Tērauda pudele Klean Kanteen Bubble Gum 355ml

24.00

Tērauda pudele Klean Kanteen Bubble Gum 355ml

24.00

Tērauda ūdens pudele bērniem. Pudele ir ļoti izturīga, tāpēc nav jāuztraucas par tās sasišanu rotaļu laikā. Pudeles krāsa ir labi pamanāma, turklāt ir izmantots speciāls Klean Coat™ pārklājums, kas ir īpaši noturīgs pret bojājumiem.

Pudelei ir dubultā atvere, kas sniedz vieglu pudeles kopšanu un patīkamu lietošanu.  Vāciņš ir aprīkots ar cilpu, aiz kuras pudeli var ērti piestiprināt pie somas.

Pudele, kas pievērsīs bērna uzmanību un tādējādi motivēs viņu ikdienā dzert ūdeni.

Noliktavā 1 prece/-es

SKU: ECO-KleanKantean Gum Kategorijas:

Apraksts

Maza tilpuma ūdens pudele bērniem, kas ražota no Premium klases nerūsējošā tērauda. Pudeles materiāli nesatur BPA jeb bisfenolu A, kā arī citus toksīnus.

Pudelei ir ērts vāciņš, kas ir piemērots, lai pudeli varētu piestiprināt pie somas. Pudeles izmērs ir piemērots standarta krūžu turētājiem un velosipēdu pudeļu turētājiem, tāpēc to var viegli paņemt līdzi ģimenes izbraucienos ar automašīnu vai velosipēdiem.

Dubultā atvere nodrošina vieglu kopšanu un patīkamu padzeršanos.  Pudeli ir viegli mazgāt, jo tās stūri ir noapaļoti, līdz ar to nav vietu, kur uzkrāties netīrumiem.

Korpusam ir speciāls Klean Coat™  pārklājums, kas ir ļoti noturīgs pret bojājumiem.

Materiāli

Pudele ražota no nerūsējošā tērauda.

Nerūsējošais tērauds – tērauda paveids, kura galvenā sastāvdaļa ir dzelzs. Tas ir viegls, ļoti izturīgs materiāls, kas ir piemērots biežai mazgāšanai.

Ekoloģiskas krāsas.

Lietošana

Pirms lietošanas izmazgāt.

Papildu informācija

Izmērs

Pielietojums

Krāsa

Rozā

Materiāls

Tilpums

355 ml

Zīmols

Atvēršana

Īpašības