Cheeki tērauda termopudele melna 1L

33.00

Cheeki tērauda termopudele melna 1L

33.00

Kvalitatīva lielas ietilpības ūdens pudele. Tās izmērs piemērots lietošanai mājas apstākļos, pārgājienos vai kopīgos ģimenes izbraucienos.

Pateicoties dubultajām sieniņām, jūsu dzēriens saglabāsies silts līdz 24 stundām, bet auksts līdz 36 stundām, tāpēc pudele būs noderīga dažādos laika apstākļos un situācijās.

Augstas kvalitātes produkts – Cheeki pudelēm ir mūža garantija.

Noliktavā 2 prece/-es

SKU: ECO-9342192004680 ,

Apraksts

Ērta liela izmēra pudele, kas gatavota no Premium klases nerūsējoša tērauda. Dubultās sieniņas. Pudeles materiāli nesatur BPA, toksīnus un ftalātus.

Pudelei ir hermētiskais vāciņš ar speciālu termoefektu. Tam ir ierīkota speciāla sistēma, kas nodrošina vienkāršu vāciņa atvēršanu un ciešu noslēgšanu. Silikona blīve pasargās jūsu dzērienu no kontakta ar plastmasu.Vāciņam ir rokturis ērtākai pārnēsāšanai.

Pudelei ir dubultās sieniņas, kas nodrošina labu temperatūras noturību. Dzēriens saglabājas silts līdz 24 stundām, bet auksts līdz pat 36 stundām. Siltajā sezonā variet uzpildīt pudeli ar atvēsinošu dzērienu, bet, dodoties ārā ziemā, paņemt līdzi sildošu dzērienu.

Materiāls

Premium klases nerūsējošais tērauds, kas nesatur BPA.

Nerūsējošais tērauds – tērauda paveids, kura galvenā sastāvdaļa ir dzelzs. Tas ir viegls, ļoti izturīgs materiāls, kas ir piemērots biežai mazgāšanai.

Vāciņš ir aprīkots ar speciālu silikona gredzenu, lai ūdens nenonāktu kontaktā ar plastmasu.

Lietošana

Pirms lietošanas izmazgāt. Pudeli nav ieteicams mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.

Papildu informācija

Atvēršana

Īpašības

,

Izmērs

Pielietojums

, ,

Krāsa

Melna

Materiāls

Tilpums

1000 ml

Zīmols