Termopudele Alfi Balance bēša 500ml

34.25

Termopudele Alfi Balance bēša 500ml

34.25

Nerūsējošā tērauda Alfi 500ml termopudele. Vidēja izmēra termopudele, kas ikdienā noderēs gan mājās, gan birojā. Dubulto sieniņu vakuuma izolācija. Pudele ar sietiņu, kurā var ievietot tēju vai dažādus augļu gabaliņus, lai varētu padzerties veselīgu ūdeni. Labākās garšīga ūdens receptes atrodamas Garšīga un veselīga ūdens receptes.

Termopudele dzērienu saglabā karstu 12, bet aukstu 24 stundas. Droša pret noplūdēm. Pudele ar rokturīti ērtākai pārnēsāšanai.

Termopudele ir karstumizturīga, kas nozīmē to, ka ielejot pudelē aukstu vai karstu ūdeni, Jūs to nejutīsiet.

Pudeles visriņķī ir sudraba elements, kas padara to īpaši pievilcīgu.

Noliktavā 1 prece/-es

SKU: ALF-4002458517716 Kategorijas: ,

Apraksts

Nerūsējošā tērauda Alfi 500ml termopudele. Vidēja izmēra termopudele, kas ikdienā noderēs gan mājās, gan birojā. Dubulto sieniņu vakuuma izolācija. Pudele ar rokturīti un sietiņu. Sietiņā var ievietot tēju vai dažādus augļu gabaliņus, lai varētu padzerties veselīgu ūdeni. Labākās garšīga ūdens receptes atrodamas Garšīga un veselīga ūdens receptes.

Termopudele dzērienu saglabā karstu 12, bet aukstu 24 stundas. Droša pret noplūdēm, tai pie vāciņa ir drošības slēdzis, proti, kad āķītis pacelts uz augšu, pudele hermētiski noslēdzas un tā izslēdz nejaušas noplūdes situāciju.

Termopudele ir karstumizturīga, kas nozīmē to, ka ielejot pudelē aukstu vai karstu ūdeni, Jūs to nejutīsiet un uz sieniņām neveidosies kondensāts.

Materiāls

Termopudele veidota no Premium klases nerūsējošā tērauda. Nesatur BPA.

Lietošana

Pirms lietošanas izmazgāt. Drīkst uzpildīt gāzētus dzērienus. Pudeli drīkst mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.

Papildu informācija

Svars 0.474 kg
Dimensijas 7.6 × 7.6 × 25 cm
Atvēršana

Īpašības

, , ,

Izmērs

Pielietojums

, ,

Krāsa

Bēša

Materiāls

Tilpums

500 ml

Zīmols