Termokrūze Well Rose Gold 450 ml

26.00

Termokrūze Well Rose Gold 450 ml

26.00

Gaumīga termokrūze skaistā zelta krāsā.  Krūze, kas labi izskatīsies uz biroja galda un atgādinās padzerties aizņemtajās darba dienās.

Termokrūzei ir dubultās sieniņas, kas nodrošina labu temperatūras noturību. Jūsu dzēriens saglabāsies karsts līdz 8 stundām jeb darba dienas garumā, bet auksts līdz pat 16 stundām.

Piemērota dāvana sievietēm, kas novērtē augstu kvalitāti un patīkamu dizainu.

Noliktavā 1 prece/-es

SKU: ECO-RoseGold-0001 Kategorijas:

Apraksts

Mūsdienīga termokrūze, kas ražota no Premium klases nerūsējošā tērauda. Piemērota lietošanai birojā vai pārvietojoties ar auto.

Krūzes dubultās sieniņas sniedz tai labu temperatūras noturību. Dzēriens saglabājas karsts līdz 8 stundām un auksts līdz pat 16 stundām. Krūzes  materiāls ir noturīgs pret aromātiem.

Dubultā atvere nodrošina ērtu lietošanu  – skrūvējams vāciņš krūzes uzpildei un atsevišķa atvere ar pogu, lai padzertos. Termokrūze ir pilnībā hermētiska, līdz ar to tā ir droša pret dzēriena noplūdēm. Vāciņam ir hermētiska silikona izolācija.

Termokrūze ir iesaiņota kastē, kas to padara piemērotu, lai pasniegtu kā dāvanu.

Materiāls

Pudele ražota no Premium klases nerūsējošā tērauda, kas nesatur BPA.

Nerūsējošais tērauds – tērauda paveids, kura galvenā sastāvdaļa ir dzelzs. Tas ir viegls, ļoti izturīgs materiāls, kas ir piemērots biežai mazgāšanai.

Lietošana

Pirms lietošanas izmazgāt.

Ieteicams mazgāt ar rokām.

Papildu informācija

Atvēršana

,

Īpašības

,

Izmērs

Pielietojums

, ,

Krāsa

Zelta

Materiāls

Tilpums

450 ml

Zīmols