Aladdin Fresco Twist & Go Bottle zila 600ml

23.00

Aladdin Fresco Twist & Go Bottle zila 600ml

23.00

Divdaļīga tērauda pudele-termoss ar klasiskas pudeles formu zilā krāsā. Pudeles augšējā daļa ir noņemama, ievērojami atvieglojot tās kopšanu ikdienā. Dubultās sienas ar izolāciju nodrošina labu aukstuma noturību.

Dzēriens saglabājas atsvaidzinoši vēss līdz 8 stundām. Pudelē ir iespējams likt arī ledu, kas atvēsinās jūsu dzērienu līdz pat 16 stundām.

Ērts vāciņš noslēdzas hermētiski, tādējādi novēršot dzēriena noplūdes. Liela izmēra pudele, ko ērti lietot mājas apstākļos.

 

Noliktavā 1 prece/-es

SKU: SR4-2702863006 Kategorijas:

Apraksts

Izturīga, interesanta dizaina pudele-termoss, kas ražota no nerūsējošā tērauda. Pudelei ir dubultās sienas ar vakuuma izolāciju, kas nodrošina labu aukstuma noturību. Dzēriens saglabājas auksts līdz 8 stundām, ar ledu – līdz 16 stundām. Pudele nesatur BPA. Hermētiskais vāciņš nodrošina ciešu noslēgšanu, novēršot noplūdes. Pudeles augšdaļa ir noņemama, kas atvieglo tās kopšanu. Piemērota lietošanai mājās.

Materiāls

Pudele ražota no nerūsējošā tērauda, kas nesatur BPA.

Nerūsējošais tērauds – tērauda paveids, kura galvenā sastāvdaļa ir dzelzs. Tas ir viegls, ļoti izturīgs materiāls, kas ir piemērots biežai mazgāšanai.

Lietošana

Pirms lietošanas izmazgāt.

Neuzpildīt gāzētos dzērienus.

Papildu informācija

Atvēršana

Izmērs

Krāsa

Zila

Materiāls

Tilpums

600 ml

Zīmols

Pielietojums