Termopudele Camelbak Chute® Black 600ml

33.00

Termopudele Camelbak Chute® Black 600ml

(2 klientu atsauksmes)

33.00

Ietilpīga termopudele aktīviem cilvēkiem. Pudeles dubultais vāciņš nodrošina ērtu pudeles uzpildīšanu un padzeršanos. Dzeršanas vāciņš ir piestiprināts pie pudeles, tāpēc nekad nepazudīs.

Pudele ir ērta ikdienas lietošanā, jo to var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.

Pudele ir izturīga pret triecieniem, jo ražota no kvalitatīva tērauda materiāla, bet citas detaļas no izturīgas plastmasas. Vāciņam ir rokturis, tāpēc pudeli ir komfortabli pārnēsāt.

Noliktavā 3 prece/-es

SKU: VAN-1515004060 ,

Apraksts

Ietilpīga un izturīga termopudele aktīviem cilvēkiem. Dzēriens pudelē saglabājas karsts līdz 10 stundām, bet auksts līdz pat 24 stundām.

Korpuss ražots no metāla, kas to padara izturīgu pret triecieniem. Pudele ir konstruēta tā, lai ārpusē neveidotos kondensāts, tāpēc arī pēc karsta dzēriena uzpildīšanas to būs patīkami turēt rokās.

Divkāršā atveres sistēma nodrošina ērtu pudeles kopšanu, uzpildīšanu un patīkamu padzeršanos. Pudeles vāciņš ir aprīkots ar rokturi ērtākai pārnēsāšanai.

Mazais vāciņš ir piestiprināts lielajam, kas nodrošina to, ka tas nevar nokrist. Tas ir īpaši ērti braucot mašīnā, jo var atskrūvēt ar vienu roku, un ar vienu roku arī padzerties. Vāciņš nevar nokrist, radot neērtas situācijas.

Materiāls

Pudele ražota no augstas kvalitātes tērauda. Vāciņs ražots no plastmasas, un aprīkots ar silikona blīvēm, kas cieši noslēdz pudeli pret noplūdēm. Produkta materiāli nesatur BPA.

Lietošana

Pirms lietošanas izmazgāt. Termoizturīga. Var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.

Papildu informācija

Svars 0.439 kg
Dimensijas 8.5 × 8.5 × 27.5 cm
Atvēršana

Īpašības

, ,

Izmērs

Pielietojums

, , ,

Krāsa

Melna

Materiāls

Tilpums

600 ml

Zīmols

2 atsauksmes par Termopudele Camelbak Chute® Black 600ml

  Lorenta
  augusts 31, 2021
  Viegla, bet ļoti izturīga materiāle, ērts korķītis, patīkams un kvalitatīvi istrādāta korķīša dizains intresanrs, ne tāds kā visām pudelēm, ar savu o...Vairāk
  Viegla, bet ļoti izturīga materiāle, ērts korķītis, patīkams un kvalitatīvi istrādāta korķīša dizains intresanrs, ne tāds kā visām pudelēm, ar savu odziņu.
  Noderīgi?
  0 0
  Lorenta
  augusts 31, 2021
  Viegla, bet ļoti izturīga materiāle, ērts korķītis ar gan patīkamu gan kvalitatīvi iztrādātu padzeršanās funkciju.
  Noderīgi?
  0 0
Pievienot atsauksmi
Ievieto atsauksmi, lai saņemtu atlaižu kuponu

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.