Termokrūze Contigo Huron Gunmetal 470ml

27.68

Termokrūze Contigo Huron Gunmetal 470ml

27.68

Kvalitatīva termokrūze, kuras dizains ir piemērots lietošanai automašīnā vai birojā. Starp termokrūzes dubultajām sieniņām ir izolācija, kas nodrošina to, ka jūsu dzēriens saglabāsies karsts 6 stundu garumā, bet atvēsinošs 12 stundu garumā.

Krūzei ir ļoti parocīgs vāciņš ar Klik mehānismu, tāpēc to var vienkārši attaisīt un aiztaisīt ar vienu roku. Lai to būtu patīkamāk turēt rokās, korpuss ir aprīkots ar silikona gredzenu; turklāt krūzes ārējā sieniņa nesakarst pēc dzērienu uzpildīšanas.

Praktiska un mūsdienīga dāvana cilvēkiem, kurš daudz laika pavada ceļā.

Noliktavā 7 prece/-es

Krāsa
Pelēka
Tirkīza
SKU: ECO-Cont-2095637 Kategorijas: Birkas:

Apraksts

Mūsdienīga termokrūze, kas ražota no Premium klases nerūsējoša tērauda. Tās dizains ir piemērots pārvietojoties ar auto vai lietošanai birojā.

Termokrūzei ir dubultā atvere – skrūvējams vāciņš krūzes uzpildīšanai un aizvērtne ar Klik mehānismu, ko var attaisīt un aiztaisīt, nospiežot to uz augšu vai leju. Pateicoties Snapseal™ tehnoloģijai, krūze ir droša pret dzēriena noplūdēm, tāpēc to var pārnēsāt arī somā. Krūzi ir ērti lietot ar vienu roku.

Krūzei ir dubultās sieniņas, starp kurām ir vakuuma izolācija. Tas nodrošina to, ka dzēriens saglabājas karsts 6 stundas un auksts 12 stundas, turklāt krūzes ārējā siena nesakarst pēc dzēriena uzpildīšanas. Piemērota dažādiem laika apstākļiem – siltajā sezonā krūzi var uzpildīt ar atvēsinošiem dzērieniem, bet, dodoties ārā ziemā, paņemt līdzi sildošu dzērienu.

Patīkamākai krūzes lietošanai korpuss ir aprīkots ar speciālu silikona gredzenu.

Par termokrūžu dizainu, piedāvājuma klāstu un produktu kvalitāti Contigo – uz detaļām vērsts dizains.

Termokrūzes materiāls

Termokrūze ražota no Premium klases tērauda, kas nesatur BPA.

Nerūsējošais tērauds – tērauda paveids, kura galvenā sastāvdaļa ir dzelzs. Tas ir viegls, ļoti izturīgs materiāls, kas ir piemērots biežai mazgāšanai.

Silikona gredzens.

Termokrūzes lietošana

Pirms lietošanas izmazgāt.

Ieteicams mazgāt ar rokām, bet vāciņš ir piemērots mazgāšanai arī trauku mazgājamā mašīnā.

Papildu informācija

Atvēršana

Īpašības

, ,

Izmērs

Pielietojums

, ,

Krāsa

Pelēka

Tilpums

470 ml

Zīmols