Termopudele Klean Kanteen Ballerina 355ml

31.95

Izpārdots

Termopudele Klean Kanteen Ballerina 355ml

(1 klientu atsauksmes)

31.95

Tērauda ūdens pudele bērniem. Pudele ir ļoti izturīga, tāpēc nav jāuztraucas par tās sasišanu rotaļu laikā. Pudeles krāsa ir labi pamanāma, turklāt ir izmantots speciāls Klean Coat™ pārklājums, kas ir īpaši noturīgs pret bojājumiem.

Pudelei ir dubultā atvere, kas sniedz vieglu pudeles kopšanu un patīkamu lietošanu.  Vāciņš ir aprīkots ar cilpu, aiz kuras pudeli var ērti piestiprināt pie somas.

Pudele, kas pievērsīs bērna uzmanību un tādējādi motivēs viņu ikdienā dzert ūdeni.

Izpārdots

SKU: ECO-Ballerina-0001 , Birkas:

Apraksts

Maza tilpuma ūdens pudele bērniem, kas ražota no Premium klases nerūsējošā tērauda. Pudeles materiāli nesatur BPA jeb bisfenolu A, kā arī citus toksīnus. Dzēriena temperatūru saglabās karstu 12 stundas, bet aukstu līdz pat 40 stundām.

Pudelei ir ērts vāciņš, kas ir piemērots, lai pudeli varētu piestiprināt pie somas. Pudeles izmērs ir piemērots standarta krūžu turētājiem un velosipēdu pudeļu turētājiem, tāpēc to var viegli paņemt līdzi ģimenes izbraucienos ar automašīnu vai velosipēdiem.

Dubultā atvere nodrošina vieglu kopšanu un patīkamu padzeršanos. Pudeli ir viegli mazgāt, jo tās stūri ir noapaļoti, līdz ar to nav vietu, kur uzkrāties netīrumiem.

Korpusam ir speciāls Klean Coat™  pārklājums, kas ir ļoti noturīgs pret bojājumiem. Par šo un vēl citām vērtībām Klean Kanteen – uzņēmums ar iedvesmu.

Materiāli

Pudele ražota no nerūsējošā tērauda.

Nerūsējošais tērauds – tērauda paveids, kura galvenā sastāvdaļa ir dzelzs. Tas ir viegls, ļoti izturīgs materiāls, kas ir piemērots biežai mazgāšanai. Ekoloģiskas krāsas.

Lietošana

Pirms lietošanas izmazgāt.

Papildu informācija

Svars 0.156 kg
Dimensijas 7.2 × 7.2 × 17 cm
Atvēršana

,

Īpašības

, ,

Pielietojums

Izmērs

Krāsa

Rozā

Materiāls

Tilpums

355 ml

Zīmols

1 atsauksmes par Termopudele Klean Kanteen Ballerina 355ml

    Tatjana
    septembris 14, 2021
    Ļoti ātrs serviss un teicama kvalitāte.
    Noderīgi?
    0 0
Pievienot atsauksmi
Ievieto atsauksmi, lai saņemtu atlaižu kuponu

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.