Termokrūze THOR balta 360ml

23.00

Termokrūze THOR balta 360ml

23.00

Vienkārša, bet gaumīga termokrūze ar labu temperatūras noturību. Krūze ir neliela izmēra, tāpēc to ir ērti ņemt līdzi ikdienas gaitās, kā arī pārvietojoties ar automašīnu.

Droša pret noplūdēm, tāpēc nav jāuztraucas, ka dzēriens izlīs auto salonā vai uz drēbēm.

Pateicoties krūzes dubultajām sienām ar vara izolāciju, jūsu dzēriens saglabāsies karsts līdz 8 stundām, bet patīkami atvēsinošs – 24 stundu garumā, tādējādi krūze noderēs dažādās situācijās un laika apstākļos.

 

Noliktavā 2 prece/-es

SKU: MST-10058701 Kategorijas:

Apraksts

Kvalitatīva maza izmēra termokrūze baltā krāsā.  Piemērota gan ikdienai, gan dodoties izbraucienos ar automašīnu. Termokrūze ražota no nerūsējošā tērauda.

Krūzei ir dubultās sienas ar vara izolāciju, kas nodrošina labu temperatūras noturību, kā arī glāzes vieglumu. Dzēriens saglabājas karsts 8 stundu garumā, bet auksts līdz pat 24 stundām, tādējādi termokrūze noder dažādos laika apstākļos. Korpusam ir pulvera pārklājums. Termokrūzi ir patīkami turēt rokās arī pēc dzērienu uzpildīšanas, jo uz ārējās sieniņas nerodas kondensāts.

Krūzei ir dubultā atvere – skrūvējams vāciņš krūzes uzpildīšanai un kopšanai, kā arī papildus atvere, lai padzertos. Termokrūze ir izturīga pret noplūdēm, tāpēc nav jāuztraucas par dzēriena izšļakstīšanos auto salonā vai uz drēbēm.

Materiāls

Termokrūze ražota no nerūsējošā tērauda un vara. Materiāli nesatur BPA.

Lietošana

Pirms lietošanas izmazgāt.

Papildu informācija

Atvēršana

Īpašības

Izmērs

Pielietojums

,

Krāsa

Balta

Materiāls

Tilpums

360 ml

Zīmols