Termopudele BIRK tirkīza 510ml

28.00

Termopudele BIRK tirkīza 510ml

28.00

Vienkārša, taču gaumīga termopudele skaistā tirkīza tonī.

Pudelei ir dubultās sieniņas un vakuuma izolācija, kas tai nodrošina labu temperatūras noturību. Dzēriens saglabājas silts 12 stundas, bet vēss 48 stundas.

Pudelei ir skrūvējams korķis, ko viegli atskrūvēt un kas lieliski noslēdzas. Pudeles ērtais dizains, drošība pret ūdens noplūdi un vidēja ietilpība padara to lieliski piemērotu ikdienas lietošanai.

Patiks cilvēkiem, kas novērtē augstu kvalitāti un minimālistisku dizainu.

 

Noliktavā 7 prece/-es

SKU: MST-10054906 Kategorijas: ,

Apraksts

Termopudele ar vakuma izolāciju. Izolācija garantē labu aukstuma un karstuma noturību. Dzēriens saglabāsies karsts 12 stundu garumā, bet vēss 48 stundas. Vasarā pudele nodrošinās dzērienu patīkami vēsu, bet, dodoties ārā ziemā, dzēriens saglabāsies silts.

Pudeli ir patīkami turēt rokā pēc karstu vai aukstu dzērienu uzpildes. Uz pudeles ārējām sieniņām neveidojas kondensāts, kad pudeli uzpilda ar aukstu ūdeni.

Vidēja izmēra mūsdienīga termopudele, kas lieliski piemērota ikdienas lietošanai. Pudelei ir viegli skrūvējams korķis, kas cieši noslēdzas ar silikona blīvi. Droša pret ūdens noplūdi, viegla un izturīga – ikdienā to var droši nēsāt līdzi somā.

Materiāls

Pudeles korpuss izgatavots no vara un pārklāts ar augstas kvalitātes krāsu, kas ir gan izturīga, gan patīkama rokai. Krāsa ir piemērota apdrukai.

Pudeles korķis ir izgatavots no BPA nesaturoša plastmasas, kuram no ārpuses ir nerūsējošā tērauda apvalks. Silikona blīve.

Pudele ievietota kartona kastē.

Lietošana

Pirms pirmās lietošanas izmazgāt. Mazgāt ar rokām, neizmantojot hloru un balinātājus saturošus mazgāšanas līdzekļus.

Karstus dzērienus pudelē vēlams iepildīt viegli atdzesētus, lai tie jau būtu dzeršanas temperatūrā.

Pudele nav paredzēta gāzētu dzērienu iepildīšanai un lietošanai.

 

Papildu informācija

Svars 0.271 kg
Dimensijas 6.5 × 6.5 × 25 cm
Atvēršana

Īpašības

,

Izmērs

Pielietojums

,

Krāsa

Tirkīza

Materiāls

Tilpums

510 ml