Tērauda termopudele ATLANTIC balta 530ml

20.00

Tērauda termopudele ATLANTIC balta 530ml

20.00

Kvalitatīva termopudele aktīviem cilvēkiem. Pudeles vāciņam ir karabīne, kas ļauj to vienkārši piestiprināt pie somas. Komfortabla izvēle pārgājieniem, jo pudele neaizņem papildus vietu un ir ražota no ļoti izturīga materiāla.

Pudeles korpusam ir dubultās sienas, kas nodrošina temperatūras noturību. Siltajās vasaras dienās dzēriens saglabāsies atvēsinošs līdz 15 stundām, bet aukstajā sezonā dzēriens būs silts līdz 5 stundām.

 

 

Noliktavā 4 prece/-es

SKU: MST-10052802 Kategorijas:

Apraksts

Nerūsējoša tērauda termopudele, kas ir piemērota aktīviem cilvēkiem. Pudelei ir dubultās sienas, kas nodrošina to, ka dzēriens saglabājas silts līdz 5 stundām, bet vēss līdz 15 stundām. Vasaras mēnešos pudele nodrošinās to, ka dzēriens ir atvēsinošs visas dienas garumā, bet ziemā, dodoties ārā, būs iespēja paņemt līdzi sildošu dzērienu.

Pudele ir laba izvēle pārgājieniem. Tai ir ērts, skrūvējams vāciņš, kas aprīkots ar karabīni. Pateicoties karabīnei, pudeli var ērti piestiprināt pie somas, bet, ņemot vērā vidējo izmēru, pudeli var pārnēsāt arī somā.

Materiāls

Pudele ir ražota no nerūsējoša tērauda, kas nesatur BPA. Nerūsējošais tērauds ir ļoti izturīgs materiāls, kas ir piemērots biežai mazgāšanai.

Lietošana

Pirms lietošanas izmazgāt.

Paredzēta gan aukstiem, gan karstiem dzērieniem.

 

 

Papildu informācija

Atvēršana

Īpašības

, ,

Izmērs

Pielietojums

Krāsa

Balta

Materiāls

Tilpums

530 ml

Zīmols