Pudele CamelBak Peak™ Fitness Black/Silver 700ml

18.50

Izpārdots

Pudele CamelBak Peak™ Fitness Black/Silver 700ml

18.50

Viegla un izturīga plastmasas pudele ar ērtu padzeršanās risinājumu, pašblīvējošs Jet Valve ™ korķītis, kas regulē ūdens plūsmu.

Īpaši izstrādāts dizains, pudele ar trīstūrveida formu, ko ir maksimāli ērti satvert. Bloķēšanas funkcija,lai dzēriens nejauši neizlītu.

Laba caurplūsma, Jet Valve™ korķītis ar vāciņu. Vāciņam ir rokturis, tāpēc pudeli ir komfortabli pārnēsāt. Lieliska ņemšanai līdzi dodoties uz treniņu vai citās sportiskās aktivitātēs.

Izpārdots

SKU: VAN-1879001075 Kategorija:

Apraksts

Viegla un izturīga plastmasas pudele aktīvam,sportiskam vīrietim.

Pašblīvējošs Jet Valve ™ korķītis, kas regulē ūdens plūsmu, augsta caurplūsma. Padzeršanās – saspiežot pudeli. Vāciņš ir izjaucams vieglākai tīrīšanai. Leak-Proof: bloķēšanas režīms pasargā pret dzēriena noplūdēm.Truetaste TM polipropilēns ar HydroguardTM nodrošina, ka dzērienam nebūs nekādas piegaršas no pudelē izmantotajiem materiāliem. Pudele ir aprīkota ar rokturi ērtākai pārnēsāšanai.

Ērti padzerties izmantojot vienu roku. Forma viegli iegulst plaukstā. Droša pret noplūdēm, tāpēc var pārnēsāt somā.

Materiāls

Pudele ražota no augstas kvalitātes plastmasas, kas nesatur BPA, BPS un BPF. Vāciņs aprīkots rokturīti ērtākai pārnēsāšanai. Silikona blīves pudeles pilnīga hermētiskuma nodrošināšanai.

Lietošana

Pirms lietošanas izmazgāt.

Papildu informācija

Atvēršana

Īpašības

Izmērs

Pielietojums

,

Krāsa

Melna, Sudraba

Materiāls

Tilpums

700 ml

Zīmols