Pudele Camelbak PODIUM® Dirt Series Black 600ml

17.80

Pudele Camelbak PODIUM® Dirt Series Black 600ml

17.80

Augstas kvalitātes sporta pudele. Ērta lietošanā, droša pret noplūdēm un viegli kopjama.

Inovatīvs dizains, kas vienkāršo šķidruma uzņemšanu paaugstinātas slodzes laikā. Pudele īpaši piemērota aktīviem braucieniem ar velo. Paredzēta ātrai un drošai dzeršanai. Pašblīvējošs dzeršanas uzgalis regulē plūsmu, vienlaikus novēršot šķidruma izšļakstīšanos un noplūdes. Vāciņš aizsargā no netīrumiem. Derēs jebkurā standarta velopudeles turētājā.

 

Noliktavā 6 prece/-es

SKU: VAN-1902001062 Kategorija:

Apraksts

Sporta pudele, kas apvieno sevī inovatīvu dizainu ar slāpju remdēšanas vienkāršību. Patentēts neizlīstošs dzeršanas uzgalis Jet Valve ™ ļauj remdēt slāpes nekavējoties, bez nepieciešamības atvērt un aizvērt pudeli, laba caurplūsma, vāciņš aizsargā no netīrumiem. Ergonomisks dizains ļauj to viegli turēt rokās un saspiest,lai padzertos. Ērti padzerties izmantojot vienu roku. Vāciņš ir izjaucams vieglākai tīrīšanai. Bloķēšanas režīms pasargā pret dzēriena noplūdēm.

Truetaste TM polipropilēns ar HydroguardTM nodrošina, ka dzērienam nebūs nekādas piegaršas no pudelē izmantotajiem materiāliem.

Materiāls

Pudele ražota no augstas kvalitātes plastmasas, kas nesatur BPA, BPS un BPF. Silikona blīves pudeles pilnīga hermētiskuma nodrošināšanai.

Lietošana

Pirms lietošanas izmazgāt.

Papildu informācija

Atvēršana

Izmērs

Pielietojums

Krāsa

Melna

Materiāls

Tilpums

600 ml

Zīmols