Termoglāze ar salmiņu Klean Kanteen Melon 473 ml

31.00

Termoglāze ar salmiņu Klean Kanteen Melon 473 ml

31.00

Moderna termoglāze ar salmiņu, kas ir piemērota vasarīgām dārza ballītēm vai pārvietojoties ar automašīnu.

Glāzes salmiņš ir atbilstošs dažādiem dzērieniem. Ar šīs glāzes palīdzību jūs varēsiet baudīt gan biezus smūtijus, gan rīta kafiju pa ceļam uz darbu.

Termoglāze saglabās dzērienu karstu līdz 4 stundām, bet patīkami atvēsinošu līdz pat 20 stundām, tāpēc būs noderīga dažādos laika apstākļos.

 

Noliktavā 1 prece/-es

SKU: ECO-KKMelon-0001 Kategorijas:

Apraksts

Mūsdienīga termoglāze, kas ražota no Premium klases nerūsējošā tērauda. Termoglāze ir piemērota lietošanai automašīnā, kā arī atpūšoties mājās.

Patīkamākai izmantošanai termoglāze ir aprīkota ar salmiņu. Tas ir pietiekami plats, lai no glāzes varētu dzert arī biezākus dzērienus,piemēram, veselīgus augļu smūtijus. Termoglāze ir piemērota arī kafijai, tējai, sulām, kokteiļiem un, protams, arī ūdenim. Dzērieniem var pievienot arī ledus gabaliņus.

Glāzei ir dubultās sieniņas, kas nodrošina  to, ka dzēriens saglabājas karsts līdz 4 stundām, bet auksts līdz pat 20 stundām. Uz ārējām sieniņām neveidojas kondensāts, tāpēc to ir patīkami turēt rokās arī pēc dzēriena uzpildes. Korpusam ir īpašs Klean Coat™ pārklājums, tāpēc termoglāze ir četras reizes noturīgāka pret skrāpējumiem, nekā iepriekšējie Klean Kanteen produkti.

Materiāls

Termoglāze ir ražota no Premium klases nerūsējošā tērauda, kas nesatur BPA.

Nerūsējošais tērauds – tērauda paveids, kura galvenā sastāvdaļa ir dzelzs. Tas ir viegls, ļoti izturīgs materiāls, kas ir piemērots biežai mazgāšanai.

Lietošana

Pirms lietošanas izmazgāt. Termoglāze nav piemērota mazgāšanai trauku mazgājamā mašīnā.

Nesildīt mikroviļņu krāsnī.

 

 

Papildu informācija

Atvēršana

Īpašības

, ,

Izmērs

Pielietojums

,

Krāsa

Zaļa

Materiāls

Tilpums

473 ml

Zīmols