
  Dāvis
  1 decembra, 2021
  Mazdēlam patīk!
  Noderīgi?
  0 0
  Aija
  4 jūlija, 2021
  Mazdēlam patīk!
  Noderīgi?
  0 0
Pievienot atsauksmi
Ievieto atsauksmi, lai saņemtu atlaižu kuponu

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *