Termopudele BIRK sarkana 510ml

28.00 25.00

Īpaša cena!

Termopudele BIRK sarkana 510ml

28.00 25.00

Garenas formas termopudele ar dubultajām sienām. Patiks ikvienam, kas novērtē kvalitāti un dod priekšroku pamanāmiem toņiem.

Pudeles dubultās sieniņas un vakuuma izolācija tai nodrošina labu temperatūras noturību. Dzēriens saglabājas silts 12 stundas, bet vēss 48 stundas.

Pudelei ir skrūvējams korķis, ko viegli atskrūvēt un kas lieliski noslēdzas. Pudeles ērtais dizains, drošība pret ūdens noplūdi un vidēja ietilpība padara to lieliski piemērotu ikdienas lietošanai.

 

 

Noliktavā 3 prece/-es

SKU: MST-10054905 Kategorijas: ,

Apraksts

Sarkana vara termopudele ar vakuma izolāciju. Vakuuma izolācija nodrošina labu aukstuma un karstuma noturību. Dzēriens saglabāsies karsts 12 stundu garumā, bet vēss 48 stundas. Vasarā pudele nodrošinās dzērienu atspirdzinoši vēsu, bet, dodoties ārā ziemā, dzēriens būs patīkami sildošs.

Pudeli ir patīkami turēt rokā pēc karstu vai aukstu dzērienu uzpildes. Uz pudeles ārējām sieniņām neveidojas kondensāts, kad pudeli uzpilda ar aukstu ūdeni.

Vidēja izmēra mūsdienīga termopudele, kas lieliski piemērota ikdienas lietošanai. Pudelei ir viegli skrūvējams korķis, kas cieši noslēdzas ar silikona blīvi. Droša pret ūdens noplūdi, viegla un izturīga – ikdienā to var nēsāt līdzi somā.

Materiāls

Pudeles korpuss izgatavots no vara un pārklāts ar augstas kvalitātes krāsu, kas ir gan izturīga, gan patīkama rokai. Krāsa ir piemērota apdrukai.

Pudeles korķis ir izgatavots no BPA nesaturoša plastmasas, kuram no ārpuses ir nerūsējošā tērauda apvalks. Silikona blīve.

Pudele ievietota kartona kastē.

Lietošana

Pirms pirmās lietošanas izmazgāt. Mazgāt ar rokām, neizmantojot hloru un balinātājus saturošus mazgāšanas līdzekļus.

Karstus dzērienus pudelē vēlams iepildīt viegli atdzesētus, lai tie jau būtu dzeršanas temperatūrā.

Pudele nav paredzēta gāzētu dzērienu iepildīšanai un lietošanai.

Papildu informācija

Atvēršana

Īpašības

Izmērs

Pielietojums

,

Krāsa

Sarkana

Materiāls

Tilpums

510 ml

Zīmols