Termopudele Camelbak Chute® melna 1.2L

46.85

Izpārdots

Termopudele Camelbak Chute® melna 1.2L

46.85

Ietilpīga termopudele aktīviem cilvēkiem. Pudeles dubultais vāciņš nodrošina ērtu pudeles uzpildīšanu un padzeršanos. Dzeršanas vāciņš ar magnētu piestiprinās pie pudeles, tāpēc nekad nepazudīs.

Pudele ir ražota no kvalitatīva tērauda, tāpēc būs izturīga pret triecieniem. Izturīgas plastmasas vāciņš ar rokturi, lai pudeli varētu viegli pārnēsāt.

Šī pudele būs laba dāvana vīrietim, ko ikdienas gaitās vienmēr nēsāt līdzi. Īpaši ziemā, lai dodoties uz darbu paņemtu līdzi siltu tēju visai dienai.

Izpārdots

SKU: VAN-886798024141 Kategorijas: ,

Apraksts

Ietilpīga un izturīga termopudele aktīviem cilvēkiem.  Dzēriens pudelē saglabājas karsts līdz pat 16 stundām, bet auksts līdz pat 36 stundām.

Izturīga pret triecieniem. Pudele ir konstruēta tā, lai ārpusē neveidotos kondensāts, tāpēc arī pēc karsta dzēriena uzpildīšanas to būs patīkami turēt rokās.

Divkāršā atveres sistēma nodrošina ērtu pudeles kopšanu, uzpildīšanu un patīkamu padzeršanos. Pudeles vāciņš ir aprīkots ar rokturi ērtākai pārnēsāšanai.

Mazais vāciņš ir piestiprināts lielajam, kas nodrošina to, ka tas nevar nokrist. Tas ir īpaši ērti braucot mašīnā, jo var atskrūvēt ar vienu roku, un ar vienu roku arī padzerties. Vāciņš nevar nokrist, radot neērtas situācijas.

Materiāls

Pudele ražota no augstas kvalitātes tērauda. Vāciņš ražots no plastmasas, un aprīkots ar silikona blīvēm, kas cieši noslēdz pudeli pret noplūdēm. Produkta materiāli nesatur BPA.

Lietošana

Pirms lietošanas izmazgāt. Termoizturīga. Var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.

Papildu informācija

Svars 0.534 kg
Dimensijas 9.5 × 9.5 × 28 cm
Atvērt

Īpašības

, ,

Size

Kam

, , , ,

Krāsa

Materiāls

Tilpums

Zīmols

Modelis

Dizains

Apdruka

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Show only reviews in Latviešu (0)

Be the first to review “Termopudele Camelbak Chute® melna 1.2L”
Ievieto atsauksmi, lai saņemtu atlaižu kuponu

Your email address will not be published. Required fields are marked *