Termokrūze Neon Kactus Green 380 ml

24.35

Termokrūze Neon Kactus Green 380 ml

24.35

Skaistas krāsas termokrūze no lieliskā Neon Kactus zīmola. Šī termokrūze ir izgatavota no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda ar dubultām sienām, nodrošinot labu termonoturību. Dzēriens saglabāsies karsts 6 stundas un auksts veselas 12 stundas.

Krūzīte ir labā izmērā, ērti lietojama un lieliski iederēsies gan ofisā, gan automašīnā.

Noliktavā 1 prece/-es

SKU: ECO-Green-TravelMug-0001 Kategorija:

Apraksts

Neon Kactus termokrūzes ir izstrādātas tā, lai tās būtu vieglas un izturīgas – lai tās pavisam viegli iederētos jūsu dzīvesveidā, atrodoties ceļā. Termokrūzes ražotas ar mīkstu matētu apdari un kompaktu formu perfektam satvērienam un pilnībā necaurlaidīgu atkārtoti noslēdzamu vāku, lai bez stresa varētu baudīt kafiju jebkurā vietā.

Termokrūze ir izturīga, ar dubultsienu vakuumizolēta. Izgatavota no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda ar BPA nesaturošu vāku.

Augstas kvalitātes dubultsienu nerūsējošā tērauda konstrukcija saglabās dzērienam perfektu temperatūru un nodrošinās tam ilgstošu, svaigu garšu bez metāliskas pēcgaršas.

Izstrādāts tīram dzeršanas priekam, atrodoties ceļā. Jūsu Neon Kactus krūzīti ar prieku uzņems arī ikviens barista, un tā iederēsies zem visiem kafijas automātiem, padarot kafiju ceļā viegli baudāmu.

Materiāls: nerūsējošais tērauds

Lietošana: pirms lietošanas izskalot

Papildu informācija

Atvērt

Īpašības

,

Size

Krāsa

Citi varianti

Kam

, ,

Materiāls

Tilpums