Ēdienu termoss Esbit Sculptor pelēks 1L

42.15

Ēdienu termoss Esbit Sculptor pelēks 1L

42.15

Šis pārtikas termoss būs piemērota dāvana cilvēkiem, kam patīk doties pārgājienos. Ēdiena temperatūru nemainīgu saglabās līdz 24 stundām. Neuzkrītoši pelēkā krāsa gaumīgi iederēsies jebkurā pārgājienā vai ikdienas piedzīvojumā.

Termosam ir poga, kas ļauj izlaist tvaikus un samazināt spiedienu iekšpusē. Noņemams vāciņš, kuru var izmantot kā trauciņu ēšanai.

1000ml ietilpība ļauj paņemt līdzi iemīļotos ēdienus salīdzinoši lielā apjomā un tie saglabās temperatūru līdz pat 24h garumā.

Noliktavā 2 prece/-es

SKU: GAN-4260149873286 Kategorija:

Apraksts

Lai ēdiens ilgāk saglabātu temperatūru, pirms lietošanas ieteicams trauku uzsildīt vai atdzesēt, atkarīgs no tā, kāda veida ēdienu ievietosiet traukā. Plašā atvere noderēs ērtai ēdiena uzpildei, kā arī atvieglos termosa uzkopšanu.

Ēdienu termoss Esbit noderēs ikvienam, kas ikdienas steigā vēlās savu ēdienu ņemt līdzi, saglabājot tā temperatūru visas dienas garumā. Tas būs noderīgs arī cilvēkiem, kuriem patīk doties garākos pārgājienos pie dabas.

Ēdiena temperatūru saglabās karstu līdz aukstu līdz 24 stundām,bet karstu līdz 12 stundām. Ēdienu termosa vāciņs ir ērti izmantojams kā trauciņš ēšanai.

Esbit – termosi ar leģendāru kvalitāti apkopota visa informācija par Esbit zīmolu.

Materiāls

Šis ēdienu termoss ražots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda. Materiāli nesatur BPA.

Lietošana

Pirms lietošanas izmazgāt. Drīkst mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Neievietot mikroviļņu krāsnī.

Papildu informācija

Svars 0.583 kg
Dimensijas 11.2 × 11.2 × 20 cm
Atvērt

Īpašības

,

Kam

, ,

Tilpums

Krāsa

Zīmols

Citi varianti